Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: Yeni Mause

Junior Member

Question Yeni Mause

Ali expresten mause aldım ilk kez kullanacağım tus atamalı fakat yazılım cd filan cıkmadı 9 tuş lu bise. legal olarak ne hangi yazılımı kullanmak gerekiyor. konu hakkında bilgi sahibi değilim. Sıkıntı olmaması acısından yetkilillerden kendi kullandıkları yazılım önerisi varsa onu kullanacağım.
    coming soon

Senior Member
    Nickname
    IEdwardKenwayI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AssasinsCreed
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Macro mauseyi oyun içerisinde üstünlük sağlayacak şekilde kullanmak yasak yani tuşlarına skill tanımyalamassın

Banned
    Quote Originally Posted by IEdwardKenwayI View Post
    Macro mauseyi oyun içerisinde üstünlük sağlayacak şekilde kullanmak yasak yani tuşlarına skill tanımyalamassın
    Tuşlara skill tanımlama diye bir şey yok koxp değil mouselar.

İstediği tuş ataması yapabilir bunun cezası yok. Bu özelliği kullanabilmesi için programını kurması gerekli ayrıca bir çok özellik renlendirme, dpi gibi mouse düzgün şekilde kullanabilmek için programının kurulması gerekli.

Yasak olan şey makro yazıp onu tuşa atamaktır, makro yazmadan herhangi bir tuşu mouse atayarak kullanılabilir.

Markanın internet sitesine girerek driver indirebilirsin.
    Last edited by 4ntikor; 04-01-2019 at 12:49 PM.

Mesela 9 tuşunu mouseye atayabilirsin ancak tek bir dokunuşla 1000 defa bastırmamak gerekyor. Tek tıkla bir defa basması gerekli. Örnek veriyorum bir minörü sağ tuşa alın. Mousede 1 tane tuşa sağ tık atayın ve o tuşa sürekli basın. Bu macro değildir ancak geçişlerini otomatik yaparsanız 1 tuşa basında 1000 defa sağ tık yapma komutu var ise hapse düşersiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Tuşlara skill tanımlama diye bir şey yok koxp değil mouselar.

İstediği tuş ataması yapabilir bunun cezası yok. Bu özelliği kullanabilmesi için programını kurması gerekli ayrıca bir çok özellik renlendirme, dpi gibi mouse düzgün şekilde kullanabilmek için programının kurulması gerekli.

Yasak olan şey makro yazıp onu tuşa atamaktır, makro yazmadan herhangi bir tuşu mouse atayarak kullanılabilir.

Markanın internet sitesine girerek driver indirebilirsin.
    valla makro yazmayı filan anlamam sadece legal olan tus ataması için hangi yazılımı kullanmam gerekiyor onu bilimiyorum. Costum Gamig mause yazıyor sadace. altında ise çince yazılar var. oyuzden yazılım tavsiyesi istiyorum. şimdiden teşkkürler
    coming soon

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bilgisayarına taktığın zaman kendi kendine tanımlama yapmıyor mu?

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IEdwardKenwayI View Post
    Olur mu yahu benim health potu mouse da.... Tuş atamak değil otomatık tuş bastırmak yasak.
    Fikirlere Critic + Spike İşlemez !

Junior Member
    Quote Originally Posted by CapitaLPASHA View Post
    Olur mu yahu benim health potu mouse da.... Tuş atamak değil otomatık tuş bastırmak yasak.
    hangi yazılımı kullanmama gerekiyor.
    coming soon

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nuttt View Post
    hangi yazılımı kullanmama gerekiyor.
    Ne olursa olsun donanımın kendi driverını kullan. Farklı tuş atama programları var sakın onlara yönelme 3th party program sayar. Mouse'ın kendi sitesinde driver vardır.
    Fikirlere Critic + Spike İşlemez !

Junior Member
    Quote Originally Posted by CapitaLPASHA View Post
    Ne olursa olsun donanımın kendi driverını kullan. Farklı tuş atama programları var sakın onlara yönelme 3th party program sayar. Mouse'ın kendi sitesinde driver vardır.
    sıkıntı orda sitesini bulamıyorum. legal bir yazılım var mı bu tür mause lar için
    coming soon