Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 47

Thread: Yeni Mause

Junior Member
    Quote Originally Posted by CapCom2 View Post
    Yada yapımcı firma kendi programını da yazabilir veya yazdırabilir. Bütün fare ve klavyeler de sadece tuş ataması yapmak için Knight a özel bir yazılım ???. isteyen kullanır istemeyen orijinal yazılımını kurar. bu ÖNERİYİ yapımcıya sunun bakalım, büyük fayda sağlayacaktır oyuna ve oyunculara. Maddi olarak ta yapımcı ve yayıncılara(kardan pay isterim tutarsa )
    güzel fikir bu konudaki belirsizlikleri giderebilir. bu arada Legal olarak kullanılabilecek tuş atam programı var mı gerçekten normal mouse kullananlarda yararlansın maksat.

Junior Member
    A101 den oyun faresi almıştım fakat yazılımı olayı yok gerçekten var mı kullanabileceğimiz sadece tuşları atamaya yarayan bir program?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar google amcada universal gaming mouse software diye aratırsanız bir çok yabancı kaynak çıkıyor. Deneme yapmanız gerekiyor. Aşağıya bırakacağım link büyük ihtimal işinizi görecektir.
    https://download.cnet.com/X-Mouse-Bu...-75362562.html

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Arkadaşlar google amcada universal gaming mouse software diye aratırsanız bir çok yabancı kaynak çıkıyor. Deneme yapmanız gerekiyor. Aşağıya bırakacağım link büyük ihtimal işinizi görecektir.
    https://download.cnet.com/X-Mouse-Bu...-75362562.html
    aslında legal sayılan tuş atama programlarını belirtseler. sonra sıkıntı olmasın. oyuncular için.
    universal programlar kullansak sıkıntı olur mu yetkili arkadaşlar ???

Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 34Oerlikon34 View Post
    aslında legal sayılan tuş atama programlarını belirtseler. sonra sıkıntı olmasın. oyuncular için.
    universal programlar kullansak sıkıntı olur mu yetkili arkadaşlar ???
    Kullandığın program ne olursa olsun, oyun içinde makro yapmadıktan sonra, fonksiyon tuşlarına sadece tek tuş atadıktan sonra sıkıntı olmaz.

Mezarını kazacağım.
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Kullandığın program ne olursa olsun, oyun içinde makro yapmadıktan sonra, fonksiyon tuşlarına sadece tek tuş atadıktan sonra sıkıntı olmaz.
    Yetkili arkadaşlar bu bilgiyi onaylayıp uygun bir program verirse onu kullana biliriz.

Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by trinsancil View Post
    Yetkili arkadaşlar bu bilgiyi onaylayıp uygun bir program verirse onu kullana biliriz.
    Yetkililer size herhangi bir program vermez. Saçma birşey istiyorsunuz.
    Bu teknik bir konu.
    Ayrıca verdiğim bilgiyi bizzat yetkililer veriyor zaten alıntı yaptım.

Mezarını kazacağım.
    Yuvasını bozacağım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bak şimdi sana şöyle açıklayayım dostum. Elinle klavyeye 9 a basmanla, faredeki bir tuşa 9 ataman arasında bir fark olmuyorsa sorun yok. Ancak fareye bir kere basınca sürekli olarak 9 a basmasını söylersen bu suç. Yahut farenin belirli bir tuşuna basılı tuttuğunda 9 a basmasını söylüyorsan bu da suç. Anlatabilmişimdir umarım. Kısayol olarak kullanabilirsin diyeyim kısacası, bunların harici her atama suç. Misal Z+9 basmasını dersen bu da suç

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu konuda zaten bir arkadaşımız size gerekli bilgiyi vermiş. Mouse yazılımı haricinde ekstra bir program kullanırsanız bu muhtemelen 3. parti araç sayılacaktır ve ceza almanıza neden olacaktır.

Ali'den o fiyata o ürünü alıp beklemek yerine keşke küçük bir fark vererek bilindik popüler ürünleri tercih etseydiniz. Böylece yazılımlarına ulaşmanız daha kolay olurdu. Yeniden hatırlatmak gerekirse, mouse ürününe herhangi bir tuş atamak yasak değildir ancak bunu otomatik bir şekilde basabilen makroya çevirirseniz bu yasaktır ve cezası vardır.

Ayrıca, bu ürünün yazılımı için size link atıp bunu indir diyenlere inanmayınız çünkü sizi kolayca dolandırmak için kötü yazılım içeren bir yere yönlendirebilirler.

Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Bak şimdi sana şöyle açıklayayım dostum. Elinle klavyeye 9 a basmanla, faredeki bir tuşa 9 ataman arasında bir fark olmuyorsa sorun yok. Ancak fareye bir kere basınca sürekli olarak 9 a basmasını söylersen bu suç. Yahut farenin belirli bir tuşuna basılı tuttuğunda 9 a basmasını söylüyorsan bu da suç. Anlatabilmişimdir umarım. Kısayol olarak kullanabilirsin diyeyim kısacası, bunların harici her atama suç. Misal Z+9 basmasını dersen bu da suç
    onu anladık da kuracağım programın 3. parti araç sayılabileceğinde bahsediyor mod arkadaş tam emin olmadığı halde. ben bulduğum bir macro progrmını kurdum diyelim ve tuş ataması yaptım. ceza almayacağımın garantisini veremiyorlar ki. adam 3. parti program kullandın diye hapse atabilirsini ima ediyor. zengin değilim 150-200m fare alam. paramın yettiğini aldım yazılım önerisi istiyorum
    Sorumu tekrar sorayım amaç Tuş ataması ve 3. parti program da kullansam sıkıntı oluşturmaycak... ama hangisi leri ???? ve kesin net yanıt istiyorum. lütfen sadece GM arkadaşlar yanıt versin. kaç gün oldu net bir cevap alamadım. bi zahmet olacak ama...
    coming soon

nezamandır takip ediyorum bu konuyu bir GM net bir açıklama yapmamış