Results 1 to 10 of 10

Şikayetim Neden İşleme Koyulmuyor?

Kaç kere konu açtım cheat reporta standart cevap verip kapattınız.Özel Mesaj yoluylada siz ve diğer Yöneticilerin forum hesaplarına attım konumu incelediyseniz hesaplarla ilgili işlem yapmayacaksanız yazın burayada Herkesle paylaşayım herkes görsün neyin ne olduğunu!

Verilen cevap: Gerekli incelemeler yapılacaktır diyip forum modaretörleri konuyu kapatıyor eskiden bi gm inceler gerekli inceleme yapılmıştır bir problem gözükmüyor denilirdi en azından yada gerekli cezai işlem yapılmıştır denilirdi.
    Açtığım raporu tekrar incelerseniz iyi olur belki yoğunluktan arada kaynamıştır...
    Last edited by sakalliisirinn; 04-01-2019 at 12:22 PM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Zaten incelenip gerekli işlemlerin yapılması için açılan konuya "gerekli incelemeler yapılacaktır" yanıtının gelmesi bence çok ironik ama bir türlü kabul etmiyorlar.

Banned
    Asla gerekli inceleme yapılacaktır denilip konu kapatılıp arşivlenmemelidir.

Oyununcu sonucu görebilmelidir.

Raporum açık hala bir modaratör değilde bir Gm bakar inş

İşleme konulmuyor değil konuluyor ama işlem sonucunu bilemiyoruz. Tamamdır, işlem tamam gibi samimi cevaplar alıyorduk eskiden. Eskiye göre değiştirdiklerine göre vardır herhalde bir mantığı, biz de bilsek iyi olur.
    Last edited by AquiLaNi; 04-02-2019 at 06:39 AM.

Senior Member
    Benim şikayetlerimin sonuçlarını ben görebiliyorum. Banlandıysa banlandı diyolar. Siz nasıl göremiyorsunuz?

Banned
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Benim şikayetlerimin sonuçlarını ben görebiliyorum. Banlandıysa banlandı diyolar. Siz nasıl göremiyorsunuz?
    Her zaman öyle olmuyor şüpheli bir durumda inceleme yapılıyor kesin kanıt almak her zaman mümkün olmuyor.

Ayrıca yanıt gelip hemen konu arşive bile alınabilir net bir kesin zamanı yok bu yüzden en az 24 saat kesin sonuçlanan report arşive kaldırılmamalı oyuncular sonucu görebilmeli.

Junior Member
    adamlar forumdaki işine gelmeyen konuları saniyesinde kapatıyorlar ama hileclere 1 aydan az surede işlem yapılmıyor boyle yoneyim olmz olsun

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    CR bölümündeki konular sırasıyla incelenip işleme koyuluyor. İncelenen hesapta herhangi bir kural dışı durum varsa ceza veriliyor. Forumun genel bölümlerine konu açmanız raporunuzun çözümlenme sırasını ve hızını değiştirmeyecektir. Lütfen gereksiz yere konu açmayın ve konuları spamlamayın.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by gnadenlos12 View Post
    adamlar forumdaki işine gelmeyen konuları saniyesinde kapatıyorlar ama hileclere 1 aydan az surede işlem yapılmıyor boyle yoneyim olmz olsun
    Peki bu yorumu süresiz olarak kapatılan bir hesabınızla yapmanız?

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    CR bölümündeki konular sırasıyla incelenip işleme koyuluyor. İncelenen hesapta herhangi bir kural dışı durum varsa ceza veriliyor. Forumun genel bölümlerine konu açmanız raporunuzun çözümlenme sırasını ve hızını değiştirmeyecektir. Lütfen gereksiz yere konu açmayın ve konuları spamlamayın.
    Gerekli bilgi burada mevcut, konu yoruma kapalıdır.