Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

OTP login failed with unknown issue.Please contact customer service oyuna girememe

Otp programından ötürü sürekli aldığım bir hatadır bu yüzden hesabıma cash yüklemek zorunda kaldım ama hala sorunu çözebilmiş değilim. Yanlış şifre girişi olmamasına rağmen hesabım sürekli 10 defa yanlış girilip bloke olmuş duruma geçiyor. Saat güncellemesini bilgisayarımdan UTC+3.00 İstanbul olarak yaptım ardından Otp programından time synchronization işlemini yaptım ama sorun düzelmiyor. Otp yi bilgisayardan kaldırıp telefonuma yükledim ID Password aldım ve bloke kaldırma işlemini yaptım ama oyuna ilk girişten sonra çıktığımda aynı sorun. Detaylı bir bilgilendirme ve yardım istiyorum. Şuanki durum cash tuzağına dönüşmüş durumda.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Önce blokeyi kaldırıp daha sonra yeniden OTP şifresi talep ettiyseniz, OTP'nin olması gerekmektedir. Buna rağmen tekrar OTP'niz bloke oluyorsa hesabınıza erişimi kaybetmiş olabilme ihtimali vardır.

Bu nedenle bilgisayarınızın güvenli olduğundan emin olun. Gerekirse format atın.

Hesaplara erişmek isteyen bazı kişiler OTP'yi geçemiyor. Bu nedenle karşı tarafın hesabını sürekli bloke edip, kişiyi bu durumdan bezdirerek OTP'nin kapatılmasını sağlamaya çalışıyorlar.

OTP'nizi kesinlikle kapatmayın.

Junior Member
    Otp ye reset atıp giriş yaptığımda girebiliyorum. Bu olayın saat değişikliğiyle ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü eskiye göre saatlerin alınma zamanında bozuldu. Saati kendimiz manuel ayarlasak otp nin baz aldığı saat nedir bunun hakkında bilgi verir misiniz ?

Junior Member
    aynı sorun bendede var çözebilmiş degilim

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jinbei1912 View Post
    aynı sorun bendede var çözebilmiş degilim
    Merhabalar,

Genel olarak ifade etmeye çalışayım. Önce hesap bloke olmuş mu? Kontrol ettiniz mi? Bloke olmuş ise, tüm işlemlerden önce bloke'nin kaldırılması gerekiyor.

AnyOTP Programında Kodu Yanlış Girme ve Bloklanma
    konusu yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda Kod Uyuşmazlığı durumunu da gözden geçirmenizde fayda var. Bloke kaldırıldıktan sonra aşağıdaki konuyu inceleyiniz.

OTP kodunuzu denerken, https://otp.nttgame.com adresine giriş yapınız. "Doğrulama Testi" bölümünden OTP kodlarını test ediniz. Böylece hesabınızı bloke etmemiş olursunuz.

AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member
    Öncelikle merhaba.. Yaklaşık 03,02,2020 de açtığım hesabımın otpsini mailini herşeyini başka pc de yapıp kendi pcm üzerinde otpyi yükleyip kopyala yapıştır yöntemi ile oyuna giriş yaparım her zaman. Yaklaşık lise de okumaya başladığımdan beri Knight online oynarım ve şuanda 32 yaşındayım. Nttgame ilk geldiği dönemlerdeki bazı şerefsizlerin yaptıkları yüzünden oyunu bıraktım ama son güncellemelerle ve bi kaç referans ile tekrar başlama kararı aldım ki denemelere başladığım anda otp kendi kendi kapanıp benden charıma girmek için Npoints talep edene kadar. Neden durduk yere bozuluyor ? Para yatırmadım diye ille yatırmam gerektiğini mi sanıyor ? Ben oyuna para yatırmadan keyfe keder oynamak istiyorum bir yandanda ücretsiz dediğiniz güvenlik sistemini kullanıyorum ki hesabıma girmeye çalışan veya hesabımın kapalı olduğu yok nttgame sitesinden giriş yapabiliyorum ki zaten charım ezik item yok gb yok vs. Aldığım hata ise şu.. Lütfen en kısa sürede yardımlarınızı bekliyorum bu şekilde saçma sapan zorlamalar olmasın ki bildiğimiz düşündümüz ve zamanında gördüğümüz bir çok şeyi es geçerek tekrar geliyoruz pişman oluyorum.. Twitch yayınlarında bazı olmuş olayları dile getirdiğim zaman beni kanaldan banladınız ki son sözüm inşallah eskisi gibi nttgame merkezinde nakit para ile item satışı olmaz dı ki zamanında olduğunu gayet iyi biliyoruz. Duyulmasını istemediğiniz için mi banladınız ? YÖneticileri değil oyunu seviyorum oynamak da istiyorum ama bu tarz ufacık şeyler bütün tabuları yıkmaya yetiyor gibi lütfen düzltmenizi talep ediyorum. [IMG][/IMG]

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    CE1001 hatası üzerinde teknik ekibin çalışmaları devam etmektedir. ICS / OTP kategorisine destek bileti göndererek hesabınızın incelenmesini talep etmelisiniz.

Fazladan giden Npoint'leriniz var ise bilet gönderirken bu detayı da belirtiniz.