Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Banned
    Genie online malesef oyuna devam ettiğinizde pazarda kurian çeteleri yine luferson ve eslant genie oyuncular cz farm çeteleri chaos koxperlar, draki sıralamasında koxperlar cz pk çıktığınız elit TL karakterleri ve warrior berserker ızdırabını göreceksin.

Member
    Nickname
    Byreflex
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    iyide kardeş moradon da taş çatlasa 45 dk duruyorsunuz zaten. chat görevini yapın başka görev yapın. gidin scorpiondan elma kasın emc geçin direkt .

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    82 lvl charımda hala bulcan silan ve loup grou görevimi yapmamış durumdayım. Tek başıma başladım ve moradondan cıkmam 1 saat falan sürdü 39 mu ne olarak çıkmıştım. Bu yapmadığım 50k 60k exp veren bulcan ya da silan görevinin bana en ufak bi yararı da zararı da olmadı. Çok mu önemliydi sizin için onlar ? Ayrıca toplam 15 kişilik bi ekiple görev yapamadıysanız gerçekten güzel bi karar vermişsiniz oyunu bırakarak zaten ayaklı np olmaktan ileri gidemezdiniz.

Junior Member
    Adam yaşadığı sorunu yazmış hatta ve hatta oyunun genel sorunu bazı forum fareleride girip her konuyu sulandırmasalar olmuyo adamlar genie bırakıyo genie altı macroyu açmışlar ben slotun birine çöktüm adamlar kuduruyo sonrada kalkıp ksc aldık yok video aldık sende macro var iş bu duruma gelmiş gecen gün ca0s girdim INairobi diye bi her ne bilmem neyse işte altar 2de girenlerin yüzde 80i koxp olduğu için arkadaş rahat acmışş programı uzaktan muzaktan seri seri vuruyo millete bide hile olamaynı bildiklerinden sırf onlara oynuyolar bende dahil çıkışta adama pm atıyorum adam diyorki bende bu kadar item var ne koxpuymuşş oyun bu durumda ve bir o kadarda kaşar var bunlarda aynıı adam konuyu açma sebebini anlayamamışmış kesin bu farede maradonda bişiler yapıyorki konuyu sulandırmaya calışıyo

Senior Member
    Adam neyden bahsediyor bunlar ne yorum yapiyor iyikide birakmisim oyunu