Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thumbs up 15 Kişi Oyuna Başlayamadan Bıraktık (Bırakmak Zorunda Bırakıldık) Peki Neden?

Sebebi ise Moradon'da hiçbir şekilde görev yapamıyor oluşumuz. Lycan, silan, werewolf, bulcan, kecon captain, kecoon, kecoon warrior, gavolt, dire wolf, dark eyes, gloomwing... Neyin görevini yapsak ya genie ya da makro ile karşılaştık.
    Bunlardan ne çıkıyor diye araştırmak istedik. Bazıları +8 item kasıyormuş, bazıları 30 milyon yaratık görevi yapıyormuş, yaparken de 5k falan atan itemlerden kasıyormuş işte.
    Yahu wormde +7 eagle eye's takmış, full pus, kanatlı rogue saatlerce genie açtı. İnsanın aklı almıyor. Bu sebeple premium almadan, yatırım yapmadan, oynayamadan soğuduk.
    Gider başka oyun oynarız canımız sıkılırsa.
    Aslında bu achieve görevi için belli bir yaratık leveli sınırlaması getirilse, sadece mesela 35 levelden sonra girilebilen haritalardaki yaratıklar geçerli olsa, moradon'daki yaratıklar yüksek levelli kişilere hiç drop atmasa bu sorun halledilmiş olur.
    Bizi kaybettiniz, başka ekipleri de kaybetmeyin.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Konu açış amacını hala anlamadım.Madem 15 kişi bir gavolt görevi yapamadınız bencede başka oyun oynayın.15 kişiyle maradon da ne kasacaksınız onuda anlamadım .

Senior Member
    Herkeste 15 kişi 150 kişi 150000 kişi oyunu bırkaıyor bugünlerde. Biraz sallayında tutarlı sallayın. 15 tane kocaman insan maradonda worm kesememiş diye ağlanmaz. 15 bin kişi nasıl kestiyse siz de öyle keseceksiniz.

Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Konu açış amacını hala anlamadım.Madem 15 kişi bir gavolt görevi yapamadınız bencede başka oyun oynayın.15 kişiyle maradon da ne kasacaksınız onuda anlamadım .
    Farklı farklı zamanlarda girdik. Hepimiz vardiyalı çalışan insanlarız. Herkesin whatsapp grubumuzda söylediği şey moradon'da görev yapamıyor oluşları. Olay bu kardeş.

Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Herkeste 15 kişi 150 kişi 150000 kişi oyunu bırkaıyor bugünlerde. Biraz sallayında tutarlı sallayın. 15 tane kocaman insan maradonda worm kesememiş diye ağlanmaz. 15 bin kişi nasıl kestiyse siz de öyle keseceksiniz.
    Moradon'da worm kesemedik demedim, worme geldi genie açtı dedim. Okumayı öğren ondan sonra gel konuş aslan parçası. Söylemek istediğim şu: Daha Moradon'da sıkıldık kim bilir Emc'de Eslant'ta Cz'de neler vardır.

Senior Member
    Daha önce forumda defalarca konu açıldı. Herkes şikayetçi bu durumdan. Ben de yeni serverlar açıldığında geç başlamam nedeniyle moradon'dan çıkamamıştım. Shelli adamların moradon'un her yerinde genie + macro kurmaları yüzünden hiç bir görevi yapamıyordum. Sinirlendim bıraktım. 1 ay sonra azalmıştır dedim girdim yine aynı durum vardı.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    yani 5 tane server var ve 35-40 level olamadınız daha premium çekmeden bıraktınız öyle mi?
    Oh be düşünsene bunlar eslanta gelse nasıl bir cenabetlik bulaşacaktı

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    hiçbir şeyi anlayamamana şaşırmadım.

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Sebebi ise Moradon'da hiçbir şekilde görev yapamıyor oluşumuz. Lycan, silan, werewolf, bulcan, kecon captain, kecoon, kecoon warrior, gavolt, dire wolf, dark eyes, gloomwing... Neyin görevini yapsak ya genie ya da makro ile karşılaştık.
    Bunlardan ne çıkıyor diye araştırmak istedik. Bazıları +8 item kasıyormuş, bazıları 30 milyon yaratık görevi yapıyormuş, yaparken de 5k falan atan itemlerden kasıyormuş işte.
    Yahu wormde +7 eagle eye's takmış, full pus, kanatlı rogue saatlerce genie açtı. İnsanın aklı almıyor. Bu sebeple premium almadan, yatırım yapmadan, oynayamadan soğuduk.
    Gider başka oyun oynarız canımız sıkılırsa.
    Aslında bu achieve görevi için belli bir yaratık leveli sınırlaması getirilse, sadece mesela 35 levelden sonra girilebilen haritalardaki yaratıklar geçerli olsa, moradon'daki yaratıklar yüksek levelli kişilere hiç drop atmasa bu sorun halledilmiş olur.
    Bizi kaybettiniz, başka ekipleri de kaybetmeyin.
    en doğru olanı yapmıssınız. konu açmanıza da gerek yoktu. yıllardır oldugu gibi hiçbirşey değişmeyecek mgame istemedikçe.

Senior Member
    Hacı yolunuz açık olsun.Kasmış olsanız siz itemsiz 70 olunca cz damlardınız az np kasardık sayenizde.Ama sağlık olsun başkalarını keseriz artık.