Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 107
    Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    benim içinde aynı durum geçerli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Legor View Post
    Bende 06:30 de kalkıyorum işe gidiyorum. 07:40 da işten girebiliyordum sende kendi mesai saatine göre konuşuyorsun ama ?
    Jr umrumda değil gündüz jr kaçta olursa olsun . Akşam saat 22.40 çok geç aktif pk saati çok bölünüyor . Sabah ki jr saat kaç olursa olsun farketmez bana

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar, bu hafta yapılacak bakım ile birlikte etkinlik saatleri yine eskisi gibi olacaktır.

Bizim değiştirdiğimiz ya da değişiklik yapılan bir saat yok. Yaz/Kış saati uygulaması ülkemizde uygulanmıyor fakat sunucuların saatleri otomatik olarak değişiyor.

Şu an değil fakat ileri ki zamanlarda özellikle Ronark Land haritasının yoğun olduğu saatlere denk gelen etkinliklerin saatlerini kaydırmayı planlıyoruz fakat bunun önce iyi bir şekilde planlanması ve sonrasında Mgame tarafından kabul edilmesi gerekmektedir.
    Merhaba burda tam. Olarak ne demek istediniz anlamadım şimdi bu yayınladığınız saatler geçerli değil de eski saatlere mi döneceğiz yani Jr yine eski saate göre 22.40 damı olacak

bu saatler gerçekten çok iyi çünkü jr felan girdikten sonra pk atmak için bolca zaman oluyor insanlarda

Senior Member Legor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar, bu hafta yapılacak bakım ile birlikte etkinlik saatleri yine eskisi gibi olacaktır.

Bizim değiştirdiğimiz ya da değişiklik yapılan bir saat yok. Yaz/Kış saati uygulaması ülkemizde uygulanmıyor fakat sunucuların saatleri otomatik olarak değişiyor.

Şu an değil fakat ileri ki zamanlarda özellikle Ronark Land haritasının yoğun olduğu saatlere denk gelen etkinliklerin saatlerini kaydırmayı planlıyoruz fakat bunun önce iyi bir şekilde planlanması ve sonrasında Mgame tarafından kabul edilmesi gerekmektedir.
    Teşekkürler. Güzel haber
    Senior Software Engineer

Senior Member
    Günaydinlar

Senior Member

Başkanım Öne değilde ileri çekilebilir 23.40 akşam sabah jr'si 08.40 ; eski saatleri'de hoş güzeldi iyidi ama şuan ki saatler çok kötü tamamen ters akşam 10'da işten çıkıyoruz , yetişme şansımız kalmıyor.. Teşekkürler iyi çalışmalar.

Quote Originally Posted by 4EkihJuu View Post
    Başkanım Öne değilde ileri çekilebilir 23.40 akşam sabah jr'si 08.40 ; eski saatleri'de hoş güzeldi iyidi ama şuan ki saatler çok kötü tamamen ters akşam 10'da işten çıkıyoruz , yetişme şansımız kalmıyor.. Teşekkürler iyi çalışmalar.
    dayıcım çoğu insan 8-17 9-17 çalışıyor sabah jr si 7:40 olunca bile sıkıntı sen 8:40 istiyosun

Senior Member nesteren71's Avatar
    Nickname
    QuaLitySharD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ArdreamFounderS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Güzel oldu bu ama keşke daha çok BDW olsa ve sistemi değişse.
    Bizimkisi bir 'Knight Online' hikayesi..

Junior Member
    Bence en eski siteme geçin JR saatinin akşam 23:40 Sabah 08:40 +60 Ft side 23:00 bence makul olan budur zaten önümüz yaz