Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    O işi maradonda yaparsin şu koxperler multiciler 7 pcsi olanlar gene getirirler carlarini temiz mavi kutular cepte nativeblood42 ninde birden fazla cari varki şuan bu durumda olanlarin kulagina bu etkinlik gelsin denildiginde agzilari kulaklarina varmişş durumda etkinlik şu şekilde güncellenirse bu dedigim durumun önüne gecebilir agaca atak yapanlara verirse güzel olur ayrica boss gene belli miktarda hasar verirse örnek 1500-2000 damage civari uygun olabilir

Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by catllak View Post
    O işi maradonda yaparsin şu koxperler multiciler 7 pcsi olanlar gene getirirler carlarini temiz mavi kutular cepte nativeblood42 ninde birden fazla cari varki şuan bu durumda olanlarin kulagina bu etkinlik gelsin denildiginde agzilari kulaklarina varmişş durumda etkinlik şu şekilde güncellenirse bu dedigim durumun önüne gecebilir agaca atak yapanlara verirse güzel olur ayrica boss gene belli miktarda hasar verirse örnek 1500-2000 damage civari uygun olabilir
    Usta sanırım tam okumadın yazdıklarımı. Etkinliğin uyarlanması Ronark Land Bölgesinde olucak tamamiyle

Atmış olduğum videoyu 12:20'de başlattığında tam olarak istediğimi daha detaylı anlarsın. O kadar kalabalıkta herkes birbirini vururken herkes kutuyu alabilmek için mücadele edicek

Chaosun neden bu kadar kalkması taraftarısınız . Neden anlamakta güçlük çekiyorsunuz arkadaşım bu bir oyun oyunda yenilikler olmak zorunda bunun yerine koxpun önüne nasıl geçilebileciğiyle alakalı çalışmalar yapsanız ya. Hali hazırda olan etkinlikleri kaldırmaya çalışıyorsunuz kendi kolsuzluğunuz yüzünden emeğiyle mavi kutu alanların hakkına giriyorsunz *

Senior Member
    Adamlar koxpun onune gecilmedigi icin kapatsinlar diyor bi kol sendemi var boyle seyler oyunda gozune batmiyorsa tamamen para icin oynuyorsun bu oyunu gerci oyunun % 85 i bu amacla oynuyor olasilik cok fazla

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ben chaosun kaldırılmasını degil chaosdaki k0xpun engellenmesini istiyorum biliyorum ki chaosu kaldırırlarsa en az 1 yıl düzelteceğiz diye getirmezler d:
    Oyüzden benim önerim ya lwl sınırı gelsin yada Nationalpoint sınırı böyle bir çözüm yeni oyuncuları belki biraz etkiler ama k0xpu chaosdan siler

Senior Member Ajann's Avatar
    #DirenRonarkLand

Senior Member
    İyi günler .Belki 2 günü belki 3 günü belkide 5 günü alacak oyundaki tüm karakterler IPleriyle incelenmeli bu rezalet en kısa sürede son bulmalıdır .Kaosun 6ç.cısı wh.le duvardan geçiyor bukadarda olmaz oyun en kötü süreçten geçiyor son yılların en fazla kaos kospunun aktif olduğu oyunu görmekteyiz şu unutulmasın ayrılmaz yol yoktur gidişata göre kusura bakılmasın isyan bayrağı çekilmesi lazım .Utanmadan bu kaos kosperleri yarın bir gün formlarda konu belirtirler pazar durgun ticaret bitti bunun nedeni sizler olacaksınız hiç yakınmayın umarımda olur bizlerin tuzu kuru arkamızı döner gideriz .İlk 6 sıra kosper kaos bitiminde görüyorum 6. sıralamada duvardan geçiyor ksc alınız video alınız bildirim yapınız deniliyoruz birden fazla otomatik atak kendini öldürme özelliği olan karakterlerin olduğu karaktersiz kaos kosperleriyle mücadeleyi bıraksın legal oyuncu oyunun denetimiyle ilgilensin .Direkman kapatılsın kaos ha şu var Maden kosp nedeniyle legal oyuncuların ellerinden droplar alındı kaosda kapatıldı yine mağdur legal oyuncu kitlesi olacak peki bu kosper şahıs rahatmı duracak kesinlikle hayır hem oyun içi hemde oyun dışı (oyun dışı imkan var yasal yollar kospu üretende oyuna sürende suçludur aksi düşünülemez).Etkin ensert cezalar uygulanmadığı sürece oyun sürekli kosperlerce sabote edilir oyuncu kitlesi azalır mutlak etkiler .Bu tipteki oyuncular oyundan menedilmelidir 2 liralık kopser karakterin banlanması biranlam ifade etmiyor .1 hafta süreyi alır oyundaki tüm karakterlerin incelenmesi gerekli IPlerle beraber o IPde kosper oyuncunun itemli karakteri varmı varsa silin itemlerini sayın yetkililer bu yetki elinizde item silimi lw 1 e düşürümü biz legal oyunculara büyük keyif verecektir böyle cezalar kaos kosperleride form köşelerinde utanmadan konu açtıklarında hakettikleri cevapları alacaklardır bu ugulamalar imkansız değil aksi durumda mevcut kaaos kospu diğer etkinliklerde yaygınlaşır ise oyunun terk edilmeside imkansız değil .Koskoca oyun şirketi oyunu sabote eden oyuncu kitlesini oyundan düşüren kosp üreten oyuna kosp süren kospla oynayan oyuncuları neden yasal yollara intikal ettirmiyor zaten oyun yönetimi genei adı altında kolaylıklar sağlayan kosp sistemini oyunculara sunulmadımı fakat o oyun yönetiminin bilgisinde yetkisinde oyuna sunulmuş kolaylık buna rağmen böyle oyuncular eğer sert tedbirler alınmaz ise sürekli o etkinlik senin bu benim girer arlanmaz uslanmaz utanması olmayan kişiliğe sahip oyuncular kazanır legal oyuncularda ha kalırsa her kısıtlamada mağdur olur .Maden drobu neden kaldırıldı oyunda kosp bittimi mağdur olan legal oyuncular oldu bu kadar aktif kospun olduğu kaosun kaptılması net çözümmü olacak kesinlikle hayır reel olarak maden droplarının kalkmasıyla oyun darbe yedi ciddi anlamda önüne geçilemeyen kaos başta olmak üzere kosp durumu adeta tuzu biberi olmakta emin olun sayın yetkililer legal oyuncular bu haksızlığa yeteri kadar sabır gösterdiler eğer iyi niyetler suistimal ediliyorsa ensert cezalar uygulanmak zorunda gerek oyun içi gerekse oyun içi tatlı süprizler yapılmalı kaos kosperlerine oyun dışı imkanlara sahipsiniz sayın yetkililere önemle arzederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ajann View Post
    Öncelikle merhabalar arkadaşlar bildiğiniz gibi yaklaşık 2 aydır artan Chaos illegallerinden hepimiz ama hepimiz şikayetciyiz. Chaosta otomatik sistemli karakterler son 3 haftada kendini inanılmaz şekilde gösterdi kendi kendine oynıyan illegal karakterler sürekli ilk 4'e girerek herkesi kanserliyor..

Benim önerim ise sonuç olarak bu bir etkinliktir ve bir süre askıya alıp Ronark Land ve Ardream bölgesine 2016'da açılan '' Olympia '' Sunucusundaki etkinliği Update yapmak. Peki nedir bu etkinlik;

RonarkLand bölgesindeki resmi bulamadığım için kabalama resim yükledim tek fark Mori adası yerine '' RonarkLand '' bölgesinde çıkmasıdır. Bu ağacı daha fazla can Update yaparak veya Boosun üzerinde oynama yaparak getirebiliriz. Olympia sunucusunda bu ağaç çıktığında birazcık kolay ölüyordu Yani arkadaşlar bütün serverlardaki oluşucak o anki kalabalığı bir hayal edin derim. Herkesin keyif alıcağını düşünüyorum. Ağaç öldüğünde ise belirli bir aladaki herkes kutunun sahibi olabiliyordu.

Son 1.5 Seneye baktığımızda ise NTTGame öncülüğünde Free farm ve İllegal oyunculara darbe olması için hangi güncellemeleri getirdiğini hepimiz biliyoruz. Şuandada bana göre bu Chaos etkinliğinin en iyi çözümü bu ! Kısacası Karakterini Güçlendir ve Kutunun Sahibi Ol !

Konu hakkında herkes kendi görüşlerini ve fikirlerini yazarsa olumlu olumsuz daha fazla kitlelere ulaşırız.
    bu etkinlikte sence koxperler yok mu D bu chaostan cok daha saçma birşey

Junior Member
    chaosu kapatsınlar başka birşey istemiyorum.