Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Cheat Reports Konum Silindi ?

Destan sunucusunda oynuyorum ve Destan 2 pazar bölgesinde 24 saat makro ile flood atan karakterler var, bunlardan 1 tanesini şikayet ettim. CR yetkilisi kontrol edilecektir yazdı. Ardından konu bahsi geçen "akşam 23:00" muhabbetinden daha önce arşive alındı. Biz oyunu daha iyi bir hale getirmek için birşeyler yapmaya çalışırken bu ilgisizlik nedendir Allah aşkına ?

Junior Member
    arkadasa katılıyorum arşive taşınmasına bişey demiyorum. Fakat bilgi mesajı bırakmalısınız bize

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bi 23.00 diyorlar bi "yoğunluğu azaltmak için günde birkaç sefer arşive taşıma işlemi yapılmaktadır" diyorlar. İnsanlar ne bilsin hangi saatte taşınacağını. Tamamen belirsiz.

Banned
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bi 23.00 diyorlar bi "yoğunluğu azaltmak için günde birkaç sefer arşive taşıma işlemi yapılmaktadır" diyorlar. İnsanlar ne bilsin hangi saatte taşınacağını. Tamamen belirsiz.
    Hep öyle olmuyor saatler değişiyor belki 1dk önce cevap geliyor ve konular silme zamanına denk gelebiliyor. Oyuncular sonucu görmelidir belki hatalı report yaptı ama bundan habersiz oyuncu.
    Last edited by 4ntikor; 03-31-2019 at 03:02 PM.

Gerekli incelemeler yapılacaktır denilip hiç bir işlem yapılmadan konun arşive taşınmıştır.
    Dünyada tektir, bir işlem için dilekçe gönderiyorsun fakat sonucunu göremiyorsun.
    Mücadele etmeye devam et dostum umarım sonucunu öğrenebilirsin fakat biz artık pes ettik uğraşmakla..

Arkadaşa takılıyorum adam aynı süre aralığında flood atıyor pm atmak istiyorum pb blocklamış bunun kontrol etmek bu kadar zor olamaz bence