Results 1 to 7 of 7

Bdw de Call Alma

Yetkililere sesleniyorum Allah aşkına bdw de mage ler call atmak istediklerinde failed versin. Saçma sapan anlarda saçma sapan yerlere call alarak etkinliğin kaybedilmesine sebep oluyorlar. Oyundan soğudum artık. Kendini bir party adamın içinde bulmak mı dersin nokta canı kalmış adamı kesmene müsade etmeden seni yanına çekmesi mi dersin pehhh.

Senior Member
    saçma bir konu daha. Asaslar spıkesi kaldırılsın tam altar alacakken tek atıyorlar gibi bişey oldu bu

allahım yarabbim yaa

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    mageler bdw giremesin gibi bir şey bu. 90 def achieve için kazandığımız 100 bdw'nin 80'i kullandığım tp ve call özelliği ile oldu. bu 80 bdw'nin en az 30'unda gerideydik hem de. bdw giriyorsanız aklı başında bir mage gelsin diye dua etmelisiniz, yok onu yapmasın yok bunu yapmasın ile olmuyor yok failed falan bunlarla olmuyor. mage'in swiftini eksik etmeyin yeter, swiftli mage bdw'de ölümsüzdür.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    (Karşı Irkta) En güzel Mage, Tek yiyen Magedir. Tek yemezse; Bu ne biçim Mage diyerkten Şikayetlerim Artabilir.
    (Aynı Irkta) En güzel Mage, Öleceğim sıra TP eden Magedir. TP etmezse küfürlere maruz kalabilir.

Bence Mage 2 sebeple Call atar.
    1. Çok Kişinin Canı düşmüşse,
    2. Toplu durulması gerektiğinde,

Ölecek bir Akıllıyı çektiğinde, HP yi duldurması için "Priestide Çek" diyenler olduğu gibi; Tek yediği halde "Niye Çekmiyon" diye zırlayanlarda oluyor. 500 HP si kalmışken helen Karşıdakini, Tek Başına kesebileceğini sananlar/inananlar mı dersin; Çok örnekleri var.
    Duruma göre Türetilebilen bahane çok yani.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Saçma sapan magelerde çok ama priest arkada tekken dibine call aldığım halde prieste vurmayıp yine atakerlere koşan tipler olduğu sürece mageninde iyisi bir işe yaramıyor. Bot gibi oynuyor bdwdeki oyuncuların çoğu. Paramun kesiyorlar sanki z skill dalıyor adamlar. Arkada priest warriora heal atıyor adamlar halen warriora vurmaya devam ediyor. Altara call alıyorsun adamlar gelmeden biri hemen alsın diye öcü gibi görüp kimse elini sürmüyor alınca beni kesmesinler diye Böyle tipler varken magenin call'ına sıra daha çok var.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yetkililere sesleniyorum Allah aşkına saçma sapan konu açılması yasaklansın birşey var diye giriyoruz gülerek eğlenerek 15dkmız bitiyor konuyu okurken