Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Patch Yüklenmiyor.

Merhabalar.

2-3 gündür oyuna girmiyordum. Güncelleme gelmiş, patch yüklenmiyor. Aşağıda ki gibi kalıyor ve hiçbir seçeneğe tıklanmıyor. Sorunun çözümü nedir?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Extract field hatası alıyor olabilirsiniz.

Oyunu silip tekrardan yüklediğinizde düzelmiyorsa aşağıdaki yöntemleri deneyebilir misiniz?

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Oyunun patchleri FTP'den client'ın içine Launcher yardımıyla .rar olarak indirilir. Her patch'in sonunda launcher, yeni patch'e geçmeden önce bir kaç saniye bekler ve o sırada rar dosyasının içindeki client'e kopyalar. Buna extract işlemi deniliyor.

Eğer indirilen .rar dosyasındaki patch client'e sağlıklı olarak çıkarılmaz ise extract failed hatası verir.

1. Yöntem:

-Client'in içine girin,
    -Hata veren patch'in .rar hâlini client'ta bulun,
    -.Rar dosyasına sağ tıklayıp dosyaları buraya çıkart'a basın ve içindekileri client'a kopyalamasını onaylayın,
    -İşlem bitince client'ın içindeki server.ini dosayasını açın ve version kısmını düzeltin. (Örneğin patch2227 faield verdiyse, .Rar dosyasındakileri client'e çıkartın. Server.ini'yi açıp version kısmını 2227 yapıp kayıt edin ve ekranı kapatın. Çünkü 2227'i zaten manuel olarak çıkartmış oluyorsun. Tekrar Launcher'ı açtığında sıradaki Patch'in 2228 attığını görürsün.)

2.Yöntem:

-Client'ın içine girin,
    -Çıkarılamayan .rar dosyasını bulun ve silin,
    -Server.ini dosyasını açın,
    -Hata veren patch numarasının bir altına alın. (patch2227 .rar dosyasını sildiysen, server.ini'i 2226'ya çekip kaydet ki, 2227'i tekrar atsın. Bazı durumlarda buna gerek kalmadan sildikten sonra kendi otomatik de atabilir.)

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Extract field hatası alıyor olabilirsiniz.

Oyunu silip tekrardan yüklediğinizde düzelmiyorsa aşağıdaki yöntemleri deneyebilir misiniz?

Oyunu sildim ve yükledim sorun düzelmedi.

Patchı 2227'ye ayarladım 2230 ve sonrasını yükleyemedi. "Client'in içine gir" kısmını anlamadım. .RAR dosyalarının olduğu klasörü bulamadım ama launcherin vs olduğu dizinde sadece 2 tane rar var. Bunlarda da patch2230.zip ve patch2236.zip yazıyor, buraya çıkart ve klasöre çıkart seçeneklerini seçtiğim zaman verdiği hata şu ;"Arşiv bozuk!". Bu iki dosyayı resmi siteden temin edip yükleme şansım var mı?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by BORN4C0RN View Post
    Oyunu sildim ve yükledim sorun düzelmedi.

Patchı 2227'ye ayarladım 2230 ve sonrasını yükleyemedi. "Client'in içine gir" kısmını anlamadım. .RAR dosyalarının olduğu klasörü bulamadım ama launcherin vs olduğu dizinde sadece 2 tane rar var. Bunlarda da patch2230.zip ve patch2236.zip yazıyor, buraya çıkart ve klasöre çıkart seçeneklerini seçtiğim zaman verdiği hata şu ;"Arşiv bozuk!". Bu iki dosyayı resmi siteden temin edip yükleme şansım var mı?
    Merhaba,

Aşağıdaki alternatif indirme linkiden oyunu yeniden kurabilir misiniz?

Alternatif İndirme Linki