Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Red face Banlanmayı göze alarak gerçeklerden bahsedelim biraz :)

Okumaya üşenenler son 4 paragrafı okuyabilirler

Bir çoğumuz gerçeklerin farkında ama farkında olmak istemeyip hala düzelme bekleyenler için yazıyorum. Doğru söyleyeni 9 köyden kovacaklar mı onu da göreceğiz

Öncelikle oyunda human/karus diye 2 ırk yok oyunda 3ırk var: Burjuvalar(zenginler), Emekçiler(farmer-pazar) , Hileciler(koxp-macro)

1.Zenginler (dileriz ki bir gün biz de oluruz ) Bu abiler ablalar +80 her ay düzenli switch pre, valkerie, dual pathos, tatto , mor peri sarı peri, tattoo, premium potunu alan insanlar.En azından bu kadar fazlası vardır canı sıkılır trina çeker upgrade yapar, mavi trina alır takı düzler krowaz basar vs vs... Bu abiler oyunu zevk için pk için oynayanlar.

2.Emektar tayfa bu 2'ye ayrılır: Farmer ve Pazarcı Bu arkadaşlar(mesela ben) oyuna verecek binlerce lirası olmayan aylık belli bir bütçe ayırabilen karakterini oyunda emeğiyle dizmeye çalışanlar.
    Farmerlar: Her ay en azından dc presini alır. Cz de farmlama durumuna göre full pus.. Zenginler de etklinlik olarak Jr Chaos Bdw sevseler de zevk için severler, farmerlar zevkten çok iş olarak Tabi 3. ve en sevilmeyen ırktan farmerlar nefret eder ..

Pazarcılar: Pazarcılar da Kc le item alıp satanlar azımsanmayacak kadar çoktur. Onun dışında zenginin yan charı olabilir tabi pre'li bunlar da oyuna girebilmek için. Onun dışında al satçılar vs vs..

Gelelim 3.ırka ( benim de banlandığım kısma ) Bu arkadaşlar premium vs almazlar çünkü oyun f2p olduğu için 1.serverlar bile tek tık giriyor!!! (bari 1 girmeseydi neyse). Bunların tek masrafı 1 kerelik olmak üzere 400 kc alıp trade açmaktır bunun dışında çoğunluğu level bile kasmaz. Level kasanlar farmer macrocu veya koxperlardır , dc pre almazlar, genie almazlar, peri oto loot almazlar, çünkü bunlar masraftır banlanırsa çöpe gidecektir he zaten koxp oto vurur oto toplar çöpleri satar geri gelir .

Level kasmayanlar koxplar da aslında level kasarlar chaosta gelen exple İşte bu grup son bir kaç haftadır şikayet ede ede bitiremediğimiz mitoz bölünmeyle çoğalmakta olan grup. Bunlar günde 3 chaostan 30m i cebe indirip 2 günde verdiklerini 400 kcyı çıkarırlar. 2günden sonraki her gün onlar için kardır.Aslında chaos koxperları da 2'ye ayrılır. Zeki olanlar ve 3iq olanlar. Zeki olanları zaten anlaması çok zordur heleki chaos ortamında nickler vs yazmadığı için kanıtlaması ayrı zordur . 3 iq olanlar ise 100 kill alır 25 kere ölür uzaktan uçarak vurur. Duvarların içinden geçer. Böyle bi idiot gelirse karşınıza yerden tek atma skillini alıyorsunuz video açık gidip tek atıyorsunuz %100 kanıt oluyor.

Videomuzu kanıtımızı aldık CR'ye koyduk... En az 10 gün sürüyor yoğunluktan ötürü , az önce ne demiştik koxper 2 günde zaten verdiğini aldı geriye kalan en az 8 gün de cebine kaldı. Şimdi bu adam ban yese ne olur hiçbir şey adam parasını kazandı tekrardan geri gelir.

Benim kişisel görüşüm(az kaldı ban yememe) koxperlara göz yumulduğu lehinde. Çünkü koxper da olsa adam para veriyor mecbur trade açacak salıyorlar 3-5 gün (en iyi ihtimal) aylarca ban yemeyeni de var adam parasını kazanıyor ban yerse de 0 dan başlıyor 400 cashini alıp oyuna para kazandırıyor . Chaosa level,np,premium sınırı herhangi bir şekilde koxpera engel konulabilir ama mgame koxper gelirinden vazgeçemiyor demek ki

İşin özeti chaos koxp macro diye boşuna kendinizi yormayın artık ben bugün itibariyle CR'ye video atmayı bırakıyorum ben mi kurtarcam oyunu bana giren çıkan ne ayda 1 pre parası jr chaos bdw giriyordum sadece (artık onu da almam nasılsa f2p her servere her saniye girebiliyoruz) Yaza karakterimi dizme planım vardı günlük jr ft chaos bdw girip pazar yapıp 1gb kastıgım günler oluyor en kötü gün 20-30m +9 ampul hayalimiz yoktu orta düzey pk atsak yeterdi ama full pusumuzu switcihimzi alcaktık ama artık benden 1 kuruş çıkmaz oyuna. He oyun benim verceğim aylık 200-300 liraya mı kaldı tabi ki kalmadı burjuva abilerimiz farmer tayfamız ve tabiki 400kc koxper kardeşlerimiz yeter de artar ben tek bir kişiyim hiç bir etkim olmaz.

Küçük userlerin tepkileri önemsenmiyor.Dilerim ki en büyük paraları veren burjuva abilerimiz olaya ayıkırlar tepkilerini gösterirler user düştükçe artık siz de nts atıp birbiriniz kesersininiz. Yapmazsanız da siz bilirsiniz artık bana giren çıkan olmayacak umarım yönetim kendine çeki düzen verir yoksa user kaybetmeye devam ...

Çok hile hurda var yetişemiyorsunuz o zaman koxperlara önlem alınsın istiyoruz.Bunu düşünemeyeceğiniz sanmıyorum ama patron izin vermiyor demekki koxper gelirinden vazgeçilmiyor . Mesela eskiden cz tren kaynardı boss ağacında +70 yaptılar 1 tane koxper görüyor musunuz hayır chaos a da bu tarz bir önlem alınmalı ama iyice düşünülmeli level sınır olsa ardreamler giremiyor (çok isterlerse 3 yan char kasabilirler ama) ya da belirli bir np sınırı olsa (ben mesela pk atmıyorum şuan pazar jr yapıyorum şuan benım gibi pk atmayan farmerlara uymuyor) benim görüşüm en temizi SADECE PREMIUMLULAR girebilmeli en azından koxperın 400 kc masrafı 800 e çıkar ve bu süreçte banlanmalar iyi takip edilirse koxperlar harcadıklarını çıkaramadan ban yerlerse caydırıcı olur.

Uzun bir yazı oldu okuyanlara teşekkürler bakalım kaç güne silincek konumuz
    Last edited by drmuse35; 03-29-2019 at 08:25 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yazılarının çoğunluğu kurallar ile eşdeğer yani kural dışı hareketini sezemedim mod arkadaşlar daha iyi bilir ama bence ban yok gibi

Söylediklerinde %99 haklılık payın var herkes söylüyor ki kendileri de biliyor koxperler verdiği kcyi de koxpa verdiği aylık parayı da paralı ise eğer

Bende severim oyuna para yatırmayı ama senin de dediğin gibi düşünmüyorum aylık pusumu da oyun gelirinden çıkarabileceğim kanaatimdeyim
    +9 ampülde olsam bir müddet farm yaparım çıkarırım tüm parasını

Koxperler cirit atsın diye kendi bütçeme zarar veremem

Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Yazılarının çoğunluğu kurallar ile eşdeğer yani kural dışı hareketini sezemedim mod arkadaşlar daha iyi bilir ama bence ban yok gibi
    Dikkatle seçerek yazdım zaten normal şartlarda ban yememem lazım ama işte yönetimin işine gelmeyen şeylerden bahsettim koxperlardan gelen kazancı inkar eden koxperdır

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yani diyorsun ki bir koxperin 27.40 lirasına ihtiyacı var senin aylık 300 lira para yatırmana ihtiyacı yok?
    Realist düşünce olmadığı kanaatindeyim %1 kesintim buraya

Yani diyorsun ki bir koxperin 27.40 lirasına ihtiyacı var senin aylık 300 lira para yatırmana ihtiyacı yok?
    Realist düşünce olmadığı kanaatindeyim %1 kesintim buraya
    Hocam yanlış düşünüyorsun ben 1 kişiyim benden -300 koxper en 100 kişi desen ki hayli hayli fazladır 100x30 3bin lira ayrıca bu adamlar 10 günde bir ban yese para kazanmaya devam etmek için tekrar başlasa ayda 3 kez çekse o kc yi etti sana 9 bin lira

Eğer ben tek olmasam yukarda bahsettiğim tüm burjuva ve farmer tayfa bu tepkiyi gösterse cash çekmese oyun batar ve seve seve istediklerimiz olur tabi bu dediğim imkansız bir şey

kardeşim bütün yazılarını okudum sonuna kadar haklısın ayrıca burada chaos da koxp var diye ağlayan tayfanın konusunun altına direk yazıyorum zaten ugraşmayın kardeşim salın gitsin her yer hile olsun sen mi kurtarıcaksın oyunu yönetim hile için mücadeleyi gerçek anlamda sürdürürse 2 gün içerisinde 1 tane adam kalmaz bu kadar kasmayın ya bırakın salın gitsin ya

Quote Originally Posted by kokoin1 View Post
    kardeşim bütün yazılarını okudum sonuna kadar haklısın ayrıca burada chaos da koxp var diye ağlayan tayfanın konusunun altına direk yazıyorum zaten ugraşmayın kardeşim salın gitsin her yer hile olsun sen mi kurtarıcaksın oyunu yönetim hile için mücadeleyi gerçek anlamda sürdürürse 2 gün içerisinde 1 tane adam kalmaz bu kadar kasmayın ya bırakın salın gitsin ya
    aynen öyle saldım ben de yönetim kendi kendine tek tek chaosları canlı izleyip ban mı atar hala ümidi olanlar Cr ye mi atar bilmiyorum ama ben emekli oldum

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    He siz salma konusunu diyorsunuz bende saldım bende
    Char hack yedikten sonra ilgilenilmemesinden ki okadar cr raporlarımız var
    Demek ki dedim kendi kendime bu oyunda koxperler ve emek hırsızlığı yapanlar mutlu oluyor onlar umursamıyorsa banane dedim saldım

He siz salma konusunu diyorsunuz bende saldım bende
    Char hack yedikten sonra ilgilenilmemesinden ki okadar cr raporlarımız var
    Demek ki dedim kendi kendime bu oyunda koxperler ve emek hırsızlığı yapanlar mutlu oluyor onlar umursamıyorsa banane dedim saldım
    1 kuruş bile vermicem ben artık tek tıkla istediğimiz servera giriyoruz zaten jr ye girer pazar yaparım yönetim koxperlara çare bulrusa oynarım bulmazsa sigara parası olur umrumda değil arıtk

Quote Originally Posted by drmuse35 View Post
    1 kuruş bile vermicem ben artık tek tıkla istediğimiz servera giriyoruz zaten jr ye girer pazar yaparım yönetim koxperlara çare bulrusa oynarım bulmazsa sigara parası olur umrumda değil arıtk
    sen burada böyle yazarsan zor girersin 1 tuşla hemen çekerler free_user_limit 500