Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Aldığım Bronz Premium'un buhar olması

Az önce alıp esn üzerinden girdiğim bronz premium kodu an itibariyle buhar oldu. Kodu ilk kez girip onayla tuşuna bastığımda internet sayfası dondu 5 dk kendine gelmedi. Sayfayı yenileyip kodu tekrar denediğimde "Cannot verify ppcard information" hatası aldım. Hesabıma da premium geçmedi. 50 liralık kod 5 dk'da buhar oldu. Teşekkürler nttgame.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Konu hakkında ticket attınız mı?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    esn kodunu doğru girdiysen sıkıntı yok daha önceki gibi dc yemiyon relog atman lazım
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Junior Member
    Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Konu hakkında ticket attınız mı?
    Hesabımda npoint yok. nttgame'in resmi satış ortaklarından biri olan bynogame üzerinden aldığım premium kodu şu anda buhar oldu. mağdur durumdayım, ticket atamıyorum, bynogame canlı destek'ten en ufak işe yarar bir destek yok; nttgame kanadından destek alabileceğim tek yer olan foruma yazıyorum ve şu ana kadar buradan da bir destek yok.

Junior Member
    nttgame sağladığı muhteşem (!) destekle oyuncularını yine mağdur etmeyerek (!) şaşırtmadı. Teşekkürler nttgame.

bynogame vb siteler verdigi E-pin kodları bazen nadirde olsa hatalı cıkabiliyor yaşadım canlı destege baglan sorunu söyle yenı esn versinler

Junior Member
    Quote Originally Posted by kokoin1 View Post
    bynogame vb siteler verdigi E-pin kodları bazen nadirde olsa hatalı cıkabiliyor yaşadım canlı destege baglan sorunu söyle yenı esn versinler
    bağlandım, saçmasapan önerilerle hiçbir şeyi halledemeden yarın bizimle tekrar irtibat kurun diyip geçtiler. ben 3 saattir forumdan neden en ufak bir destek alamadığımı merak ediyorum. Bu oyunda ciddiye alınmak için illa twitch'ten yayın açıp ağlamak gerekiyor sanırım.

Illa t..kli bi twich yayinci arkadaşin olmasi lazim adam yerine koymalari için

Junior Member
    Şimdi ben hesabıma çektiğim premium'un hesabıma geçmediği hakkındaki şikayeti hesabıma geçmeyen npointlerle nasıl ticket atacağım? Bu forumdan başka yetkili kişilere ulaşma imkanım var mı? Varsa bilen birileri Eryudes'in, Patheoz'un falan cebini versin de whatsapp'tan arayayım bari?

Senior Member iVibe's Avatar
    discorddan yaz gmleri etiketleyip