Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

EXP Seal Sistemi neden aktif edilmiyor?

merhaba,

daha once cok tartisildigini biliyorum. Bu konu ile ilgili uyarı yapacak "MOD" ekibinin aciklama yapmasına gerek yok. Değerli bilgilendirmelerini kendilerine saklayabilirler.

Benim merak ettiğim, yayıncı neden EXP Seal Sisteminin USKO için uygun olmadigini düşünüyor? Neden suistimal'e acik olarak degerlendiriliyor? neden pislik hep halının alına atılıyor? İstenirse gayet güzel bir uygulama.

Sonuç itibariyle, karakterini 83 yapmak isteyen fakat bir türlü zamanı olmayan oyuncu dolu. Lütfen "CSS" mantıgı dışında düşünelim. Oyunu gelir kapısı olarak görmeyen, SERMAYE ihtiyacını GB satın almak yerine, oyun içi ticaretle saglamak isteyenler de olabilir.

Benim merak ettiğim ise son zamanlarda da tüm uygulamaları kullanıcılar için yaptıgını soyleyen NTT, neden boyle bir uygulamadan bizleri mahrum bırakıyor.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ben 2 seneden beri 83 olamadım mesela zamanım yok diye. Bu gidişle bir 2 yıl daha geçer

Benim fikrim premium satışı azalacağı için getirmiyorlar. Yapımcı firma muhabbeti hikaye yani.

Edit: Ayrıca server cidden bomboş. Exp kasan parti bulmak cidden çok zor. Benim gibi 80 level sonrası kasamayan bir ton insan var.
    Last edited by StockingsBubble; 03-29-2019 at 04:18 PM. Reason: ekleme

Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    Ben 2 seneden beri 83 olamadım mesela zamanım yok diye. Bu gidişle bir 2 yıl daha geçer

Benim fikrim premium satışı azalacağı için getirmiyorlar. Yapımcı firma muhabbeti hikaye yani.

Edit: Ayrıca server cidden bomboş. Exp kasan parti bulmak cidden çok zor. Benim gibi 80 level sonrası kasamayan bir ton insan var.
    benzer şeyleri düşünüyorum. bir şekilde insanların şikayet ettiği GB düştü, öldü durumu da canlanacak. Şimdi ben emek verip yarattigim 80 lvl karakterimi maalesef 83 yapamıyorum 10-15gün aralıksız exp yapmam gerekecek ki, çok zor.

Fakat 10-15 günde harcanılan MADDI değeri, oyun içi seal ile ödeyebilirim. Belki fazlasıyla tabi ki

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni bi gelir kapısı yani farmerlara hmm... Millet bu TL peşinde koşanlardan sıkıldı siz onlar için yeni gelir kapısı istiyorsunuz. Tamam exp kasmaya zamanım yok diyorsunuz haklısınız ama oyunda zaten yeterince gereksiz afk var bu dediğiniz şeyle 2 katına çıkacak. Bence gelmemesi çok daha iyi sigara parasına oyun oynayanlara zarar verildikçe keyfim yerine geliyor.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Premium şatışından gelen geliri çok etkileyeceğini sanmıyorum. Sonuçta o tüplerin belli bir cash ücreti var. Doldurmak isteyenler mecburen Exp premium, tüp masrafı ve Genie ücreti ödemek zorunda kalacaklar. Ayırca exp kasmak istemeyenler de bu çileden kurtulmuş olacak.

Şahsen ben desteklerim.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Yeni bi gelir kapısı yani farmerlara hmm... Millet bu TL peşinde koşanlardan sıkıldı siz onlar için yeni gelir kapısı istiyorsunuz. Tamam exp kasmaya zamanım yok diyorsunuz haklısınız ama oyunda zaten yeterince gereksiz afk var bu dediğiniz şeyle 2 katına çıkacak. Bence gelmemesi çok daha iyi sigara parasına oyun oynayanlara zarar verildikçe keyfim yerine geliyor.
    o seal da bir emek ürünü, farmer'i marmer'i bilmem. bana elle tutulur bir aciklama gelmedi yazdıklarınız.

benzer fikirlerdeyiz. Pratik uygulamada da ne sakıncası var onu da anlamadım.

Sonuç itibariyle uygulanan bir özellik. neden aktif edilmez.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by nttthelastmagician View Post
    o seal da bir emek ürünü, farmer'i marmer'i bilmem. bana elle tutulur bir aciklama gelmedi yazdıklarınız.
    Emek ürünü falan değil. Uruktaki adam o seal itemini alacak ve afk şekilde dolduracak. Yani zaten oyunda tek yaptığı şey genie başlatmak olan adam 2 koldan para kazanmış olacak. Ha şunu dersen evet ben de desteklerim. Geniede doldurulmayacak şekilde ayarlanırsa ya da sadece cz'de exp depolanması sağlanırsa evet desteklerim. Onun dışında afk şekilde millete para kazandırmak amaçlı hiçbirşeyi desteklemem mümkün değil. Kore'de var diye bize de gelmesini istiyorsunuz ama zihniyet farkını hiç gözetmiyorsunuz. Kore'de oynanan Knight Online bir oyun. Türkiye'de oynanan Knight Online ise bir gelir kapısı. Bu zihniyet farkını gözetmek zorundasınız ordaki bir şeyi burda da isterken.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Emek ürünü falan değil. Uruktaki adam o seal itemini alacak ve afk şekilde dolduracak. Yani zaten oyunda tek yaptığı şey genie başlatmak olan adam 2 koldan para kazanmış olacak. Ha şunu dersen evet ben de desteklerim. Geniede doldurulmayacak şekilde ayarlanırsa ya da sadece cz'de exp depolanması sağlanırsa evet desteklerim. Onun dışında afk şekilde millete para kazandırmak amaçlı hiçbirşeyi desteklemem mümkün değil. Kore'de var diye bize de gelmesini istiyorsunuz ama zihniyet farkını hiç gözetmiyorsunuz. Kore'de oynanan Knight Online bir oyun. Türkiye'de oynanan Knight Online ise bir gelir kapısı. Bu zihniyet farkını gözetmek zorundasınız ordaki bir şeyi burda da isterken.
    ben sizle aynı fikirde değilim, en nihayetinde de bahsettiğiniz şey karakter kasip gelir kapisi elde etmekse zaten CSS ile bu yapiliyor. Hayır adam kastigini satacak vs. ise. bu da bir tercih. En nihayetin de genie harcıyor adam. uruk farm ile 3 hafta da tüp doludurup bunu gelir kapisi yapacağına, titan dönsün 3 günde yapsın.

ben bana gelen faydaya bakarım, satıcı da alacagi marjinal faydaya. Sonuc itibariyle nerede ve ne süre de kastıgı, satıcının bileceği iş. Alıcı olarak ben ürüne talip. olurum o kadar.

gelse keşke ekstra para olur uruk hai de 2 aydır kasıyorum exp seal olsaydı smdi kaç milyar exp birikmişti