Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ulito4155 View Post
    Ben katılmıyorum. Oransal olarak bu kadar düşük oranlı bahsettiğiniz dropların çoğu %2 nin altında hatta bazıları %1 in altında. Bu tarz oranlarda şu kadar saatte bu kadar drop alınacak diye bir şey söylemek mümkün değil. Tamamen o anlık şansınız anlayacağın.
    Kardesim Mesela Draki Kulesinde Plat pre ile gunluk 3-4 wb + chitin shell neyse alinirken,Dc pre ile 1 bazen hic alamamak sencede garip degil mi ? 1 gun degil hemen hemen hergun.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bazı şahıslarda gelip troller konuyu sayılabilir itemlerdi şunlardı bunlardı
    Çöp kasıyoruz valla genie parası üstüne 3-5m artıyor 8 kişi sürünüyoruz
    Switch pre var disc pre var aynı anda bide plat pre mi çeksem
    Farmı plat preyle yaparım disc preyle pot alırım exp preyle de kasarım
    Full pus gezelim indirim olmasın sürünelim ölelim biz gelecek 1k coinse muhtaç olacağız gibi...

En son carnact serverinde Anektod clani üyesi olarak oyunu bırakmıştım. Sessizce duyurusuz heyecan ile başladık oyunu biraktik. 20 günlükte olsa eski dostlar ile bir araya geldik muhabbet vs mutlu olduk teşekkür ederim.
    Oyunun sonu hiç iyi değil malesef. Bi çok boss kestik farm yaptık, hüsran yani. Herşey için teşekkürler yinede. Iyi oyunlar iyi forumlar.

Bende kesinlikle inanıyorum drop oranları düşmüş. ya söylenmiyor bizlere ya da bi hata mı desem bilmiyorum ama eski droplar yok çıkmıyor

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Knight online nin 1 numaralı sahibi gelip bize dese ki bende baktım drop oranları normal değişmemiş dese
    biz oyunda kasarken gelen dropları gördüğümüz için inanmayacağız gibi duruyor çünkü görünen köy klavuz istemez

Senior Member
    Ben mage olduğum için solo halde Samma, Dt, shaula gibi bosslar kesebiliyorum. Server başından bu yana abartısız bir şekilde bu bosslardan en ama en aşağı 20-25şer kere kesmişimdir her birinden. Sadece bir kere sammadan Iron Bow alabildim. Dc premium sahibiyim. Pek işe yaramıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Knight online nin 1 numaralı sahibi gelip bize dese ki bende baktım drop oranları normal değişmemiş dese
    biz oyunda kasarken gelen dropları gördüğümüz için inanmayacağız gibi duruyor çünkü görünen köy klavuz istemez
    Ben de onu demeye çalışıyorum. Ben günlük ortalama ne kastığımı bilmiyor muyum? Bariz bir şekilde 2-3 haftadır drop yokken neden hala oynanmadı diyorlar anlamıyorum

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Teşekkürler.

Bunun dışında sizden habersiz bu tarz bir değişiklik yapmıyoruz arkadaşlar. Aksi bir durumda güncelleme notları ile herşeyi aktarmaya çalışıyoruz. Drop oranlarının, Upgrade oranlarının ve diğer bu gibi önemli noktaların değiştirilmesi oyunculardan saklanmaz.
    Eryudes haklı. Ben arkadaşımla yan yana oynuyorum. Sc paramı çıkaramıyorum deruda. 2 paket sc 1 saat yani. ortalama pk ile 45dk falan slotta kasıp 1 bus anca düşürebildim droplar bariz düşmüş derken yanımdaki arkadaşım derudan ilk defa 5 dk icinde 4 bus 1 bes aldı. 5 dk içinde oldu. tamamen şans işi dedikleri gibi

Senior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Eryudes haklı. Ben arkadaşımla yan yana oynuyorum. Sc paramı çıkaramıyorum deruda. 2 paket sc 1 saat yani. ortalama pk ile 45dk falan slotta kasıp 1 bus anca düşürebildim droplar bariz düşmüş derken yanımdaki arkadaşım derudan ilk defa 5 dk icinde 4 bus 1 bes aldı. 5 dk içinde oldu. tamamen şans işi dedikleri gibi
    Bu tamamen şanstır bizim de başımıza cok geldi ona bir şey diyemem. Burada söz konusu durum 3 haftadır 5dakika o bahsettiğin DRobun yarısını dahi görememek. Yoksa o şanslı günler elbet haftada 1-2 kere önceden başımıza geliyordu. Eşele Şuan 1 saatte 2den fazla drop alamamak yeri geliyor 0
    Last edited by ElizaMaster; 03-29-2019 at 08:30 PM.

Senior Member
    Kardeşim Gold Pre ile Draki de 2 wb + 2 veya 3 shell düşürüyordu. Ben DC Pre ile tamamen boş çıkıyordum. Hatta Draki Kutusu düşürdü. Ben DC Pre ile hiç düşüremedim. Ne diyeyim ilginç.