Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member

Drop oranı düştüğünü neden inkar ediyorsunuz?

Artık bu kadar göz önündeyken bizi salak yerine koymanız insanın zoruna gidiyor. Bugün drop alamazsın, yarın alamazsın ertesi gün alırsın. Veya 3 gün de alırsın diğer günler ortalama alırsın bunlar oyunun içinde olan şeyler.

Ama kardeşim son 3 haftada 4-5 saatte golemden kastığım chitin bus bes ib nakit para her neyse bariz bir şekilde %50 düşmüş durumda.

Oyunda aşağı yukarı aynı saat ve sıklıkla farm yapan 4 kişiyiz. Raven, evil, golem farklı farklı slotlarda 3 haftadır drop yok. Kimse konuşsak aynı şeyi söylüyor. Tüm server mi şanssız be kardeşim insanı salak yerine koymayın çıkın delikanlı gibi düşürdük deyin biz de sinir krizine girmeyelim.

4 saat golem dönüyoruz 6 chitin drop yok draki girelim diyoruz 3 draki 1 tane wb atarsa şükür attı diye seviniyoruz. Oyunu cz taşıyacağız diye bu kadar oynamayın yahu
    Last edited by ElizaMaster; 03-29-2019 at 02:41 PM.

Senior Member
    Az sonra gelen acıklama su olacak droplar la ilgili bir değişiklik olmamış olup bir sey değiştinde forum üzerinden acıklama Yapılmaktadır

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LeForza View Post
    Az sonra gelen acıklama su olacak droplar la ilgili bir değişiklik olmamış olup bir sey değiştinde forum üzerinden acıklama Yapılmaktadır
    Teşekkürler.

Bunun dışında sizden habersiz bu tarz bir değişiklik yapmıyoruz arkadaşlar. Aksi bir durumda güncelleme notları ile herşeyi aktarmaya çalışıyoruz. Drop oranlarının, Upgrade oranlarının ve diğer bu gibi önemli noktaların değiştirilmesi oyunculardan saklanmaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Teşekkürler.

Bunun dışında sizden habersiz bu tarz bir değişiklik yapmıyoruz arkadaşlar. Aksi bir durumda güncelleme notları ile herşeyi aktarmaya çalışıyoruz. Drop oranlarının, Upgrade oranlarının ve diğer bu gibi önemli noktaların değiştirilmesi oyunculardan saklanmaz.
    Hocam sizden ricam bi yarım saat bir şeyler kesin de kendiniz de gülün sonuçlarına.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Teşekkürler.

Hocam güncelleme notları ile aktarıyorsunuz bir takım şeyleri tamam güzel fakat şu geçenlerde yaşanan yeni sunuculardaki günlük görevin gelip sonra kapanması olayından sonra ben anlıyorum ki güncellemede yapılan yeniliklerin bir kısmını siz bile bilmiyorsunuz. Topu hemen yapımcı firmaya atıyorsunuz.

Eğer güncelleme notları her zaman doğru olsaydı sizin o 1 gün açık kalan görevden haberiniz olurdu ve güncellemeyi yapmaz ya da düzelttikten sonra yayınlardınız. Bence sizin yapılan bir çok değişiklikten haberiniz bile yok. Çünkü bu olaya benzer bir sürü olay oldu daha önce de.

Aynı zamanda droplarda kesinlikle bir azalma söz konusu. Ben farm yapmayan ve oyunu sadece oyun olarak oynayıp gören biri olarak şu an günlük etkinlikler dışında item ya da para kasamıyorum oyun içinde. Günlerdir ancak pot paramı denkleştirebiliyorum.

Junior Member
    Teşekkürler.

Evet, saklayamıyorsunuz.

Junior Member
    Drop oranları sunucu tarafında sürekli olarak değiştiriliyor ileri seviye bir kod alt yapısına sahip olmadığı için dropların düzenini sağlamak adına örneklemek gerekirse saat 12:00 ile 12:40 arası drop alma şansınız yükseliyor sonra 2 saat drop yok tekrar 16:30 ile 17:30 arası drop alma şansınız yükseliyor sonra yine 2 3 saat drop yok sistem bu şekilde çalışıyor ne yazık ki sonra siz gidiyorsunuz aha 1 tane golem kestim chtin çıktı yada 1 tane aoc kestim buss attı diyebiliyorsunuz oyun içinde drop olayında oynama ve düzenleme yapılmamış tek slot cz aoc slotudur bu slot drop oranı neredeyse her gün aynı miktarda drop atmaktadır...

Aksini inkar eden arkadaşlar var ise genie alıp istedikleri slotta 24 saat test edebilirler sonuç ayın 29 da saat 14:00 da buss atıyor ise geri kalan 1 saat boyunca hiç bir şey atmıyor ise dorp attığı sıklığı ve saat aralıklarını kaydedip yine aynı şekilde ertesi gün yani ayın 30 da tekrar 24 saat farm yapmak için slota koyun ve yine drop saatlerini kayıtların bakalım ortaya ne çıkıyor

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    @Eryudes
    Size Zahmet Bizi Grafikli Aydinlatirmisiniz ?
    Daha Önce Grafikli Paylaşmiştiniz.

Ben katılmıyorum. Oransal olarak bu kadar düşük oranlı bahsettiğiniz dropların çoğu %2 nin altında hatta bazıları %1 in altında. Bu tarz oranlarda şu kadar saatte bu kadar drop alınacak diye bir şey söylemek mümkün değil. Tamamen o anlık şansınız anlayacağın.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Drop oranlarinda Ciddi Düsüs Var.DC Premium da Gercekten Anlamsiz.Platinum Premium varken aldigim droplarin yarisini DC Premium ile alamaz oldum.Genel olarak Droplar evet düsürülmüs ayni zamanda DC Premiumun da drop oranlari ile oynanmis.Yeni Serverda Oynayan ve kullanan herkez bu yorumu yapacaktir.
    NTT Game ve Calisanlari Oyuncu istikrarini istiyorsa artik kesesinden ziyade birazda oyuncuyu dusunmeli.Farzi misal 2 ay once karakterim soyuldu onlarda Tickete gelen cevap otomatik.kimin karakterime trade attigini bile soylemiyorlar.simdi bu durumda insanin aklina ne gelir ? Ya parami Sildiler ya caldilar ya datayi caldirdilar yada calan ile isbirligi icersindeler diye dusunmez mi insan.Ben Suanki Yonetimdeki Insanlar disarida misket oynarken bu oyunu oynuyordum uzak dogu yazilari ile.oyuncularin akli ile oynamamak gerekiyor. gel gorki oyunculari oyundaki karakterden baska birsey gormeyen yonetim yayinciligi ustlendiginden bu gune kadar tek bir kisiye yardimda bulunmamistir.en azindan ben ne gordum ne duydum.NttNow uygulamasini tam anlamiyla bitirmeden piyasaya suren ve zorunlu kilarak binlerce oyuncuyu magdur eden bir yonetimden pek birsey beklemeyin bence.ben oyle yapiyorum.