Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 48
    Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by AssasinsBaci View Post
    oyun içinden grafik ayarlarından fps ile öbürünü (adını unuttum) sona çekip pazar yaptığınız sırada ise ortalara çekip tüm tikleri kapatırsanız sorunun çözüleceğine inanıyorum.
    Tşkler ama bu kasmaktan DC eden pcler için.
    Bizi server atıyor, bizden nefret ediyor, ayrımcılık yapıyor

Başka çözüm?
    yok mu pc müh, IT tech bu forumu takip eden

Banned
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Tşkler ama bu kasmaktan DC eden pcler için.
    Bizi server atıyor, bizden nefret ediyor, ayrımcılık yapıyor

Başka çözüm?
    yok mu pc müh, IT tech bu forumu takip eden
    Çözüm = masraf mgame politikası az para ile fazla kazanç.

Knight yeterli yatırım yapmıyor demekki geleceğine yatırım yapmak istemiyor. 15 yıldır var olan bir şey iyi bit yönetim ve yatırımla şuan bu oyun zirveye oynuyor olabilirdi yazık edildi.

Senior Member
    Sorun devam ediyor. Yardım edebilecek birisi varmı yada bırakıp gidelim mi birşey söyleyin artık lütfen.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Orjinal olmayanlar oynamasın oyunu o zaman şaka gibi önceden olmayan şey şimdi oluyor sorun güncellemelerde.
    İnternetten indirilen sürümler farklılıklar göstermektedir. Örneğin Windows 10 sürüm 1809, Windows 10 1803 sürümler vardır. Legal yolla elde edilmeyen dosyalarda problemler çıkabiliyor. Sistem dosyalarında da bozukluklar meydana gelebiliyor. Bu tarz durumlarda oyunların sağlıklı çalışmasını engelleyebiliyor. Her donanımda olacak diye bir şey yoktur. Ancak her zaman bir ihtimal vardır. Bu nedenle orjinal windows sürümünün kullanılmasını öneriyoruz.

Quote Originally Posted by dasasfas01 View Post

bu hatayı veriyor buna da bi el atarsan belki çözülecek
    Almış olduğunuz hata yüksük ihtimalle Veri Yürütme Engellemesinin kapalı olmasından kaynaklanıyor. İnternetten bir araştırma yapabilir misiniz? Komut İşlemi sayesinde bu özellik aktif hâle getirilebiliyor.

Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Sorun devam ediyor. Yardım edebilecek birisi varmı yada bırakıp gidelim mi birşey söyleyin artık lütfen.
    Genel olan bütün çözüm önerilerini yapmışsınız gibi görünüyor. Windows'u onarma seçeneklerini yaparak, sistem dosyalarının iyileştirilmesini sağlayınız. Eğer tekrar problem yaşarsanız başka bir Windows sürümü ile sistemize format atmanızı öneriyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Genel olan bütün çözüm önerilerini yapmışsınız gibi görünüyor. Windows'u onarma seçeneklerini yaparak, sistem dosyalarının iyileştirilmesini sağlayınız. Eğer tekrar problem yaşarsanız başka bir Windows sürümü ile sistemize format atmanızı öneriyorum.
    Format atmak çözüm değil anlamıyorsunuz, windowsun orjinal sitesinden download centerdan alınmış yükleme dosyası ile kurulmuş orjinal etkinleştirme anahtarına sahip bir windows kullanıyorum! Bu problemin ortaya çıktığı şu moradon zombi etkinliği patchine kadar hiçbir sorun yaşamıyordu kimse, şimdi ise forum hata konularıyla doldu taştı. Farkına varın artık sıkıntılar oyunculardan kaynaklı değil! En son güncellemelerde yapılan değişikliklerden herhangileri bu yaşanan sıkıntılara yol açıyor. Bunu anlamak neden bu kadar zor? İletişime geçip yapımcı firmaya şu sorunu iletsenizde bir kontrol etseler neden milleti şunu yap bunu yap düzelir belki diye varsayıllarla yoruyorsunuz? Lütfen ilgilenilsin herhangi bir hata kodu yada başka birşey almıyorum yeni etkinlik ve patch geldikten sonra direk oyundan atılıyorum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Format atmak çözüm değil anlamıyorsunuz, windowsun orjinal sitesinden download centerdan alınmış yükleme dosyası ile kurulmuş orjinal etkinleştirme anahtarına sahip bir windows kullanıyorum! Bu problemin ortaya çıktığı şu moradon zombi etkinliği patchine kadar hiçbir sorun yaşamıyordu kimse, şimdi ise forum hata konularıyla doldu taştı. Farkına varın artık sıkıntılar oyunculardan kaynaklı değil! En son güncellemelerde yapılan değişikliklerden herhangileri bu yaşanan sıkıntılara yol açıyor. Bunu anlamak neden bu kadar zor? İletişime geçip yapımcı firmaya şu sorunu iletsenizde bir kontrol etseler neden milleti şunu yap bunu yap düzelir belki diye varsayıllarla yoruyorsunuz? Lütfen ilgilenilsin herhangi bir hata kodu yada başka birşey almıyorum yeni etkinlik ve patch geldikten sonra direk oyundan atılıyorum.

Formatın son çare olduğunu düşünmekteyim. Formattan önce sistem dosyalarının onarımını yapmanızı öneriyorum. Eğer düzelmez ise format atmanızı öneriyorum.

Genel bir problem olsaydı oyunu oynayan tüm oyuncular aynı hatayı alırdı. Ancak bu tarz bir uyarı ekranıyla karşılaşan oyuncular, sistemde yaşanan bir nedenden dolayı alıyor. Bilgisayar kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum. Tam olarak anlamamız adına; güvendiğiniz başka bir bilgisayardan oyuna giriş sağlamayı deneyebilir misiniz?

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Son attığınız patch'ten kaynaklanak hataları bize yaslıyorsunuz. Ondan öncesinden niye bu insanlar bu hatayı almıyordu? Sorun sizde ve çözümü de siz bulacaksınız. Biz format atarak değil.

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Formatın son çare olduğunu düşünmekteyim. Formattan önce sistem dosyalarının onarımını yapmanızı öneriyorum. Eğer düzelmez ise format atmanızı öneriyorum.

Genel bir problem olsaydı oyunu oynayan tüm oyuncular aynı hatayı alırdı. Ancak bu tarz bir uyarı ekranıyla karşılaşan oyuncular, sistemde yaşanan bir nedenden dolayı alıyor. Bilgisayar kaynaklı bir problem olduğunu düşünüyorum. Tam olarak anlamamız adına; güvendiğiniz başka bir bilgisayardan oyuna giriş sağlamayı deneyebilir misiniz?

son attığım cevaba bi cevap versen?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    son attığım cevaba bi cevap versen?

Almış olduğunuz hata yüksük ihtimalle Veri Yürütme Engellemesinin kapalı olmasından kaynaklanıyor. İnternetten bir araştırma yapabilir misiniz? Komut İşlemi sayesinde bu özellik aktif hâle getirilebiliyor.
    Yukarıda yanıtlamıştım.

Yazmiyim dedim ama tüm oyuncularda olmuyor denince yazmak istedim.Bana ve kardeşimede olmaya başladı son patchdan sonra fakat dile getirmek istemedim.2 günde bir falan oluyor aniden kapanıyor.Birimizde win7 birimizde win10 yüklü...Sıkıntı bilgisayarlarda değil OYUNDA.