Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48
    Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bahsettiğiniz durum söz konusu değildir.

Bir başka önerim. Görev yöneticisini açın. Ayrıntılar sekmesinde Knightonline yazısını bulun. Sağ tıklayın. Benzeşmeyi ayarlaya basın. Tüm CPU'ların tikli olduğuna emin olun. Bir tane seçiliyse oyundan atabiliyor.

Konu hakkında gerekli yerlere de bilgi vereceğim.
    En sonunda dediğine geldik formatımızı attık driverları yükledik oyunu indirdik kurduk patchlerini attırdık girdik oyuna ama sonuç aynı hala atıyor :S Bakın olay günlüğünde ne yazıyor.

Last edited by WhiteFace1903; 04-03-2019 at 02:18 PM.

Senior Member
    Umarın bundan bir önceki mesajda en son patch ile gelen exe dosyanızın hatalı olduğunu kabul edersiniz. 14 senedir oynuyorum bu oyunu ilk defa bu kadar duyarsızlıkla karşılaşıyorum. Asla hile kullanmadım, oyun dosyalarıyla oynamadım sadece zaman geçirmek, stress atmak için giren birisiyim hesabımda 14 yılın birikimi var asla riske atmam. Bu atılan en son zombi etkinliği patchi yüzünden hatalısınız, kusurlusunuz düzeltmek için birşey yapmayıp kullanıcıları yanlış yönlendiriyorsunuz. Size bas bas bagırıyoruz en son etkinlik güncellemesinden sonra başladı olaylar diye lütfen artık ilgilenin.
    Last edited by WhiteFace1903; 04-03-2019 at 02:31 PM.

Senior Member
    iyi günler son yapılan bakımlarla düzelmiş olmalıki son 10 günlük süreçte oyundan atılma durumu olmadı fakat çok önemli jrde donma durumu devam ediyor dc olunmuyordu dün dc verdi ekibin yarısı dc olmuştur yetkililere önemle arz ederim tahminen 5saniye 10 saniye arası jrde oyun donuyor güncel sorun diğer hususta herhangibir sıkıntı yok oyundan atılması oyun karakterinin sanırım bu sorunun üstesinden gelindi teşekkür ediyorum.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    PROCYON
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Aynı sorun bende de var. Artık oyunda durmakta sıkıntı arkadaş.

Bu haftaki güncellemeden sonra bende de bu sorun olmaya başladı. Oyuna girdikten 4-5 dk sonra donup atıyor. Sistem geri yükleme yapınca 1 gün düzeliyor, ertesi gün yine aynısı oluyor. Var mı net çözümü bulan?

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Sorun devam ediyor...
    Farklı bir işletim sistemi indir.

Senior Member
    3. sefer format atıyoruz sorun devam ediyor ilgilenilsin lütfen.

Senior Member
    Günceldir sorun devam ediyor...