Results 1 to 2 of 2

Lütfen Silinmesin Chaos Oyuna daha fazla zarar vermesin

Chaos hakkında son kez yazıyorum daha öncede yazdım konu açtım silindi silmeyin artık yeter. Ben oyunu taa maradon patchi zamanından beridir bırakmış bir oyuncu olarak o kadar reklam yapıldı şöyle olacak böyle olacak dendi diye yeni gelen bir çok şeyden hoşlanmadığım halde (kanattır,elin sarı yanmasıdır, değişik yaratık vs.) başlayayım bakalım madem güzel olacak biraz hasret gideririz dedim. Bilgisayarım bile yoktu temin ettim. Bugsuz bir knight düşünemem zaten yıllardır böyle geldi böyle gider fakat oyunu aşırı derece etkilememesi gerekmekte bugların,hilelerin vs. Abi bir başladık her gün farklı bir olay. Und sc red pot kalkacak stok yapın dercesine bir açıklama yapıldı stoklamayın şöyle olur böyle olur diye. Ama knight oynayan insan bildiği için hiç bir şey olmayacağını stoğun babasını yaptı göz göre göre 3 katı fiyatlardan sattılar. Satmayıda geçtim adam bankasını doldurdu e diğer adamda yok pk alanlarında büyük haksızlık. Skill açma muhabbeti oldu o sıra yeni başlamıştım ama oyuncular tamamdır madem cz “ateşlenecek” ona da eyvallah dediler. Armor npc geldi ortalık karıştı geri kapandı bu kadar hızlı ilerlemesini istemiyoruz dediniz hadi onada eyvallah. Npc ye bir şeyler kırdırıp hepa materyali çıkarma olayı bir anda patladı biz dünya kadar item kırdırdık 1-2 tane düzgün şey çıktı hatta ara güncellemeden sonra oda çıkmadı ama insanlar karınca , arı misali koxpla saniyeler içerisinde materyal stokladılar geçte olsa farkına varılıp high class a çevrildi fakat o da adamların işine yaradı fiyatlar tavan yaptı. E bu kadar büyük şirketlerin elinde olan büyük paralar dönen oyunda bu kadar amatörce olay yaşanınca haliyle oyunda yaprak dökümü oldu çok kişi bıraktı. Fakat biz oyuncular bizim işimiz olmadığı halde oyunu ayakta tutmaya, güzelleştirmeye çalışıyoruz lütfen sizde bizleri salak yerine koymayın olumsuzda olsa açıklama yapın. Chaosta koxperlar mavi kutuları topluyor sonra tl ye çeviriyor çok rahat bir şekilde. Bu da oyuna aşırı derecede zarar veriyor. Oyuncu adama düşse onu kırdıracak veya satacak parasını yine oyun içinde harcayacak. Ama bu adamların oyunla alakası yok. yeni bir iş gibi görüp rahatça az vakit ayırarak istediği gibi at koşturuyorlar. Bu oyunu hızlı ilerletmiyor mu sizce? Armor npcsi hepacı amca kapatıldı bu chaos a müdahale edilemiyor mu? Dokunulmazlığı falan mı var bu npcnin. Üstüne Twitch falan anlamayan ben yayında yazıyorum tak siliniyor silinmeyen görülmüyor çekiliş bitince herkes dağılıyor chat sakinleşiyor inatla chaos yazıyoruz sizde inatla görmemezlikten geliyorsunuz. Hatta şuna şahit oldum ekranda 6-7 mesajdan 4-5 i chaos ekrana sessizce baktınız yeni mesaj gelsede okusak diye. Foruma bir sürü konu açılıyor yine cevap yok. Benim burada kimseyi etkileme falan gibi bir amacım yok ve hala oyunu oynamaktayım. Biraz oyuncuların sesini duyun. Duyuyorsunuz biliyoruz fakat görmezden gelinen şeyler hakkında da açıklama yapın. Eskiden premium sc büyük lükstü herkeste olmazdı. Şimdi bakıyorum premiumsuz pus itemsiz 1 tane oyuncu yok. En basitinden genie olmazsa parti bile bulamazsın. Oyunu oynayabilmek için baya bir para yatırmak gerekiyor. Fakat sizlerinde gm leri bu konuda tenzih ediyorum bir ölçüde biraz kurumsal olmanız lazım. Çok yoruldum yıldım ama hala çabalıyorum emek gösteriyorum rica ediyorum silmeyin şu mesajı. Karşıda hala genie de charlar kasıyor sabaha kadar nöbet tutuyorum bu gece 2 kişiyi defalarca arayarak yataktan kaldırdım uykusunu böldüm dc yedi oyuna geri gelsin diye. Ve bu insanların hepsi çalışıyor. Sabahta ben uyuyacağım bie şey olursa onlar beni uyandıracak. Bu kadar emek ,çaba sarfediyoruz bir sürü şeyden kısıyorız diyeceğim artık kelime bile aklıma gelmiyor siz düşünün lütfen emeğe saygı.

Senior Member
    İyi günler sayın yetkililer ve oyunu bilek gücüyle insan hakkına saygılı olarak oynayan değerli oyuncu büyüklerim kardeşlerim.Kaos hile durumu inanılmaz seviyeye ulaşmış durumda asalak yaşamı hayat felsefesi edinmiş bu hikeci şahısların gerek oyun içi gerekse oyun dışı imkanlarla(yasal yollar!)en sert biçimde ceza alma zamanı çoktan gelmiş bulunmaktadır mevcut tablo içacıcı değil.Kaos etkinliğinde karakter isimlerinin görülebilmesini talep ediyoruz iyi günler dileğiyle ceza sistemi sert olmalıdır.Saygılarımla.