Results 1 to 3 of 3

Thread: sebebsiz ban

Junior Member

Angry sebebsiz ban

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Yapılan incelemelerde oyun açıklarını yararınız için kullanan bir ip den oyuna girdiğiniz tespit edilmiştir.Hesabınız süresiz olarak kapatılmış olup tekrar kullanıma açılmayacaktır.

Üzgünüz ki bu konuda herhangi bir delil paylaşımı Oyun Yöneticilerimizin kimliğini tehlikeye atabilir ya da diğer oyunculara rahatsızlık verebilir. Bu nedenle daha fazla detayı sizinle paylaşamıyoruz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

böyle bir sacmalık yoktur karakterimde herhangibi bir bug vs bulun tmm banlayınca diyecem sadece ayın ip den giriş oldu diye banlanır mı car anlamadım gitti bu duruma hiçbir sekilde kendimide savunamıyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bilet gönderilme sonucunda olumsuz geri dönüşler geliyorsa hesabınızın suçu kesinleşmiş demek oluyor. Foruma konu açmanız probleminizi çözmeyecektir.

Bu tarz cezalar almak istemiyorsanız Ban Politikasını inceleyiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bilet gönderilme sonucunda olumsuz geri dönüşler geliyorsa hesabınızın suçu kesinleşmiş demek oluyor. Foruma konu açmanız probleminizi çözmeyecektir.

Bu tarz cezalar almak istemiyorsanız Ban Politikasını inceleyiniz.
    tmm da benim carımda illegal hiçbirsey yok sadece ip den mi böyle sacma sapan ban olur kendimizi savunamayacak mıyız biz ciddi bir yatırımım var oyuna

Tags for this Thread