Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member ELFSANE's Avatar
    Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

14 yillik oyuncudan nacizane bir öneri

Az önce chaosa girdim,oyundan zevk almak şöyle dursun,şu lanet olası kosperlar yüzünden neredeyse kafayı yiyecektim.2 adım atamadım inanırmısınız! Kendimi burada buldum.! 10 metreden vuranlarmı dersiniz,duvar içlerinden kaçanlarmı,ben daha ikinci skile basmadan,seri seri vurarak kesenlermi,ölmeden önce yokolup tekrar doğanlarmı(canları 2k kalınca,ölmeden başka bi yerde tekrar doğuyorlar)...Oyun yetkilileri bu konuda illa şikayet etmemizimi bekliyorlar? Bir denetim sistemi kurmak ne kadar zor olabilir? Bu xingcode hiçbir işe yaramıyor belirteyim.

Şimdi şu soruyu soralım: Bu şirket parayı hangi oyunculardan kazanıyor? 1- Benim gibi oyunu zevk almak için oynayan,düzenli premium alan,devamlı cash yükleyen,charına exp kasan,np kasmaya çalışan kitlelerdenmi? 2- Yoksa 1 lvl,10 lvl charlarla oyunun 5. serverından premiumsuz giriş yaparak,hiçbir cash almayan,premium almayan,oyuna ve şirkete hiçbir katkısı olmayan bu kosper oyuncu güruhundanmı?

Ben ciddi bi takım tedbirler 1-2 haftaya alınmazsa,malesefki 14 senedir oynadığım bu tek zevk aldığım oyundan elimi eteğimi çekmek zorunda kalacağım.

Önerime gelince,aslında şimdi herkes aha ne kadar basitmiş diyecek.Önerim şu,bu oyun evet ücretsiz,ama herşeyi ücretsizmi olmak zorunda? Bence değil...Bu oyunu ücretsiz oynamak isteyen girsin oynasın,expini pksını yapsın,kimseye bişey dediğimiz yok.Ama oyun içi aktiviteler için Jeton sistemi getirilsin.Nasıl?

bdw,chaos,bifrost,ft,jr,krowaz,utc,draki etkinliklerine girmek isteyen playerlar öncelikle bir çok segmenti içeren bir görevi tamamlamak zorunda olacak.Görevin sonundada playera etkinliklere girme jetonu verilecek,bu jeton kalıcı olacak.Jetonu olmayan hiçbir etkinliğe giremeyecek.

Etkinlik jetonu görevi: 1/ LEVEL >59 lvl olmak,2/ CASH>100 cash verip alacağı bir item,3/NP> 1000 np,4/COİNS>1 SİLVER BAR,5/ACHİEVE>500 achieve puanı,6/PVP KİLL> 100 KİLL 7/ MOB KİLL >1000 KİLL

Bu kadar emek verdiği bir çarı,kimsenin riske atamıyacağını düşünüyorum.Ve kospun azalacağına olan inancım var.

Gerçek oyuncuların önerime katılacağını düşünüyorum,kosperlar avazı çıktığı kadar bağırabilirler.Herkese hayırlı geceler.
    Last edited by ELFSANE; 03-29-2019 at 10:59 PM.
    Ok gibi doğru olsam,Yay ile atarlar beni
    Yay gibi eğri olsam,elde tutarlar beni
    Eğride aç görmedim,doğruda tok
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Senior Member
    Uzun yazıları pek sevmem son tarafları okudum.Tam olarak dediklerinin hepsi olmasa da fikir güzel ve geliştirilebilir.Bu yönde birşey getirilebilir.Ama bu forumda şu ana kadar yapılan önerilerin gerçeğe dönüştüğünü görmedim malesef.Belki olmuştur ama dediğim gibi ben görmedim.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Uzun yazıları okurken eriyom ben ama emek vermişsin xingcode2 koxplara çok zarar verdi koxp avcısıydı lakın koxplar maradona baskın yaptı tüm pazardakilere 56 buz skiliyle vurup oyunu kastırıp herkezi hapise attırdılar sonra güncelleme geldi xingcode 3 birşeye yaramıyor patch 1200 lere belki işe yarar koxpların güncellemesi daha iyi..1000 Kere yazdım gene yazarım daha önce koxplar sadece cz aoc de olurdu banlanmayım diye premun kanat alırdı onları kesmesi çok keyifliydi ülkenin ekonomisi youtube knighttan nasıl para kazanırım videoları yüzünden oyun bu halde
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Hiç birine gerek yok free user sayısını düşürecek manes de yapıldığı gibi . Tek tük kalır onlarda banlanır gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    Uzun yazıları okurken eriyom ben ama emek vermişsin xingcode2 koxplara çok zarar verdi koxp avcısıydı lakın koxplar maradona baskın yaptı tüm pazardakilere 56 buz skiliyle vurup oyunu kastırıp herkezi hapise attırdılar sonra güncelleme geldi xingcode 3 birşeye yaramıyor patch 1200 lere belki işe yarar koxpların güncellemesi daha iyi..1000 Kere yazdım gene yazarım daha önce koxplar sadece cz aoc de olurdu banlanmayım diye premun kanat alırdı onları kesmesi çok keyifliydi ülkenin ekonomisi youtube knighttan nasıl para kazanırım videoları yüzünden oyun bu halde
    bu slotlar yıllardır vardı oyunda hatta eskiden dropları daha iyiydi.Kim akıl etti bu akımı ilk kim başlatı bulup onu neyse anladınız siz Türk olmak bir ayrıcaklık eyv ama işin cıvığını çıkarıyoruz ya.Yabancı dilim olsa inanın türklerin olmadığı oyunlara yönelcem.Girdğimiz heryeri mahfediyoruz.Cs:.Go'nun bile bitmesinin sebebiyiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    bu slotlar yıllardır vardı oyunda hatta eskiden dropları daha iyiydi.Kim akıl etti bu akımı ilk kim başlatı bulup onu neyse anladınız siz Türk olmak bir ayrıcaklık eyv ama işin cıvığını çıkarıyoruz ya.Yabancı dilim olsa inanın türklerin olmadığı oyunlara yönelcem.Girdğimiz heryeri mahfediyoruz.Cs:.Go'nun bile bitmesinin sebebiyiz.
    csgonun devri kapandı şimdi bulpmu pulpmu ne oynuyor millet
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Kosper yuvasi chaos kaldirilmali yerine knight royale getirilmeli... Yeter artik soz oyuncularin....

Junior Member
    Nickname
    MrVolokine
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    İyi fikir ama uygulanır mı orası mechul

Senior Member
    İyi günler oyuncu kapasitesi düşürülmesi oyunu hakkıyla nizami oynayan oyuncular açısından mağduriyete neden olacaktır neden hep mağdur olan legal oyuncu kitlesi olsun maden ne güzel etkinlikti dropları memnun ediciydi kosp önü alınamaz hale geldi mazeret gösterildi maden dropları kaldırıldı legal oyuncu mağdur oldu oyun imkanlarıyla eksik takı item vb. dizimini yapan oyuncular mağdur oldu.Kısıtlamalar direkman düzgün oyunu hakkıyla oynayan oyuncuyu etkiliyor .Oyun içi cezai sistem çok sert olmalı gerekli görmeleri halinde sayın yetkililer yasal yollara başvurabilirler oyunu sabote etme sözkonusu kaos kosperlerinin ensert biçimde ceza almaları gerekmektedir gerek oyun içi gerekse oyun dışı sayın yetkililere önemle arzediyorum kaos etkinliği resmen illegal aktivitesi haline gelmiş bulunuyor sizlerden legal oyuncular olarak bu şahıslara yönelik sert hamleler bekliyoruz ümit ediyoruz.Saygılarımla.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lerofen001 View Post
    İyi günler oyuncu kapasitesi düşürülmesi oyunu hakkıyla nizami oynayan oyuncular açısından mağduriyete neden olacaktır neden hep mağdur olan legal oyuncu kitlesi olsun maden ne güzel etkinlikti dropları memnun ediciydi kosp önü alınamaz hale geldi mazeret gösterildi maden dropları kaldırıldı legal oyuncu mağdur oldu oyun imkanlarıyla eksik takı item vb. dizimini yapan oyuncular mağdur oldu.Kısıtlamalar direkman düzgün oyunu hakkıyla oynayan oyuncuyu etkiliyor .Oyun içi cezai sistem çok sert olmalı gerekli görmeleri halinde sayın yetkililer yasal yollara başvurabilirler oyunu sabote etme sözkonusu kaos kosperlerinin ensert biçimde ceza almaları gerekmektedir gerek oyun içi gerekse oyun dışı sayın yetkililere önemle arzediyorum kaos etkinliği resmen illegal aktivitesi haline gelmiş bulunuyor sizlerden legal oyuncular olarak bu şahıslara yönelik sert hamleler bekliyoruz ümit ediyoruz.Saygılarımla.
    +1.Malesef bizim oyuncular bunu anlamıyor.Forumdakiler oyunu oyuncuya göre düzenlenmesini değil koxperlara göre düzenlenmesini istiyorlar.Bunu böyle düşümeye devam edersen oyun gelişmez zaten

Tags for this Thread