Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Öncelikle Merhabalar,

Okçuların mana silmesi bu aralar çok sıkıcı bir hal almaya başladı.Cz istediğin kadar itemli ol tek gezemez olduk.Skill açtırmada bedava olunca haliyle 70 skillleri de açıldı.+7 ib ile muazzam hasar vermekteler.Talia dahi iş yapmıyo o derece.Seçenekler ;

1-) Ful mana değilde mananın bir kısmını silebilir
    2-) Skile güzel bir CD getirilebilir (En mantıklısı bence bu.En az bir cr kadar uzayabilir)
    3-) Bu okların ağırlıkları ciddi manada arttırılabilir ve üstüne maksimum 5-10 civarı alınabilir
    4-) Skill tutma şansı konabilir ( %... şansıyla mana siler)
    5-) Sundiresten bu item kaldırılıp belli moblara konabilir.Çünkü çok değerli bir velinimet okçular için
    6-) Bu skill veya item herneyse tamamen kaldırılabilir
    7-) Hal böyle devam ederse oyundan iyice soğuyabiliriz.

Saygılarımla,
    70 skili +7 ib ile muazzam hasar mı vermekte sana asas felan vuruyor olmasın o ara

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Czde bi asas beni kesti asas kaldırılmalı !! Dalga mı geçiyorsunuz arkadaş anlamıyorum ki sizi kesen her job un birşeyinin kaldırılmasını istiyorsunuz. BP dediğin atack için yapılmış bi dağılım o zaman bpden de heal db ve buff skilleri kaldırılsın sadece atack kalsın.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Daha önce 2-3 yorumumda konudan bahsettim. Styx ok PUS kullanmayan Okçu için taşıması meşekkatli bir Skill.

Aç Gözlülük mü dersiniz/Pazarlamamı bilmiyorum.
    Normal şartlarda (Sanıyorum Oyunda Değilim) 1 Adet,
    HP Pot 4,50kg dır.
    MP Pot 1,50kg dır.
    Bu hesaba göre, 1 Okçu 70+70 HP/MP pot alsa, 5 kadar da CURE almış olsa Styx e yer kalmaz. Birşeylerden feragat etmesi gerekir. +Acid Potion, 1000 Durabilirlik eskitirken Fiyatı 100k dır. Styx Full MP sildiği halde 8k civarı bi fiyatı var. Yani 1k lık durabilirlik eskitmenin (1k RPR 1000k) bedeli 100k iken, 100k lık MP silmek 8k fiyatlara geliyor bu 1. saçmalık.

2. Saçmalık ise PUS itemlerinin hiç Zekîce veya Hiç Efor sarf etmeden oyuna eklenmesi...
    PUS da satılan 100lük ve 5000lik HP/MP potlar herhangi bir ağırlığa sahip değil.
    Böyle olmadığı için suistimal türü bir durum doğuyor. PUS kullanan biri canı istediği kadar CURE ve Styx taşıyabiliyor. Eşitliğin ve Adilliğin içine eden bir durum söz konusu..

3. Saçmalık ise; Sanırım Adı; VIP Key olan PUS itemi, Ekstra taşıma özelliği sağlamasından ötürü, bittikçe oradan al olayı doğuyor.
    Son girdiğim JR olsa gerek.
    Bir okçunun sınırsız Styx atması, oyunda Okçu çoğalması ve Casting Fail mevzusu beni oyundan iyice tiksindirdi.
    Ne yazık ki; Oyun zevki denen bişey kalmamış.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    İşi vip keyle fanteziye dönüştürenler var galiba Suistimalin önüne geçilmeli. Cooldown iyi gider styx'e.

Ayrıca en uzak mesafeden vuran job olmasına karşın el düşürmesi kadar saçma bir şey olamaz. Okçulara zaten yaklaşamıyorsun rogue değilsen light feet ile uçuyorlar birde el düşürdüklerinde skill bile atamıyorsun tek taraflı onlar çalışıyor sen ölmeyi bekliyorsun yada dağ-taş-kule-ağaç arıyorsun skill vuramasın diye. Gerçekten saçmalık. 3lü 5li vurunca el düşsün eyvallahda uzaktan r bile atsa el düşürüyor adaletsizce.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    İşi vip keyle fanteziye dönüştürenler var galiba Suistimalin önüne geçilmeli. Cooldown iyi gider styx'e.

Ayrıca en uzak mesafeden vuran job olmasına karşın el düşürmesi kadar saçma bir şey olamaz. Okçulara zaten yaklaşamıyorsun rogue değilsen light feet ile uçuyorlar birde el düşürdüklerinde skill bile atamıyorsun tek taraflı onlar çalışıyor sen ölmeyi bekliyorsun yada dağ-taş-kule-ağaç arıyorsun skill vuramasın diye. Gerçekten saçmalık. 3lü 5li vurunca el düşsün eyvallahda uzaktan r bile atsa el düşürüyor adaletsizce.
    El düşürme zaten mage ve priestte var. 3 sn. Cast point var. Haklısın CD şart.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Her yeni sw de hep aynı konular 2 ay sonra okçu kalmıcak serverında merak etme dediğim gibi kaç yıldır okçu oynuyorum biz buff beklerken en ufak bile olsa nerf gelirse aynı saniye oyunu bırakırım.

Senior Member
    2ay sonra okcu kalmaz serverda arkadaşın dedigi dogru kaliteli okcular oyuna devam eder gelelim asıl konuya mana silme sınırsız atılmasın ve cd gelsin dielim o zmn bi gabs takan priyi biz nasıl kescez bi kafa yorn ole boş konu acın öleyse
    1)asas kör skili kaldırılsın
    2)warior yere wurma kaldırılsın
    3)mage meteor kaldırılsın
    herşeyi nerfleyerek yada düzeni bozarak oyuna kalite katamazsın okcu demek stx demek yoksa sen ac macronu bas minoru ben stx acınca manasız kal yemezler

Senior Member
    Kim neyi kesemiyorsa kaldirsin diyor arkadas herhalde ciplak geziyor oyunda +7ib ile 70 skili felaket vuruyor diyor ya hayatinda okcuyla oynamamis yada dedigim gibi ciplak geziyor czde