Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Luring 7 gün ban

1 hafta 10gün önce https://www.twitch.tv/imelli6 adlı yayıncının slotuna gece mob çektim ve diger gün kendisine yazıp özür diledim kendisi de beni affedip cr atmıyacagını söyledi ve bugün 7 gün ban ve hapis cezası yemişim.kendisiyle konuşurum arada slot boşalınca ben geçerim o gelince ben çıkarım felan.Şimdi bugün ban yemişim ve kendisi atmamış beni crye.bildigim kadarıyla başkasına adına cr oluşturmak yasak ve kendisiyle konuştum yine ticket atıp discorddan yazıp senin cezanı indirmeye çalışıcam dedi.Ben zaten yaptıgımın cezasınının oldugunu biliyordum crye atılsaydım yeni hesap kasıp onunla oynacaktım fakat kendisiyle anlaştım ve o hesabıma pre çektim.Arkadaşın kendisine ben böyle birşey yapmışken ve arkadaş şikayetçi olmamasına ragmen nasıl cezai işlem uyguluyorsunuz?.Yardımcı olur musunuz.

Kullanıcı adı:
    Server:Vega
    Nick:Juuxhoi
    Hesabın ban yedigi tarih:28.03.2019 / 7 gün ban ve hapis
    Last edited by GamesDepot; 03-28-2019 at 09:18 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ozanisildar1 View Post
    1 hafta 10gün önce https://www.twitch.tv/imelli6 adlı yayıncının slotuna gece mob çektim ve diger gün kendisine yazıp özür diledim kendisi de beni affedip cr atmıyacagını söyledi ve bugün 7 gün ban ve hapis cezası yemişim.kendisiyle konuşurum arada slot boşalınca ben geçerim o gelince ben çıkarım felan.Şimdi bugün ban yemişim ve kendisi atmamış beni crye.bildigim kadarıyla başkasına adına cr oluşturmak yasak ve kendisiyle konuştum yine ticket atıp discorddan yazıp senin cezanı indirmeye çalışıcam dedi.Ben zaten yaptıgımın cezasınının oldugunu biliyordum crye atılsaydım yeni hesap kasıp onunla oynacaktım fakat kendisiyle anlaştım ve o hesabıma pre çektim.Arkadaşın kendisine ben böyle birşey yapmışken ve arkadaş şikayetçi olmamasına ragmen nasıl cezai işlem uyguluyorsunuz?.Yardımcı olur musunuz.

Kullanıcı adı:ultumete
    Server:Vega
    Nick:Juuxhoi
    Hesabın ban yedigi tarih:28.03.2019 / 7 gün ban ve hapis
    Gm insiyatifine göre cezalar değişmektedir dua et süresiz ban yememişsin

Senior Member NeedB's Avatar
    1. Kullanıcı adını yazmana gerek yok.
    2. az bile yemişsin keşke 1 ay olsaymış

Senior Member
    Günlük ban nedir abi yekten süresiz yemeniz gerekiyor. Hiçbiriniz bizimle aynı oyunu oynamayı haketmiyosunuz

yasak olanı yapacaksın yakalandın dıye özür dileyeceksin adam affetti diye beraat edeceksin yüzsüzlük. Türkiyede bile kamu davası var inşallah sınırsız yaparlar yeter be çektiğimiz sizden (xx bir luring i şikayete girdim cr ye, ya birde forum a bakam dedim de geldi bu konuya luring cezası oylamaya açılsın 14 30 sınırsız olsun allah rızası için yada direk 30 tekrarı sınırsız olsun)

Senior Member
    partideki diğer kişiler şikayet etmiş olabilir. kim şikayet ettiyse eline sağlık.
    özür istemeden yapılan bir şeyden dolayı dilenir. bile isteye yaptıktan sonra özür dilemek anlamsız.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Geçmiş olsun diyelimde bilerek yapmışsın adamda rapor etmişki ceza yemişsin.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yolda yürürken birine çarparsın özür dilersin.

Kavga ettiğin adamı bıçaklarsın bunun özrü olmaz.

Arkadaşın dediği gibi yanlışlıkla yapılan bir şey sonucu özür dilenir

Senior Member Aezerian's Avatar
    Nickname
    PanaremaS
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HYDRA
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Başkası atımştır belki onun atmasına gerek yok

Junior Member
    kim bilir kaç kişiye daha mob cektın haketmişsin tertemiz .. inşallah bir dahakine sınırsız ban yersin .