Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    yasal yollara başvurmak mı ne diye gidicekler oyunumda hile kullandılar diye mi

tckn ile kayıt olmak neye çözüm getirecek tek tel tek no yaptılarda ne oldu

1 tckn den 1 hesap mı açılması mı getiricekler bununda kılıfı 7 sülalenin tckn numaraları
    - Sanal ortamda hertürlü illegal aktivitede yasal yollara başvurulabilir bunu kılıfına uydurmak hiç zor değil sen milyondolarlık bir oyunun düzenini bozuyorsun adam tabiykide yasal yollara başvurabilir

- tc kimlik no nu aveadan gidip tekrar çıkartabilirmisin ?

- 7 sülalesi mahkemelik olsun ozaman

Senior Member
    Quote Originally Posted by teleferefuck View Post
    - Sanal ortamda hertürlü illegal aktivitede yasal yollara başvurulabilir bunu kılıfına uydurmak hiç zor değil sen milyondolarlık bir oyunun düzenini bozuyorsun adam tabiykide yasal yollara başvurabilir

- tc kimlik no nu aveadan gidip tekrar çıkartabilirmisin ?

- 7 sülalesi mahkemelik olsun ozaman
    her oyunda illegalite bulunur bunu da oyunu bize sunan kişilerin çözmesi gerekir yani bilişim suçlşarını kapsayan bişey yok ortada
    anayasal bi suçta yok oyun içi illegalitenin suç olduğunu düşünmüyorum

kimsenin bişeyi çalınmıyor çalınsa dahi bunu yetkililer değil çaldıran kişi yasal yollara başvuracak
    Last edited by karimli; 03-28-2019 at 03:37 PM.

Junior Member
    saçmaladığının farkında değilsin diye düşünüyorum oyunun güvenliğini niye arttırmıyosun diye sormazlar mı haksız kazanç da sağlasa milleti rahatsızlıkta etse ortada anayasal bi suç yok oyun içi birinin bişeyini çalmıyor
    İstediğin kadar oyunun güvenliğini arttırabilirsin ama hiçbir oyunda hileyi engelleyemezsin metin2 , dota2, lol , csgo , hatta wow bile engelleyememiş knight onlinemi engelleyecek bana anlatma bu saydığım oyunların hepsini oynadım ben dota2 yi halen daha oynuyorum en kötü script kullanıyorlar anayasadan çok haberin yok sanırım adamlar senin hakkında öyle bir dosya hazırlarki aklın durur dersinki kendi kendine ulan bi k0xp açtım bunlaramı sebep oldum ben bile ufaktan hazırlayabilirim

- Oyunun itibarını zedemişsin bu zedelenme adamlara 100 bin $ kaybettirmiş ( avukatlar dosyayı şişirmeyi çok iyi bilirler )

- Oyunun kullanıcı sözleşmesinde asla illegal aktiviteye bulaşmayacağına söz vermişsin bulaşacağın taktirde yasal yollara başvurulacağı ve tazminat ödemek zorunda kalacağın sana belirtilmiş ve sende tüm şartları kabul etmişsin

sonucta ben avukat değilim aklıma bukadarı geldi ama işi bilen birisi mantık çerçevesinde buraya 10 madde daha ekleyebilir birşeyi kılıfına uydurmak hiç zor değildir bunu asla unutma

Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Suriyeliler like ladı
    Fikirlere Critic + Spike İşlemez !

Senior Member
    Quote Originally Posted by teleferefuck View Post

- Oyunun itibarını zedemişsin bu zedelenme adamlara 100 bin $ kaybettirmiş ( avukatlar dosyayı şişirmeyi çok iyi bilirler )

- Oyunun kullanıcı sözleşmesinde asla illegal aktiviteye bulaşmayacağına söz vermişsin bulaşacağın taktirde yasal yollara başvurulacağı ve tazminat ödemek zorunda kalacağın sana belirtilmiş ve sende tüm şartları kabul etmişsin

sonucta ben avukat değilim aklıma bukadarı geldi ama işi bilen birisi mantık çerçevesinde buraya 10 madde daha ekleyebilir birşeyi kılıfına uydurmak hiç zor değildir bunu asla unutma
    o sözleşmede yasal yollara başvurulacağı yazıyor mu yoksa tckn ile kayıt olma sonrası değişikliğe gidildiği baz alınarak mı söylüyorsun
    oyuna para kaybettirme mevzusu olabilir bak
    savunma yazayım her oyunda illegalite bulunur kırılamayacak yazılım yoktur ama tabiki bunlar yasaktır ben sadece kendime avantaj sağlamak maksatlı kullandım kimsenin bişieyini gasbetmedim diye savunulaiblir diye düşünüyorum ama yeterli olur mu bilmiyorum bende avukat değilim

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    o sözleşmede yasal yollara başvurulacağı yazıyor mu yoksa tckn ile kayıt olma sonrası değişikliğe gidildiği baz alınarak mı söylüyorsun
    oyuna para kaybettirme mevzusu olabilir bak
    savunma yazayım her oyunda illegalite bulunur kırılamayacak yazılım yoktur ama tabiki bunlar yasaktır ben sadece kendime avantaj sağlamak maksatlı kullandım kimsenin bişieyini gasbetmedim diye savunulaiblir diye düşünüyorum ama yeterli olur mu bilmiyorum bende avukat değilim
    Yasal yönden oyun her türlü hakkını alabilir.
    Yasal yönden savunan eğer gerçekten güzel bir savunma yaparsa hiçbirşey de olmayabilir.
    Oyun free olduğu müddetçe hiçbir türlü benim oyunuma maddi açıdan zarar getirdi diyemez çünkü adı üstünde free dir.
    Tc kimlik no uygulamasına en önden karşı çıkanlardan olurum
    Yarın öteki gün üzerimize kaç tane şirket çıkacağı mechul duruma düşebiliriz.
    Hileden kaçıp daha büyük riskler barındırabilir

Ah be güzel kardeşim şirket hilenin bitmesini istiyor mu sanıyorsun hala

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    tc sıkıntı facebook bile tc kapalı kimlik fotokopisi istiyor.Onu daha önce önerdim Konu açtım
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member ELFSANE's Avatar
    Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    https://forum.nttgame.com/forum/show...bir-%C3%B6neri

konuyla ilgili öneri açtım desteklerinizi bekliyorum.
    Ok gibi doğru olsam,Yay ile atarlar beni
    Yay gibi eğri olsam,elde tutarlar beni
    Eğride aç görmedim,doğruda tok
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Senior Member SUTCUvFatih's Avatar
    konuyu hortlatma zamanı geldi ıcs nttnow derken sureklı bir sorun furyası devam ediyor. çözüm basit kimlik bilgilerimizle kayıt oluyoruz yada kayıtları güncelliyoruz. Yeni hesap açmak için eski hesabın kapatılması yada askıyaalınması gerekecek ilerleyen dönemde sorun olursa adam facebookta olduğu gibi kimlik resmini atar hesabına kavuşur.
    "Tahammül et dediler, hangi bir zamana kadar, Ne bitmez olsa tahammül, onun da bir sonu var."