Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
    Senior Member
    Haksız banlanan bir kişi bile görmedim. Şu forumda belki 500 tane benzer konu gördüm. Tamamı haksız oldugunu kabul etti. Bence açıklamaya bile gerek yok hile kullanmışsın banlanmışsın. Oyuna başka bir programla müdahale edip burda isyan etmeyin.

Junior Member
    Adam sadece neden ban yediğini öğrenmek istemiş, altına ne kadar değişik tip varsa artist artist oh olsun minvalinde yazı yazmış. Ortada adamın gerçekten illegal bir iş yaptığını bilen yok, belki haksız yere bir ban söz konusu. Yine de yardımcı olmak yerine bir ton laf söylenmiş.

Hayır sanki sistemin/gmlerin yanlış ban attığı örnek yokmuş, böyle bir şey yokmuş gibi her atılan bana sonsuz güvenmek neyin kafası? Her atılan ban doğruysa oyuncu mahkemesi niye var? Banlanan çarların birçoğunun açılması neden?

Tek bir şey diyeceğim; inşallah bir gün tertemiz legal kastığınız karakter banlanır, bir ton para ve emeğiniz çöpe gider, muhattap bulamazsınız da sizinle de böyle dalga geçenler olur.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by marocato34 View Post
    Adam sadece neden ban yediğini öğrenmek istemiş, altına ne kadar değişik tip varsa artist artist oh olsun minvalinde yazı yazmış. Ortada adamın gerçekten illegal bir iş yaptığını bilen yok, belki haksız yere bir ban söz konusu. Yine de yardımcı olmak yerine bir ton laf söylenmiş.

Hayır sanki sistemin/gmlerin yanlış ban attığı örnek yokmuş, böyle bir şey yokmuş gibi her atılan bana sonsuz güvenmek neyin kafası? Her atılan ban doğruysa oyuncu mahkemesi niye var? Banlanan çarların birçoğunun açılması neden?

Tek bir şey diyeceğim; inşallah bir gün tertemiz legal kastığınız karakter banlanır, bir ton para ve emeğiniz çöpe gider, muhattap bulamazsınız da sizinle de böyle dalga geçenler olur.
    Bugüne kadar kimsenin tertemiz legal kastığı karakter banlanmadı. Oyuncu mahkemesi de bildiğim kadarıyla yıllardır yok. E o geçen yıllarda da hile tespit yöntemleri gelişti takdir edersin ki. Burada gördüğümüz örnekler sonucunda hep haksız ban diye ağlayanlar "haksız" çıktı. Bu nedenle de insanlar artık bıktı göz göre göre yalan sıkılmasından burada

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Sen ne anlatıyorsun ya. Gmlerin attığı banlara güvenim %100. Bana bir tane haksız Ban örneği göstersene? (Varmış ya örneği öyle söylüyorsun.) 3 senedir forumdayım 1 tane haksız Ban görmedim. Oyuncu mahkemesi dediğin olay seneler önce k2 zamanında banlanan insanlara NTT'nin yaptığı bir kolaylıktı ve geçti gitti. Bir daha gelmeyecek. Çünkü banlanan kişinin kendini savunmasını gerektirecek bir durum yok. Hile kullanmış banlanmış. Bitti. Öyle dediğin gibi tertemiz legal kasmış bir charın banlanması diye bir olay yok. O yüzden içim rahat banlanan herkesle dalga geçiyorum.

Beter olun

Senior Member

Haksız atılmış ban örneği gösterirsen argümanını desteklemiş olursun. Ben haksız banlanan kimseyi görmedimde sen nerden kimi gördüysen bize de göster.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Seni banlayanlari kiniyoruz *kinnnnnnn*
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    Adam haklı aslında.Ban yiyen neden ban yediğini öğrensin abi.Kxp kullanan insanlar biraz beyinsiz oluyo.En azından bir GM onları aydınlatsın

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Adam haklı aslında.Ban yiyen neden ban yediğini öğrensin abi.Kxp kullanan insanlar biraz beyinsiz oluyo.En azından bir GM onları aydınlatsın
    Beyinsiz olmasa koxp açmaz kendini geliştirir parmaklarına beyni hükmeder.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    Quote Originally Posted by lllcrayztrojanlll View Post
    Beyinsiz olmasa koxp açmaz kendini geliştirir parmaklarına beyni hükmeder.
    Belki de beyni parmaklarındadır.Parmaklarıyla kombo yaparken sürekli hareket ettiği için başı dönebilir.Daha da kötüsü travma geçirebilir.Böyle özel bir durumunuz varsa belirtin arkadaşlar yetkili kişiler insaflıdır size kolaylık sağlayacaklarından hiç şüphem yok.

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Sen ne anlatıyorsun ya. Gmlerin attığı banlara güvenim %100. Bana bir tane haksız Ban örneği göstersene?

Beter olun
    https://www.youtube.com/watch?v=pOcInfUxn1s

(Banlananlara güle güle ama gm de olsa hata yapabilir)