Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
    Junior Member

Ban sebebim nedir açıklayın.

Merhaba bugün cr ticket attım ama oto mesajla genel taramadan dolayı sınırsız Ban demişsinizde lütfen rica ediyorum sizden Ban sebebim nedir hangi uygulama açılmış nereden açılmış dosya klasör ismi yazarmisiniz sayın yöneticiler kesinlikle haksız Ban atıldı açıklayın burada .

Junior Member
    @Khenarth @CluTaah sayın gmler

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Hile programının adını Opera.exe word.exe yapmanız bir şeyi değiştirmiyor bilginize. Gereken cevabı gmler verecektir zaten
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    Ne alaka madem gereken cevabı gmler verecek sen neden konuya dahil oluyorsun? Post kasmak mı amaç?

Senior Member
    Her banlanan gelip burada ağlıyor. Sen oyun nickini söylesene belki tanıdığım bir koxper çıkarsın.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Sen nickini bir soyle siriustamisin cr attigim 5 koxperin ban cevabini aldim bugun. Durmak yok usenmek yok gunde en az 1 saat tum slotlarda koxper ariyorum video aliyorum. Ntt now gelene kadar saltanatiniz. Sonra avadakadavra olcak siniz.

Junior Member
    Vega W4RM4STER int pri hakkında bilgin varmı çok bilmisler

Junior Member
    Ban sebebimi açıklayın haksız yere ban atıldı int pri ne tür bir kops macro işine girebilir açıklayın

Senior Member
    Sadece gülerek izliyorum. Biz banlanalı kaç gün oldu adam gibi bir cevabı çok gördüler. Özel mesajlara bakmıyorlar ya da cevap yazmaya tenezzül etmiyorlar. Ya da verecek bir cevapları olmadığı için susuyorlar. Tahmin ediyorum üzerine bir bardak su içeceğiz. Bütün emeklerimiz boşa gitti. Ama helal etmiyorum. Bütün haklarımız, paralarımız bir hiç uğruna gitti. Bu yöneticiler, GM'ler, Moderatörler NTT ile aramızda bir köprü olarak işlevselliğini yitirmiş durumda. Bu benim şahsi düşüncem. Umarım bize illegal diyenler ve mağduru oynadığımızı düşünenler de bu yanlışlıklardan bir tanesine rastlar o zaman da ben gelir altına yorumu çakarım.

Senior Member Aezerian's Avatar
    Nickname
    PanaremaS
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HYDRA
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Kullanmışsın iste kardeşim yemişsin banı hala konu açıyorsunuz.