Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Ben yonetimin bunun icin ugrasmadini hic sanmiyorum. Und sc yi ve red potu kaldirttilar. En cok alinan pus itemi bunlar. Hem ayrica indirim.olur ve sabitlenirse daha cok satis olur bununda farkindalar. Butun sorun mgame.. ntt game bizi gayet iyi anliyor ve elinden geleni yapiyor. Ben surekli pk atan birisiyim ve pusslar pahali oldugu icin 1 saat ustune ckmyrm. Ama pus indirimi olsa ve sabit kalsa emin olun 3 saat pk atar 3 saattede sc basarim. Bu durumda olan tek ben degilim..
    Bu konuda sana katılıyorum en son pus ındırımı gelelı 3 4 ay oldu galıba belkı daha fazla yayıncı kurulusun elınde bırsey gelmıyor gelse ıyı olur ama yapabılcek bısı yok sahsen bende full puss oynamak ısterım ama lakın bu fıyatlarla almam sadece aldım sw sc dır.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

26.03.2019 tarihli yayında eryudes, pus indirimiyle ilgili yapımcı firmadan olumsuz yönde geri dönüş aldıklarını söylemişti. Yakın zamanda gelecek gibi görünmüyor.
    Yapımcı ne zaman doğru bir karar verdi ki bunda versin.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Yapımcı ne zaman doğru bir karar verdi ki bunda versin.
    Şuurlu bir şekilde boykot edilirse yapımcı firma da yapması gerekeni yapmak zorunda kalacaktır

yoksa buralarda 3-5 mesajtan öteye geçilemez buna kralların ve ileri gelen klanların öncülük etmesi gerekir

şayet böyle birşey olursa ben genie kullanmaktan vazgeçip akşama kadar elle kasmaya razı olurum

acaba herkes riayet edecek mi?

Junior Member
    Bu tarz indirimler gelmedikçe, userlerin maksimum ömrü 2 veya 3 ay oluyor. Pvp serverlar neden bu kadar dolu düşündünüz mü hiç

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Secimlerden Sonra Dolar 8-10 TL arasi olacak bununla beraber NPoint fiyatlari inanilmaz artacak,Parayi Turklerden kazanan Yapimci firma Mecburen indirim yapmak zorunda kalacak cunku insanlarin alim gucu azalacak. örnegin 3200 kc 240-250 tlleri bulacak

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Secimlerden Sonra Dolar 8-10 TL arasi olacak bununla beraber NPoint fiyatlari inanilmaz artacak,Parayi Turklerden kazanan Yapimci firma Mecburen indirim yapmak zorunda kalacak cunku insanlarin alim gucu azalacak. örnegin 3200 kc 240-250 tlleri bulacak
    Uyan uyan 24 saattir uyuyorsun hayal kurmayı bırakalım
    Yapımcı ve yayıncı firmalar hayali ürünlere bakmaz Realist ve ideolojiktir.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Uyan uyan 24 saattir uyuyorsun hayal kurmayı bırakalım
    Yapımcı ve yayıncı firmalar hayali ürünlere bakmaz Realist ve ideolojiktir.
    Guzel Kardesim Yaptigin Yoruma anlam veremedim.Benim umurumda mi olur TL bazin maasinizin 4/1 ini veren sizlersiniz ben Euro kazaniyorum.Sizin icin olumlu bir yorum yapan birine olumsuz yorum yapmanin faydasi yok.
    Diger attigim Yorum tam olarak oyle olacak.yapimcinin ne yapip yapmayacagida yine size olumlu veya olumsuz yansir.Kesin olan birsey var oda KC fiyatlarinin dahada yukselecegi.bunu ben 6 aydir soyluyorum nitekim oylede oluyor.

Güncel konu

Boşuna uğraşmayın gelmez millet yeni serverın aşkına full puss çekiyorlar neden yapsınlar ki

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yıllar öncede aynı yorumu yapmıştım *Taş atıp kolları mı yoruluyor indirsinler daha çok talep olur*ekonomi yüzünden zaten 50 kat fazlasına alıyoruz.Bi ara indirmişlerdi güzel olmuştu.
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...