Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Pus indirimi gelsin artik

Merhaba
    Ülkemiz deki dolar kuru ve bu parasal sıkışıklığa rağmen pus indirimi neden halen yapılmıyor biz oyuncuların ful sc pus parası tek karakter aylık 500 TL yapıyor asgari ücretin 4/1 i yapımcı firmaya bu konuda baskı yapılıyor mu?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

26.03.2019 tarihli yayında eryudes, pus indirimiyle ilgili yapımcı firmadan olumsuz yönde geri dönüş aldıklarını söylemişti. Yakın zamanda gelecek gibi görünmüyor.

Gelmesi için, kimsenin 1 ay cash çekmemesi gerekiyor

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Evet Pus indirimi Gelmesi lazim.
    @Khenarth
    @eryudes

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Nttgame suan istediği ciroyu elde etti ve ediyor. Biraz mantıklı hareket etmemiz gerekir. Bazıları pus olmadan yaşayamaz hale gelmiş durumda. Pus alışverişini kesemeyebilirsiniz belki ama biraz kısarsak çözüm olacağını düşünüyorum. Oyun hata ile kaynıyor. Sürekli bir yerlerinden patlak veriyor sadece yama yapıyorlar. Sabit konulardan Hata listesine bakabilirsiniz. Kaç tanesi düzeldi kaç tanesi hala devam etmekte? Ben bir uğraş ve çaba görememekteyim.

Oyundaki arkadaşlarım kusura bakmasın ama, azıcık tutarlı olsanız biraz dik dursanız cash almasanız bakın pus indirimine sonra. protesto seçeneğini hiç kullanmıyorsunuz. Ben almıyorum ve isyan kartımı kullanıyorum.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    yaklaşık 1 aydır hiç bir pus itemi almıyorum. hatta bakiyemdeki np ye bile dokunmuyorum ..

Quote Originally Posted by sikikid View Post
    yaklaşık 1 aydır hiç bir pus itemi almıyorum. hatta bakiyemdeki np ye bile dokunmuyorum ..
    Türkiye şartlarına göre şu anda pus fiyatları uçmuş durumda dolar zam geliyor pus fiyatı artıyor fakat dolar düşüyor Cash fiyatları yine aynı bunu neye göre belirliyor sunuz şu anda oyunu bırakan çoğu oyuncu bundan dolayı bırakıyor

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu durumu anca ve anca kral arkadaşlar organize edebilir yanlış mı düşünüyorum?

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben yonetimin bunun icin ugrasmadini hic sanmiyorum. Und sc yi ve red potu kaldirttilar. En cok alinan pus itemi bunlar. Hem ayrica indirim.olur ve sabitlenirse daha cok satis olur bununda farkindalar. Butun sorun mgame.. ntt game bizi gayet iyi anliyor ve elinden geleni yapiyor. Ben surekli pk atan birisiyim ve pusslar pahali oldugu icin 1 saat ustune ckmyrm. Ama pus indirimi olsa ve sabit kalsa emin olun 3 saat pk atar 3 saattede sc basarim. Bu durumda olan tek ben degilim..