View Poll Results: Berserker İstemeyen Arkadaşlara Öneri!

Voters
9. You may not vote on this poll
  • Destekliyorum

3 33.33%
  • Desteklemiyorum

6 66.67%
Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Berserkerden Şikayetci Olan Arkadaşlara Öneri !

-Anlaşıldığı üzere sistem değişmeyecek server 80 lwl sınırı ile gelir kısa bir süre sonra 83 mutlaka geliyor.

-83 berserker istemeyen arkadaşlara tavsiyem base olan son swlerde (Rosetta ve Destan), Base karakter oynasınlar. (Diğer üst swleri daha önceki yayıncıdan kalan satın alınmış takılar yüzünden kimse başlamaz gibime geliyor, olympiada base yok diye biliyorum.)

-Base lwl sınırıda 75 lwl olsun, berserker ietemeyen arkadaşlar için güzel bir ortam oluşur diye tahmin ediyorum.

Senior Member
    Valla bir mage olarak berserkeri gram sevmem ama bu sabah jrsınde geç tıkladığğım için berbat bir priestsiz partye düştüm. Benım gibi durumda olan ve çok çabuk 83 olmuş BvB clanından biri olan bir warıor sayesınde jr yi kıl pyı kazandık. Yani adamın berserker olması sayesınde kazandık bizim gibi nova atıyordu mk

Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bende asasların hidelerine illetim asas istemiyorum ya da hide olmasın gibi bir şey saçmaladıkça sacmalıyrsunuz artık warriorları silsin yapımcı kurtulun rahat edin
    ......AL ŞUNU TUT DEDİLERSE YUT DEMEDİLER....

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    aslında sadece 83 ve reb seviyelerin pk alanı olması önerisi mantıksız değil.
    ronark land tarzı bir yer yapılıp 70-80 yapılabilir ronark'ıda sadece 81 + karakterler için tutarsınız olur biter.

bu açıdan destekliyorum.

nasıl 60- ardream
    60-69 base
    70+ ronarksa

araya bir pk zone daha eklenebilir.

Senior Member
    70 80 harita olursa kimse kasmaz 83 sadece wariorun isine yariyor cz de wariorlar birbirine nowa atar sonra

Senior Member
    Quote Originally Posted by che73 View Post
    bende asasların hidelerine illetim asas istemiyorum ya da hide olmasın gibi bir şey saçmaladıkça sacmalıyrsunuz artık warriorları silsin yapımcı kurtulun rahat edin
    Konunun neresinde warrior istemiyoruz tarzı bir yazı var nerden çıkarttın onu, bir göz doktoruna görünmelisin. Basenin lwl sınırının 75 lwl e çıkartılması ve berserkerlerden şikayetci kişilerin burada oyuna devam edebileceği önerisinde bulundum.(70 ve 75 skilleri olursa base daha eğlenceli bir yer olur bence)