Results 1 to 7 of 7

Exclamation Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı....

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Oyuna uzun bir süre ara vermiştim bir çok değişiklik olmuş ne mutlu bize, neyse fazla uzatmadan sorunumdan bahsetmek istiyorum.
    Oyunda kullandığım iki adet ID'im bulunmaktaydı ve oyun içinde itemli karakterlerim bulunmaktaydı. ID ve Şifrelerimle oyuna girmek istediğimde şu hatayı alıyorum ve bir aydır çözemedim. Oyun yönetiminden kimseye ulaşamıyorum. ''Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)''
    İllegal bir durum kesinlikle söz konusu değil. Sorunum ID hesaplarımın e-mail adreslerinin uzantıları @msn.com'du bu uzantıdaki e-mail adresleri kapatılmış oldugu için maile giriş yapamıyorum.
    Sayın yönetim; sizden ''x' ' ve ''x'' ıd hesapların aktive edilmesini istiyorum. AKtive edilirse e-mail adreslerini profilden değiştirebilirim şifre sıfırlamak için. e-mail adreslerinin şifrelerin hatırlıyorum. ID ve Şifreleri de biliyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Herkese iyi günler diliyorum teşekkürler.
    iletişim:
    Last edited by DonJose; 09-29-2020 at 10:45 AM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesapların bağlı oldukları bilgileri kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bu gibi bilgilerin tarafınızca kaydedilmesi ya da hatırlanması gerekmektedir. Hesapların bilgileri varsa eğer elinizde, destek sistemiyle sorunu çözmek için iletişim kurabilirsiniz. Eğer hiç bir bilgiye sahip değilseniz, ilgili hesaplara erişim şansınız maalesef bulunmamaktadır.

İyi günler.
    Last edited by CluTaah; 11-27-2019 at 01:51 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Hesapların bağlı oldukları bilgileri kullanıcılarla paylaşılmamaktadır. Bu gibi bilgilerin tarafınızca kaydedilmesi ya da hatırlanması gerekmektedir. Hesapların bilgileri varsa eğer elinizde, destek sistemiyle sorunu çözmek için iletişim kurabilirsiniz. Eğer hiç bir bilgiye sahip değilseniz eğer, ilgili hesaplara erişim şansınız maalesef bulunmamaktadır.

İyi günler.
    hesapların ID ve Şifreleri bende mevcut fakat giriş yapınca bahsettiğim yazı çıkıyor giriş ekranında

mail adreslerine ulaştım. @msn.com uzantılı oldugu için giriş yapılamıyor orayada. mail adresi ID ve şifreleri söylesem yönetim yardım edebilir mi acaba ???
    Last edited by PRO_QqzZdFm5; 03-28-2019 at 02:00 PM.

soguk su iç

Junior Member
    Bnm car da bÖle gİİtİ beaa

merhaba benimde aynı sorunum var ID şifre mail bilgileri hepsi var illegal bir durum kesinlikle yok bilet atmak istedin bu duruma uygun faormatta bilet olmadığı için yazacak yer bulamadım bu konu hakkında bir post açıp oradan derdimizi iletebiliriz. bize yardımcı olun lütfen

uzun süre oyuna girmeyen silinen hesaplar

öncelikle herkese merhaba siteye girmeye kalktığımızda karşımıza çıkan Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için silimiştir uyarısı aldım illegal bir durum yok varsa zaten çıkar bu hesaplarımı nasıl geri getirebilirim. lütfen yetkili biri yardımcı olsun..

Tags for this Thread