Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Yani rift yok edilerek ekstra olarak 1 kişi 15 günlük kanat sahibi olabiliyor. Standart olarak verilen ödül eski sunucular için az olduğunu düşünüyorum ama bir daha ki sefere eklendiği zaman farklı içeriklerle gelecektir. Şu an amblem ve kanat için ilgili etkinliğe giriş yapabilirsiniz.
    Sayın CluTaah ben mi yanlış düşünüyorum bu eventi çok bekledik ve amaçsız bir event geldi.Ödülü de sanki milli piyango çekilişi gibi vermekten vazgeçin hele o pota deli oluyorum 1 tane pot.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Doğru yere girdiğinizden emin misiniz? Kontrol ettiğimde herhangi bir sorun gözükmüyor.
    Slm evet şimdi denedim aynı, diğer pc den de denedim, o da aynı. O pc yi server-side DCler yuzunden yeni formatladım oyundan başka bişi yok. DC ler devam ediyor bu arada, 10 gun oldu

Birde çok gıcık, bir kere o yazı cıktı mı cookie temizleyen prg taratıp silmeden giremiyorsun hep sayfa erroru veriyor.
    Ben yurtdışındanım onla bir ilgisi olabilir mi, oyunun yurtdışı baglantısı ayrı bildiğim.

Member kawaiiruna's Avatar
    Nickname
    Runa
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kaç hafta geçti yetkili ekip ne zaman river data sorununa çözüm üretecek acaba ? Sorundan kurtulmamız için çarları human mı yapmamız lazım? Hayatımda ilk kez karus çar açtım ve açtığım güne lanet okur oldum resmen şu basit ama çözülmeyen hata yüzünden.

Senior Member Vrij's Avatar

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Herşeyi geçtim şu Jr'deki buga bi el atsanız süper olacak. Pt'nin görünmeme sorunu

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    VST
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Sizce undy sc geri gelirmi

Junior Member
    Chaos çözüldü mü?

Junior Member
    Ya ben bu oyunu baba parasıyla oynamıyorum bu oyun turkkoda değil pk üzerine pk atacak birileri vardır elbet ama usko farm üzerine olması gerekiyor nasıl kasacaz biz paramız yok bizim herşey paraylar suan slotlar droplar herşey bitti napcaz biz gm arkadaşlar buna bi çözüm bulun parası olan adam itemi çekiyor yapıyo yapcagını ama biz farmla bişeyler yapıp item alıyorduk neden böyle bişey yaptınız ben ve ekibim bırakıcak oyunu sevinerek başladık geri geldik oyuna ama şimdi tekrardan farm bitti item alamıcaz 9 itemler dolmş parası olan almış parası olmayan izlemiş bakmış yazık bizede yani bizide düşünmeniz gerekiyor