View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627
Results 261 to 269 of 269
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ayın 24'ünde 9dakikayla 3. veya 4.ydüm. Ay sonu 19.ydum

Dün siriusta daha önce mage listesinde olmayan bir şahıs son gün olması hasebiyle girmiş 5.59 yapmıştı. Kutuya kapkaç yaptı aklınca bu koxper arkadaş inşallah ban yemiştir 82 level mageyle 12.30snden önce kesemiyorum elimden gelen herşeyi yapsam olsa olsa 11dk olur yazık günah bunu bile istismar ediyolar ve normal oyuncuların hakkina giriyolar ya pes. Cidden bizim oyuncu kitlesi iyiliği bu yüzden haketmiyor ne güzellik yapilsa ille bi b.kunu çıkarıyolar kafa böyle çalisiyo

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Ayın 24'ünde 9dakikayla 3. veya 4.ydüm. Ay sonu 19.ydum
    Sen süreni yaptıktan sonra ay sonuna kadar 7 gün kalmış. Diez gibi bol itemli bi server için 9 dakika altına inebilecek 15 mage vardır diye düşünüyorum ama benimkisi sadece tahmin hiç Diez'de oynamadığım için bilemem. Bu güncelleme belli bi süre değişmez ise umarım illegalliğe darbe vurmuştur legal olarak çabalayanlar adına tek temennim o.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Sen süreni yaptıktan sonra ay sonuna kadar 7 gün kalmış. Diez gibi bol itemli bi server için 9 dakika altına inebilecek 15 mage vardır diye düşünüyorum ama benimkisi sadece tahmin hiç Diez'de oynamadığım için bilemem. Bu güncelleme belli bi süre değişmez ise umarım illegalliğe darbe vurmuştur legal olarak çabalayanlar adına tek temennim o.
    Keşke senin dediğin gibi olsa. Tanıdığımız mageler geçse beni hiç üzülmem. Aksine taktik verin video çekin banada öğretin diye başlarını ağrıtırım Hiç tanımadığımız mageler ilk 5'te bitirdi. Keşke ilk 100 görünür olsada tam olarak kaç tanesi tanıdık söyleyebilsem. Yarı yarıyadır mage drakide illegal tahminimce.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Sen 100. olmayı sıralamaya girmek olarak düşünüyorsun heralde. Bizim bu konuda şikayet ettiğimiz kişiler illegal olarak ilk 10'da sıkça yer alan kişiler. Kendi adıma konuşacak olursam ilk 5'tekiler beni rahatsız ediyor. Yoksa senin 75 level karakterinle 100. olman benim umrumda değil.
    Ben ilk 30a girerim. Ay sonunda hemde. İşin ucunda 10 değilde 100gb olsun ilk 5e girerim priest jobuyla. Ayrıca önce net bi şekilde cümle kur, sonradan icat çıkarma.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Ben ilk 30a girerim. Ay sonunda hemde. İşin ucunda 10 değilde 100gb olsun ilk 5e girerim priest jobuyla. Ayrıca önce net bi şekilde cümle kur, sonradan icat çıkarma.
    Birader 75 level karakteriyle 30. olabilecek adam aptal değilse 83'e kasınca ilk 5'e girebileceğini bilir, sırf bana laf sokmak için 75 level karakterine eş dosttan full +9 +3 item istemek yerine otur adam gibi 83'e kas öyle gir sıralamaya. Konuda yazılan hiçbir şeyi okumamışsın, GM'ler dahil kaç kişinin yazdığımıza olumlu geri dönüş yaptığını görmemişsin, gelmiş burda yok bana 10 gb verin, bana 100 gb verin diye boş artistlikler yapıyosun.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Konu hortlatmak istemiyorum ama ayın 29a kadar ilk 20de olduğum yerde son gün 80 küsürüncü olmuşum sizden ricam lütfen şu konuyu yeniden yapımcıya iletin
    Koxp ile 60 lwl mage 6dakikada yapabiliyo son gün bir sürü char sokup adamlar yoluna bakıyor.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    şu şekilde olsa daha mantıklı olur. draki kulesinde canavarların lv sistemi var +79 diye mesela oralara 60 lv mageler neden girebiliyor? bunu düşünmek gerekli oyuncunun lvsi yetmiyorsa +60 katına geçemesin. +70 katına geçemesin 63 lv magenin +80 bosslarında işi ne ? böylelikle 60 lv magelerin son bosslara gidememesinden kaynaklı rankada giremeyecek. düşünülsün

Quote Originally Posted by 54Berkann54 View Post
    şu şekilde olsa daha mantıklı olur. draki kulesinde canavarların lv sistemi var +79 diye mesela oralara 60 lv mageler neden girebiliyor? bunu düşünmek gerekli oyuncunun lvsi yetmiyorsa +60 katına geçemesin. +70 katına geçemesin 63 lv magenin +80 bosslarında işi ne ? böylelikle 60 lv magelerin son bosslara gidememesinden kaynaklı rankada giremeyecek. düşünülsün

Exp kasmak için girenleride düşünmek lazım, lwl düşük olanlara anca kırmızı kutu versin, 80 üstüne draki kutu versin.