View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 18 of 27 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 269
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    83/5 bile olabilir. Şaka yapmıyorum.
    Böyle olsa tabii ki en temizi olur ama bu sefer de Rebirth kasmak istemeyen legal arkadaşlara haksızlık olur. 83 Reb 1 iyidir diyelim orta yol olsun.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    günceldir.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hocam oldukça şeffaf bir teklifim var. Levelinizi rebinizi statınızı skil dağılımınızı itemlerinizide göstererek bir video çekip link atabilir misiniz?
    Arkadaştan bi cevap gelmedi.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    bencede çok mantıklı haksızlık dönüyor

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    utc gibi sonunda bu kutuları da trade edilemez hale getirirler bence. gm'ler drakide yarışıyor değil de vakti ve yolu müsait her job'dan en iyi 5 arkadaşı getirseler yayına, o sırada da bu kulenin sorunları dile getirilse. özel etkinlik karakterleri verilse bu arkadaşlara ve test sunucusunda skor yapsalar? yayına getirilmeleri bile gerekmiyor, oyuna istenilen saatte girip kendi karakterleri ile sınırları zorlasalar?
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    utc gibi sonunda bu kutuları da trade edilemez hale getirirler bence. gm'ler drakide yarışıyor değil de vakti ve yolu müsait her job'dan en iyi 5 arkadaşı getirseler yayına, o sırada da bu kulenin sorunları dile getirilse. özel etkinlik karakterleri verilse bu arkadaşlara ve test sunucusunda skor yapsalar? yayına getirilmeleri bile gerekmiyor, oyuna istenilen saatte girip kendi karakterleri ile sınırları zorlasalar?
    Dediğinde mantıklı. Player getirmelerine bile gerek yok. Kendileri girsinler edit karakterlerle her jobtan. Görelim bizde ne beceriyorlar

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dediğinde mantıklı. Player getirmelerine bile gerek yok. Kendileri girsinler edit karakterlerle her jobtan. Görelim bizde ne beceriyorlar
    çok fazla mantıklı yorum var ama konuyu ele alacak olan kim? hadi ben sol kolumda çatlak + ödem var diye ben 2 gündür oyuna giremiyorum. girsem ne olacak ki, draki tower mı, chaos mu, zaten bdw yok. draki tower için akşam 5'i 6'yı 4 değil 14 gözle beklerdim. draki tower koxperları oyundan soğutsun, chaos koxperları oyundan soğutsun, senelerdir 81+ bdw getirme. biz ne için oyuna gireceğiz ki? bug firarda denilen +70 jr etkinliği için mi? o da bug olmadan denk gelirse diye girenler var ki 1 seneden fazladır girsem girsem 5 kere girdim. zaten exp kaybı da bu etkinlikten soğutuyor.
    hadi gidelim slotlarda exp&farm peşine düşelim, e her clan her saat aktif olmuyor. olanların da ne yaptığı belli ama dile getirmiyorlar. moruk, güncelleme notlarına baktık. lure olayı için çok kullanışsız ancak sabah savaşı için çok radikal bir güncelleme geldi. lure o kadar dile geldi ki sabah savaşı gözden fena kaçtı. itiraz etme fırsatı bile olmadı kimsenin. ben dani'ye dani bana whatsapp'tan dert yakınıyor gidiyoruz.
    bana kalırsa yönetim çok şeyden dertli ve bu durumda olmasının sebebi de biz tek tük şikayetçilerin dikkate alınmaması. bu kulenin ödülleri ya ruler of draki tower gibi no trade olacak, ya da daha önce anlattığım gibi bir sistem getirilecek. 83 olmayan stage konumunda 41 olamayacak ve bu da zaten sıralamaya giremeyecek olması demek.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Bitirir kanka sen kurcalama.

Senior Member
    4322nin şerefine şuraya da bi güncel atalım.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    6.30 da legal bitiripte video atıcak varsa gelsin elini öpeyim