View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 17 of 27 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 269
    Senior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Diez Mage drakide ilk 5'te 1 tane legal tanıdığımız bildiğimiz mage var. Gerisini tanıyan gören yok. Buz dağının su üstündeki kısmı ilk 5. Tüm listeyi görebilsek keşke %80 illegal doludur tahminim. UTC'ye gelen level sınırı Drakiyede gelsin. Yada belirli NP'si olmayan giremesin. Yazıktır her ay uğraşıyoruz ts alıyoruz illegaller hakkımızı çalıyor. Yönetim duy artık draki sorununu.
    UTC ye de koxperle giriyorlar heryer koxper kaynıyor

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KittiesTT View Post
    Konuyu okudum , genel olarak haklı olduğunuz kısımlar var. Fakat ; Draki için ne kadar kafa yordunuz? Maneste mage ile 6.40 yapabiliyorum LEGAL olarak.
    Fakat şu an yeni sunucularda HARD koxp var. Magede sıralama yapabilmek için yüzüklerin +3 olması zorunlu ve 4 nova açtığınız için 4 yüzük +3(fr lr ice) ve 2 tane düzgün staff gerekli ( elysium 7-8 hell blood 7-8) onun dışında 7.30un altındaki tüm hesaplar İLLEGAL'Dir.
    Dual +3 FR ile dahi 7.30un altına legal bir şekilde inemezsiniz , daha fazla info vermek istemiyorum fakat şu anki durum ile ilgili geçen yayınlarda Khenarth durumu bildirdiklerini ve o sıralamadan kaybolmasını sağlaması için mGame'e talep ilettiklerini belirtti.
    Emin olun 1 seneye yakın süredir her draki listesini elimden geldikçe reportluyorum ve sonuç hep aynı ban yese dahi sıralamadan gitmiyor.

@Khenarth @Patheoz @CluuTaH
    Hocam oldukça şeffaf bir teklifim var. Levelinizi rebinizi statınızı skil dağılımınızı itemlerinizide göstererek bir video çekip link atabilir misiniz?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Hocam oldukça şeffaf bir teklifim var. Levelinizi rebinizi statınızı skil dağılımınızı itemlerinizide göstererek bir video çekip link atabilir misiniz?
    Arkadaşı suçlamak için söylemiyorum yanlış anlamasın ama en son bu forumda legal olarak 6.06 süre yaptığını iddia eden mage arkadaşa konu açmıştım altına gelip legal olduğunu ve yayıncı olduğunu söylemişti twitch sayfasını falan paylaşmıştı ama daha sonra banlanmıştı bunu okuyunca da aklıma o olay geldi.

Senior Member
    Konu günceldir.
    Last edited by Cee_bVtxEfS8; 04-19-2019 at 10:50 AM. Reason: lure düzeldi, sorun düzeldi.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Günceldir.

Senior Member
    kardeş hiç sağ duyulu düşünmüyorsunuz. şuan bu gelirse koxperlerde yüksek lvlde girerler. bu sefer gmler kontrollerde daha net şekilde koxp kullanıp kullanmadıgını anlayamaz. senin o 63 lvl adamı yakalamanın aklında şüphe olmamasının nedeni lvlinin düşük olması. 83 olsa ne olcaktı? anlayamazdın. bu şekilde iyi

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    kardeş hiç sağ duyulu düşünmüyorsunuz. şuan bu gelirse koxperlerde yüksek lvlde girerler. bu sefer gmler kontrollerde daha net şekilde koxp kullanıp kullanmadıgını anlayamaz. senin o 63 lvl adamı yakalamanın aklında şüphe olmamasının nedeni lvlinin düşük olması. 83 olsa ne olcaktı? anlayamazdın. bu şekilde iyi
    Dostum Draki'de iyi süre yapacak kişi çok büyük ihtimalle serverda nicki bilinen birisi olmalı. 80 level üstü olup tanınmayan bi adamı listede görsem ben direkt CR'ye şikayet ederim. İtemleri incelenir o süreyi hile ile yaptığı anlaşılınca yine ban yer. Böylelikle 80'e kadar hile ile kastığı karakteri boşa gitmiş olur. Amaç hilecilerin işini zorlaştırmak burda zaten. Bana kalsa 80 değil 83 olsun sıralamaya girmek için gereken level sınırı ki daha da zorlansınlar. Çünkü sıralama yapmak için Draki'ye girecek adam her türlü karakterini 83'e kasmalı zaten.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Dostum Draki'de iyi süre yapacak kişi çok büyük ihtimalle serverda nicki bilinen birisi olmalı. 80 level üstü olup tanınmayan bi adamı listede görsem ben direkt CR'ye şikayet ederim. İtemleri incelenir o süreyi hile ile yaptığı anlaşılınca yine ban yer. Böylelikle 80'e kadar hile ile kastığı karakteri boşa gitmiş olur. Amaç hilecilerin işini zorlaştırmak burda zaten. Bana kalsa 80 değil 83 olsun sıralamaya girmek için gereken level sınırı ki daha da zorlansınlar. Çünkü sıralama yapmak için Draki'ye girecek adam her türlü karakterini 83'e kasmalı zaten.
    83/5 bile olabilir. Şaka yapmıyorum.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    +1+1+1+1+1+1+1++1+1

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad