View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 22 of 27 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 211 to 220 of 269
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Deniqro View Post
    75 76 80 lv priest kastim. Drakide legal sıralamaya giriyorum. Exp kasmadan bahsetmiyorum. Sizin söylediğinize göre ben ay sonu kutu alamayacağım hak mı bu. Bence başka bir çözüm getirilsin. İnsanların emeğine biraz saygi lütfen.
    Sıralamaya girip kutu almayı hedefliyorsan neden 75 level karakterle giriyorsun Draki'ye?

Junior Member
    Dostum hesabı yeni açtım 75 76 prileri kasiyorum. Hem sıralama yapıyorum hemde exp kasiyorum. Bir sakıncası mi var? Hilecileri oyundan banladiklari sürece hiçbir kısıtlamaya gerek yok bence.

Junior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Amacın kutu almaksa pekala 83'e kasıpta kutu alabilirsin. Empire ödülleri nasıl iyiyse ve katılabilen clanlar nasıl her ay np kasmak zorundaysa bunun gibi draki ödüllerinede minimum illegalin ulaşabileceği bir düzenleme gerekiyor. 83+ gayet makul. Sende biliyorsun ki illegallerin birçoğu 80 altı...

Nerden biliyorsun +80 char ile siralmaya girmedigimi? Bir de her 80 altı her char hileci değil dostum. Ben 75 lv charla sıralamaya legal giriyorum. 5 karakterim varsa 5 ini de 83 e kasmak zorunda değilim. Böyle bir zihniyet olamaz. Hilecileri engellemek için illaki oyunda kısıtlama mi yapmak gerekiyor. Hilecilerin kokunu kazısınlar. Her hileciyi report yapıyorum. Kısıtlama yaparak hakkımıza girilmiş olur bence...

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Nerden biliyorsun +80 char ile siralmaya girmedigimi? Bir de her 80 altı her char hileci değil dostum. Ben 75 lv charla sıralamaya legal giriyorum. 5 karakterim varsa 5 ini de 83 e kasmak zorunda değilim. Böyle bir zihniyet olamaz. Hilecileri engellemek için illaki oyunda kısıtlama mi yapmak gerekiyor. Hilecilerin kokunu kazısınlar. Her hileciyi report yapıyorum. Kısıtlama yaparak hakkımıza girilmiş olur bence...
    80 altı karakterle de legal olarak sıralamaya ucundan girebilirsin tabii ki. Ama senin gibi düşük level karakterler sıralamada en azından ilk 100'ün sonlarında olabilsin diye biz 83+'ların yapamadığı süreleri 60 level karakterlerle illegal olarak yapıp derece yapan hileciler yüzünden hepimiz mağdur oluyoruz. Bu yüzden sıralamaya girmek için level sınırı olsun, sıralama hedefleyen insan otursun karakterini bir zahmet 83+ kassın diyoruz.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    80 level kasmak okadarda zor bişey değil etkinlikten faydalanmak istiyorsan 80 level yapacaksın bu kadar basit he yok yapmam diyorsan ozaman içerde exp wp arada kutu alırsın olur biter eger sistem gelirse sonuçta bu oyunda 1+1 etkinlik yapılıyor haftada 3-4 gün %50 veya daha fazla exp event oluyor amacini çözemedim konuyu baltalamakmi.!

Junior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    80 altı karakterle de legal olarak sıralamaya ucundan girebilirsin tabii ki. Ama senin gibi düşük level karakterler sıralamada en azından ilk 100'ün sonlarında olabilsin diye biz 83+'ların yapamadığı süreleri 60 level karakterlerle illegal olarak yapıp derece yapan hileciler yüzünden hepimiz mağdur oluyoruz. Bu yüzden sıralamaya girmek için level sınırı olsun, sıralama hedefleyen insan otursun karakterini bir zahmet 83+ kassın diyoruz.
    Dostum benim +80 karakterim var ve sıralamada 3 veya 4 kutu alabiliyorum. Drakiden daha fazla faydalanmak için yeni hesap oluşturdum ve priest ile giriyorum 75 lv toplam değeri 1 GB bile yoktur belki ay sonu 3 kutu alıyorum. Öyle küçümseme yapabiliyorsan sende yap. Bu arada 60 lv hilecilere bende karşıyım. Onları destekliyormuşum gibi bir algı oluşmasın. Bu arada eski serverda oynuyorum. Her girdiğim sıralamada ilk 10 larda bildiğim full itemli karakterler var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    80 level kasmak okadarda zor bişey değil etkinlikten faydalanmak istiyorsan 80 level yapacaksın bu kadar basit he yok yapmam diyorsan ozaman içerde exp wp arada kutu alırsın olur biter eger sistem gelirse sonuçta bu oyunda 1+1 etkinlik yapılıyor haftada 3-4 gün %50 veya daha fazla exp event oluyor amacini çözemedim konuyu baltalamakmi.!
    Bu etkinlik geldiği zaman level sınırı ile mi geldi. Konuyu baltalamak gibi bir niyetim de yok. Her başınız sıkıştığında yok lv np sınırı gelsin şunlar giremesin. 3 5 ekip kafasına göre yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Neden k0xpun tamamen bitirilmesine destek olmuyorsunuz da lv sınırı olsun vb. seyler istiyorsunuz. Burada yakınılan şey hile ise buna çözüm bulunmasi lazım. Lv np kısıtlaması değil. Ben bu oyunu 10 yıldan fazladır oynuyorum.Neredeyse butun joblar hakkında bilgi sahibiyim. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Dostum benim +80 karakterim var ve sıralamada 3 veya 4 kutu alabiliyorum. Drakiden daha fazla faydalanmak için yeni hesap oluşturdum ve priest ile giriyorum 75 lv toplam değeri 1 GB bile yoktur belki ay sonu 3 kutu alıyorum. Öyle küçümseme yapabiliyorsan sende yap. Bu arada 60 lv hilecilere bende karşıyım. Onları destekliyormuşum gibi bir algı oluşmasın. Bu arada eski serverda oynuyorum. Her girdiğim sıralamada ilk 10 larda bildiğim full itemli karakterler var.
    Her girdiğim sıralamada ilk 10'larda bildiğim full itemli karakterler var cümlenden hiç mage karakterin olmadığını anlıyorum. Çünkü hiçbir server'da mage sıralamasına legalllerin girmesine izin vermiyorlar. Bizim isyanımız aslen mage karakterlerin sıralaması için. Hileyi engelleyemedikleri için 80+, 83+ çözümü getirilmesi çoğunluğun faydasına oluyor. Sen de 75 level karakterini biraz uğraşıp 80 yapabilirsin zaten sadece görevler 77 level civarına getiriyor oyunda.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bu etkinlik geldiği zaman level sınırı ile mi geldi. Konuyu baltalamak gibi bir niyetim de yok. Her başınız sıkıştığında yok lv np sınırı gelsin şunlar giremesin. 3 5 ekip kafasına göre yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Neden k0xpun tamamen bitirilmesine destek olmuyorsunuz da lv sınırı olsun vb. seyler istiyorsunuz. Burada yakınılan şey hile ise buna çözüm bulunmasi lazım. Lv np kısıtlaması değil. Ben bu oyunu 10 yıldan fazladır oynuyorum.Neredeyse butun joblar hakkında bilgi sahibiyim. Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum.
    Ben bu oyunu 10 yıldan fazladır oynuyorum demek oyunu bildiğine bi kanıt değil, oyundaki herkes nerdeyse o kadar süredir oynuyor zaten bu oyunu. 3-5 ekip kafasına göre yönlendirmeye çalışıyorsunuz demişsin bu forumda hiç kimseyi tanımam etmem zaten gördüğüm kadarıyla destek verenlerin hepsi farklı farklı serverlardan. Hilenin tamamen bitirilmesi tabii ki herkesin isteği ama bunu yıllardır başaramadıkları gerçek. Bizim istediğimiz şey ise sadece bir güncellemede halledilebilecek bi çözüm.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Her girdiğim sıralamada ilk 10'larda bildiğim full itemli karakterler var cümlenden hiç mage karakterin olmadığını anlıyorum. Çünkü hiçbir server'da mage sıralamasına legalllerin girmesine izin vermiyorlar. Bizim isyanımız aslen mage karakterlerin sıralaması için. Hileyi engelleyemedikleri için 80+, 83+ çözümü getirilmesi çoğunluğun faydasına oluyor. Sen de 75 level karakterini biraz uğraşıp 80 yapabilirsin zaten sadece görevler 77 level civarına getiriyor oyunda.
    Dostum bilmeden konuşuyorsun gerçekten. Benim 83 lv magem var +0 oldu crystal set +2 fr +7 quest staff +7 Ron set. Eminim bu saydiklarimdan daha fazlası sende vardır. Drakiden 4 kutu aldım ve 16. İdim bu itemlerle. Hatta inanmazsın 72 lv magem kastım. Sadece 83 magemdeki takıları aktardım ve trol armor ve 103aplik staff la az önce drakiyi 15 dk da bitirdim. Evet 10 yılilk tecrübem var ve benim bilgimi sinayamazsin. Asil karakterim asas 83/1. Yan karakterim mage ve daha çok mage oynamaktan keyif alıyorum. 83 lv mage ile hera ts basmadan oynuyorum ve drakinin inceliklerini de az çok biliyorum. Sıralamada su an 2 .yim. derecem 10.09. Bu hileci mageler benim serverimde yok ya da bana hic denk gelmedi. Her gun 3x draki giriyorum magemle o kadar da aktifim.Hala söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim. Öncelikle hilecileri bloklasinlar oyundan onun haricinde hiçbir işlem yapmalarına gerek kalmaz biz de rahat ederiz. Sende siralamaya girersin.