View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 21 of 27 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 201 to 210 of 269
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Taleplerimiz arasında bu konu mevcut arkadaşlar.

Seviye sınırı talebimiz reddedildi, umuyoruz ki en azından belirli bir seviye altındaki oyuncuların Draki Kulesi aylık listesine girmesi kaldırılacaktır.
    Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Yetkililerin oyun sorunlarıyla ilgileniyor olması bizi hem sevindiriyor hem daha iyi bir oyun için umutlandırıyor.

Biz Draki gibi hem exp kasmaya hem draki pendant düşürülen kutuların elde edildiği bu etkinliği çok seviyoruz. 3 şey istedik daha iyi olması için.

1) Draki kulesine exp kasmak için girenleride etkilememesi için sıralamaya girmeye 83+ level sınırı getirilmesi.
    2) 83+ bile olsa illegal kullandığı için banlanan oyuncuların sıralamadan düşürülmesi
    3) 100'lük listenin görünür-şeffaf hale getirilmesi.

Umuyoruz bu saydığımız 3 istek akıl-mantık sahibi herkesin kafasına yatacaktır.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Bugun ödül alma günü bol bol illegal göreceğimize eminim

TengriBizMenen

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Taleplerimiz arasında bu konu mevcut arkadaşlar.

Seviye sınırı talebimiz reddedildi, umuyoruz ki en azından belirli bir seviye altındaki oyuncuların Draki Kulesi aylık listesine girmesi kaldırılacaktır.
    Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Umuyoruz bu istekler er ya da geç kabul edilir.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    vega 72 lvl mageyim exp kasmak için giriyorum daha sector 4 15 dk altında gecemıyorum mob lar cok agresıf ve uzaktan el dusuruyor...
    Şimdi neden başka çözümler bulmak yerine hep bi legal oyuncaları kısıtlama yoluna gidiliyor illegalite bitirilmek yerine ona lvl sınırı buna np sınırı getirilmek isteniyor....

Senior Member
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    vega 72 lvl mageyim exp kasmak için giriyorum daha sector 4 15 dk altında gecemıyorum mob lar cok agresıf ve uzaktan el dusuruyor...
    Şimdi neden başka çözümler bulmak yerine hep bi legal oyuncaları kısıtlama yoluna gidiliyor illegalite bitirilmek yerine ona lvl sınırı buna np sınırı getirilmek isteniyor....
    Kardeş okuyun şu konuyu bi ya. Drakiye girilmesin demiyoruz. Level sınırı sadece aylık ödüllerin verildiği liste için isteniyor.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    Lütfen şu konuyu okumadan yorum yapmayın. Biz herkes Draki'ye girebilsin istiyoruz zaten. Önemli olan sıralamaya herkesin girememesi.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    29 Nisan akşamı sıralamada 17. yken 30 Nisan günü öğlen girdiğimde 33. lüğe düşmüştüm ve ilk 5 yine her ay sonu olduğu gibi hiçbir zaman oyunda görmediğim nick'ler tarafından ele geçirilmişti. Buna artık son vermek lazım bu kadar insanın boş yere hakkı yeniyor. Siz istediğiniz kadar etkin hile tarama programı getirin, geçmişte yapılanları bile görebiliyoruz deyin, bu adamlar bir şekilde hile kullanabiliyorlar.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konu hala günceldir. Sorun hala çözülmedi. 175'e 19 anket durumu.

Junior Member
    75 76 80 lv priest kastim. Drakide legal sıralamaya giriyorum. Exp kasmadan bahsetmiyorum. Sizin söylediğinize göre ben ay sonu kutu alamayacağım hak mı bu. Bence başka bir çözüm getirilsin. İnsanların emeğine biraz saygi lütfen.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Deniqro View Post
    75 76 80 lv priest kastim. Drakide legal sıralamaya giriyorum. Exp kasmadan bahsetmiyorum. Sizin söylediğinize göre ben ay sonu kutu alamayacağım hak mı bu. Bence başka bir çözüm getirilsin. İnsanların emeğine biraz saygi lütfen.
    Amacın kutu almaksa pekala 83'e kasıpta kutu alabilirsin. Empire ödülleri nasıl iyiyse ve katılabilen clanlar nasıl her ay np kasmak zorundaysa bunun gibi draki ödüllerinede minimum illegalin ulaşabileceği bir düzenleme gerekiyor. 83+ gayet makul. Sende biliyorsun ki illegallerin birçoğu 80 altı...