View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 16 of 27 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 269
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Günceldir.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ayın 17si oldu yine Diez Mage drakide adını sanını duymadığımız mageler ilk 5'te. Haklıyız buradayız ey NTTGAME. Kaç ay daha görmezden gelecekseniz bizde burada hakkımızı aramaya devam edeceğiz. Şimdi çıkıp banladık banlıycaz diyeceksiniz. Ben hakettiğim sıralamaya girip kutularımı alamadıktan sonra adamları banlasanız ne olur? Listeden düşürün banlananları. 100'lük listeyi şeffaf hale getirin. Ne hile hurda dönüyor hepimiz görelim bilelim. Sıralamaya girmeye level sınırı getirin.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Yeni bir örnek buldum ama hadi hayırlısı belki bu k0xp çıkmaz inş :S

79 level karakterin o sürede bitirme imkanı yok. 83/5 karakterin bile o sürede bitirmesi imkansıza yakın diyebilirim.

7:15 in altında bitiren tüm hesapların (magelerin) kesinlikle incelenmesi gerekir.

Not: Özellikle sıralama resetinden 4-5 saat önce giren hesapların kesinlikle incelenmesi gerekir genellikle yakalanmamak için sıfırlamadan 4-5 saat önce derece yapıyorlar anlaşılmaması için !!!

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KaranLkk View Post
    7:15 in altında bitiren tüm hesapların (magelerin) kesinlikle incelenmesi gerekir.

Not: Özellikle sıralama resetinden 4-5 saat önce giren hesapların kesinlikle incelenmesi gerekir genellikle yakalanmamak için sıfırlamadan 4-5 saat önce derece yapıyorlar anlaşılmaması için !!!
    Ödüller ayın 1'inde değil de 7'sinde verilse ve o bir haftalık sürede tüm hesaplar incelense son dakika kurnazlıklarının önüne geçilmiş olur ama bizimkisi hayal tabi.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Günceldir.

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class
    KO -> Mage
    Tüm serverlerda sıkıntı var

Junior Member
    Konuyu okudum , genel olarak haklı olduğunuz kısımlar var. Fakat ; Draki için ne kadar kafa yordunuz? Maneste mage ile 6.40 yapabiliyorum LEGAL olarak.
    Fakat şu an yeni sunucularda HARD koxp var. Magede sıralama yapabilmek için yüzüklerin +3 olması zorunlu ve 4 nova açtığınız için 4 yüzük +3(fr lr ice) ve 2 tane düzgün staff gerekli ( elysium 7-8 hell blood 7-8) onun dışında 7.30un altındaki tüm hesaplar İLLEGAL'Dir.
    Dual +3 FR ile dahi 7.30un altına legal bir şekilde inemezsiniz , daha fazla info vermek istemiyorum fakat şu anki durum ile ilgili geçen yayınlarda Khenarth durumu bildirdiklerini ve o sıralamadan kaybolmasını sağlaması için mGame'e talep ilettiklerini belirtti.
    Emin olun 1 seneye yakın süredir her draki listesini elimden geldikçe reportluyorum ve sonuç hep aynı ban yese dahi sıralamadan gitmiyor.

@Khenarth @Patheoz @CluuTaH

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KittiesTT View Post
    Konuyu okudum , genel olarak haklı olduğunuz kısımlar var. Fakat ; Draki için ne kadar kafa yordunuz? Maneste mage ile 6.40 yapabiliyorum LEGAL olarak.
    Fakat şu an yeni sunucularda HARD koxp var. Magede sıralama yapabilmek için yüzüklerin +3 olması zorunlu ve 4 nova açtığınız için 4 yüzük +3(fr lr ice) ve 2 tane düzgün staff gerekli ( elysium 7-8 hell blood 7-8) onun dışında 7.30un altındaki tüm hesaplar İLLEGAL'Dir.
    Dual +3 FR ile dahi 7.30un altına legal bir şekilde inemezsiniz , daha fazla info vermek istemiyorum fakat şu anki durum ile ilgili geçen yayınlarda Khenarth durumu bildirdiklerini ve o sıralamadan kaybolmasını sağlaması için mGame'e talep ilettiklerini belirtti.
    Emin olun 1 seneye yakın süredir her draki listesini elimden geldikçe reportluyorum ve sonuç hep aynı ban yese dahi sıralamadan gitmiyor.

Yazdıklarına katılıyorum ama bizim derdimiz legallerle degilki yeni serverlardaki koxperlerle.
    Seninde dedigin gibi 7 dk gibi sürelerde yapmak için 3 takı full magic power iyi bir staf lazım
    Fakat yeni serverlardaki magelerin lwllerine itemlerine baksak old takılı 70 lwl adamlar ve bu süreleri nasıl yapıyorlar
    Biri şu konuya old takılı bir şekilde 75 lwl mage ile. 6:20 süre yapsın konuyu kapatalım ama imkansız. Bu yüzden 80lwl sınırı gelsinki koxperleri hem ugraştıralım hemde birazda olsun engelleyelim zaten 80 lwl sınırını drakiye giriş için degil sıralama için istedigimizi tekrardan belirtmek isterim

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KittiesTT View Post

6.40'ı Manes'te legal olarak hangi itemlerle ve nasıl yaptığını merak ettim.