View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 24 of 27 FirstFirst ... 142223242526 ... LastLast
Results 231 to 240 of 269
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by apinakitosti View Post
    Mageler kolay öldürüyor diye sadece orda hileciler yok. Mesela kurian oyuncusu az diye orada da donsuz lwli düşük karakterler ilk 5 e giriyor. İlk 5 harici listede görünmeyen kısımlarada karakteleri sokup bunu iş haline getirmişler. Yeni serverlar daha açılmadan önceydi. Ay sonuna doğru ismini ilk 5 te gördüğüm 8-9dk arasında drakiyi bitiren 72 level bir kurian donsuz itemsiz levelsiz bir şekilde elinde bir kazmayla 0 npyle moradonda kazma sallıyordu. Belli ki mageler için bu işi yapanlar kurianlarada yapıyorlar. 35 lwl bi char kasıp her serverda görebilirsiniz. Bakın arkadaşın attığı rosetta mage sıralamasında Faerless diye biri var. Fruitless lerde onun mesela. Bu adam sadece mage ve roestttada değil, Tüm serverlarda kurian ve mageyle hile yapmakta. Yeni serverlar gelmeden önce 4-5 serverdaki sıralamada isim yakınlıkları, itemsiz ve levelsiz halde aldıkları yüksek dereceler, diğer serverlardki farklı klastaki karakterleri dahil hepsi ve tüm anormal durumlar cheat-reportsa bildirildi. Ama herşey normal bulunmuşmuşmuşmuş olacak kki yaptırım uygulamadılar. İşte bir fotoğraf. Mart ayı gordion kurian sıralamasında 4. sıraya iyi bakın. Bu fearless nasılda fırlıyor aradan . Fruitless cary curtda onun zaten. Aadamların işi hile hurda ve nttgame ekibi göz yumuyor kardeşşşim.

Allahım o da ne . Aresde evet evet yanlış duymadınız Areste bu Faerless Fruitlessgiller gene türemiş ve ARES Mart Ayı Kurian Draki Sıralamasında tekrar birinciliğe oturmuş. 52 level bir karakterle bile ezik potlarla alınan şu skora bakın . 97. olmuş krakter. Bu işi ciğersizliğe döküp hile hurda yapanlar 50 levele karakteri kasıp hile ile 20-30 karakteri niye sokmasın. Zaten sokuyorlar

Şimdiiii. Hiç kimse bize bu tarz adamların rosettada magesi var. Sıralamaya girecek kadar leveli itemi kasıp ayarlamış. Diğer karakterleride satın almış, Areste ve Gordionda gene aynı adam Kurian karakterini 83 levele kasıp itemlerini koyup legal bir şekilde sıralamya girmiş demesin. Ama malesef cheat-report atılan ÇOK AYRINTILI KANIT KERE KANITLI rapora rağmen bu yüzsüzlere imkan vermiş bir bakıma bunlar legaldir demiştir. Kldı ki bu ciğersiz tayfa işi sürümden götürüyor. Hangi klasta olursa olsun ilk 5 te 1 karakterin varsa ilk 30 a ilk 50 ye 10 tane sok çok daha karlısın. Böylesine tüm serverlarda organize olmuş hilebaz gruplara yol verilirse her ay bi kaç bin tl yağmalayıp hakkıyla oynayanların emeğini sömürecekler.
    İşte bahsettiğim hileci çetenin üyeleri bu karakterler. Başka server'dan ve başka job'dan SS paylaştığın için kendi adıma teşekkür ederim dostum. Tabii ki sadece mage'de yapılıyor demiyorum diğer job'larda da yapıldığına geçmiş aylarda şahit oldum benzer nicklerle. Mage'de yapmak daha kolay diye çoğunlukla mage karakterlerle yapılıyor ama diğer joblarla da yapıyor bu adamlar. Ben bu duruma kayıtsız kalamıyorum, her ay bu olaydan vurgun yapanlar olduğunu bilmek beni rahatsız ediyor o yüzden bu level sıralamasının en azından bu adamlara belli ölçüde darbe vuracağını düşünüyorum. Her ay 83'e kassın bakalım bu kadar çok karakter kasabiliyor mu banlandıktan sonra.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IEdwardKenwayI View Post
    Gm ler bu konu hakkında konuşmuşlardı.
    Rank ları her ay sonu kontrol ediyoruz illegalleri banlıyoruz diye ve rank dan da banladıkları kişiler düşmüyormuş bunu mgame bildirdiklerini söylemişlerdi, ileriki güncellemelerde bu sorun düzelecektir ve şüphelendiğiniz kişiyi report edin incelesinler bir sonraki ay listeye aynı karakter ile giremez.
    1 yılı aşkın süredir o ileriki güncellemeyi bekliyorum.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    1 yılı aşkın süredir o ileriki güncellemeyi bekliyorum.
    Bende bekliyorum geçen ay gene 4-5 kişi banlattım ama bitmiyorlar.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    177'ye 24'le günceldir.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Güncelleme notlarını bir umut drakiye dair iyi haber var mı diye açtım yine hüsran

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    178'e 24 ile günceldir.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    179'a 24 ile günceldir.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bir örnek; burası Diez mage draki ay sonu yaklaşıyor

https://resmim.net/preview/usXIjO.jpg
    https://resmim.net/preview/ciT7Mo.jpg

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Bir örnek; burası Diez mage draki ay sonu yaklaşıyor

https://resmim.net/preview/usXIjO.jpg
    https://resmim.net/preview/ciT7Mo.jpg
    Fotoğraflar açılmıyor sorun bende mi?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Fotoğraflar açılmıyor sorun bende mi?
    Sorun arkadaş da bende göremiyorum hızrıresim gibi sitelere yüklese sorun kalmayacak