View Poll Results: Draki Sıralamasına Lwl Sınırı gelsin mi?

Voters
234. You may not vote on this poll
  • Evet Gelsin

204 87.18%
  • Hayır Gelmesin

30 12.82%
Page 1 of 27 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 269
    Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Draki siralamasi hk.

merhaba
    Drakide illegalite büyük bir sorun 60lwl magelerin sıralamaya girmesi artık can sıkmaya başladı ben full item full sc ile ranka zor girerken adamlar k0xp ile 6 7dakika bitirebilir draki sıralamasına +80lwl şartı getirilmesi gerekli diye düşünüyorum bakın Drakiye giriş degil Draki sıralamasına şart getirilsin diyorum.Bu sayede k0xperlere bir darbe vuracagız ben inanıyorum ki magenin drakisinde büyük bir çogunluk k0xper ve bunlar banlansa bile draki sıralamasından düşmüyorlar bu yüzdendede biz ya bi kaç kutu yada hiç kutu alamadan ay bitiyor örnek verecek olursak

bu vega ve rosettanın ilk beşinin karşılaştırılması full itemin oldugu bir serverdan yeni serverdeki old takılı yada +1 +2 takılı magenin 80lwl magelerden daha kısa sürede bitirmesi saçma degil mi?
    Alttaki yorumlarda arkadaşımızın biri bir örnek paylaşmış bende konun başında görünmesini gerektigini düşündüm sizdede bu çok şaçma degil mi

63lwl bir mage full scli full itemli 83lwl bi mageden daha kısa sürede drakiyi nasıl bitirebiliyor bu kişi büyük bir ihtimal k0xper artık bir çözüm gelmesi gerekmiyor mu?
    Last edited by xMakhWelo; 02-13-2021 at 08:18 AM.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Diez Mage drakide ilk 5'te 1 tane legal tanıdığımız bildiğimiz mage var. Gerisini tanıyan gören yok. Buz dağının su üstündeki kısmı ilk 5. Tüm listeyi görebilsek keşke %80 illegal doludur tahminim. UTC'ye gelen level sınırı Drakiyede gelsin. Yada belirli NP'si olmayan giremesin. Yazıktır her ay uğraşıyoruz ts alıyoruz illegaller hakkımızı çalıyor. Yönetim duy artık draki sorununu.

Senior Member
    Malesef o karakterler banlanıyor ama sıralamadan düşmüyor.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Rosetta'da da aynı. 83/5 karakterimle full item full sc basarak yaptığım süreden daha iyisini yapan karaktere bakın.
    Last edited by xMakhWelo; 02-13-2021 at 08:19 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    70 level mageyim 83 dahi olsam 10 dakikada bitirebileceğime hala inanamıyorum

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    [QUOTE=Peniscola;1765787]Rosetta'da da aynı. 83/5 karakterimle full item full sc basarak yaptığım süreden daha iyisini yapan karaktere bakın.

bu örnek çok güzel olmuş gm lerin dikkate alması lazım Draki Sıralamasına girebilmek için 80lwl ve üzeri olma şartı getirilsin. bu sorunu en çok mageler çekiyor magelerin draki sıralamasındakilerin yarısından çogu k0xper tamam taktik felan 7 8dakikada bitirenler var ama 63 lwl bi magenin 7dakikada bitirebilecegine kimse inanmaz

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ek olarak arkadaşın rosettadan attıgı draki listesinin görüntüsünü Veganın 28.03.2019 tarihli draki listesi ile yan yana koydum Rosetta gibi eski bir serverda FULL+FULL itemli charlardan Vegadaki old takılı hadi +1 +2 takılı olsun charlar drakiyi nasıl daha kısa sürede bitirebiliyorlar. ?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    İşlem basitte yapımcı firma yapacakta bizde göreceğiz.
    1. 80 level sınır gelmesi lazım.
    2. Giriş en kötü 20k 50k np olmasi lazım misal 20k np varmı çarda var girebilirsin
    3. 1.2. şıklar yerine gelirse buna gerek yok ama gene yazım banlanan koxper listeden düşürülsün.
    4. Listenin tamamı görülebilsin.

Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    2. Giriş en kötü 20k 50k np olmasi lazım misal 20k np varmı çarda var girebilirsin
    3. 1.2. şıklar yerine gelirse buna gerek yok ama gene yazım banlanan koxper listeden düşürülsün.
    birinci dedigin gelse yeter D:

Junior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    millet exp içinde giriyo hiç gerek yok onlara sadece 80 leveller sıralamaya dahil olsa yeter