Results 1 to 2 of 2

Giriş Etkinliği Ödülleri (problem)

Merhaba
    Giriş Etkinliği ödüllerinin altında yazan şartlarda

Önemli Duyuru

Ödüller takasta kullanılamaz.
    Ödüller oyuna peş peşe girilen gün sayısına göre verilecektir.
    Not: Etkinliğin ilk günü oyuna giriş yapmamış olmanız, ödüllere hak kazanamayacağınız anlamına gelmemektedir. Takip eden günlerde de oyuna giriş yaparak ödüllere hak kazanabilirsiniz.
    Etkinlik başladıktan sonra oyuna giriş yapmadığınız her gün süreç sıfırlanır. (Örn. 4 gün art arda giriş yaparak 1. gün ve 3. günün hediyelerini aldınız. 4. gün giriş yapmadığınızda süreç sıfırlanır ve tüm hediyeleri kazanma hakkından mahrum kalırsınız.)
    Gerekli şartları yerine getirdiğinizde, 24 saat bitmeden ödülünüzü siteden almalısınız.
    Oyuna giriş etkinliğindeki tüm ödülleri alabilmek için, oyuna her gün girmenin yanı sıra web-sitesindeki etkinlik takvimini de ziyaret etmeniz gerekmektedir.

şeklinde belirtilmiş
    buna göre oyuna girdiğim her gün not edilip 2 günde bir ödül alacağım son günde büyük ödül kanat alacağım

ama benim ödül günüm olmayan günler (zaten toplayacak ödül yok diye) siteye giriş yapmazsam o gün sayılmamış oluyor
    bu bir hata mı

iki defa ms alamazsın hatası da geldi bu ödülü zaten aldınız diyor
    e hadi sıfırdan başla
    giriş etkinliği ödülünün açıklamalarını düzeltmeniz gerekmektedir nttgame sitesi giriş ödülleri olabilir

bu şekilde ama ben oyuna her gün giriş yapıyorum

Junior Member FurkanDugel12's Avatar
    Nickname
    Alfredo
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BuyukDoğu
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Siteye hergun giriş yapman gerekiyor bunu acikladilar . ben ödülleri aldım ve hicbir problem yok