Results 1 to 7 of 7

Thread: pazar tutma

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

pazar tutma

pazar tutmak serbest mi yasak mı ? Cheat Report bölümüne konu açtım silindi işlem yapılmadı ticket attım cevap verilmeden kapatılmış. garip geldi tutmak serbest mi yasak mı bir öğrensem yasak değilse bende tutayım

Senior Member
    yasak.yeterli kanıt sunamamıssı ndemek ki.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Pazar tutmak yasak. Aldığın ekran görüntüsünde tarih saat server ismi vs gözükmesine dikkat et pek çok şikayet sırf bu temel gereklilikler yüzünden işlem görmüyor kuralları düzgün okuyun da öyle şikayet edin

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ben pazar kurduğum zaman nasıl ekran görüntüsü alacağım? arkadaşlara soruyorum tutuyor diyorlar. ki bu kişi mimli zaten. Bana o konuda da yardımcı olurmusunuz? Pazar kurduğum zaman nasıl ekran görüntüsü alacağım?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by JrMedias View Post
    ben pazar kurduğum zaman nasıl ekran görüntüsü alacağım? arkadaşlara soruyorum tutuyor diyorlar. ki bu kişi mimli zaten. Bana o konuda da yardımcı olurmusunuz? Pazar kurduğum zaman nasıl ekran görüntüsü alacağım?
    Senin pazarını tutan legal multicilerle mücadele edebilmen için senin de 1'den fazla bilgisayara sahip olman gerek ki %100 kanıtlı rapor edebilesin Evet, maalesef böyle.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JrMedias View Post
    Pazarı kurdun saati ve sunucu ismi vb gözükecek şekilde PrtSc/SysRq tuşuna basıp ksc yi aldın
    Sabah uyandın aboo andavalın biri üstüne tezgan kurmuş bir PrtSc/SysRq tuşuna daha bas
    Paint gir ksc ile resimleri aç tekrar PrtSc/SysRq ile 2 fotoyuda ekran görüntüsü al Paint e geç Ctrl+v tuşlarına basarak resimleri yapıştır kaydet jpg olarak ardından bir resim sitesinde upload et
    Ve bunları şikayet olarak bildir
    Sonra verilen cevap Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hesap hakkında işlem yapılacaktır
    İlgilendiğiniz için teşekkürler vs.
    Sonra sonuç alacaksın...

pazar tutmak suçtur kanıtlarsan ksc veya video da pazarını tutana işlem yaparlar ama bunun için ya 2 pc olacak yada bir arkadaşın video alıp report edecek