Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

chitin bowun Rpr ücreti 1k bile almaması bug mu? bilen birisi yazabilir mi?

uzun zamandır araştırıyorum insanlar neden Cb alır diye en sonunda birisi söyledi rpr ücreti almıyormuş. alsa bile 1k tutmuyormuş. hoşuma gitti eğer bug değilse almak isterim. bug ise aldıktan sonra fixlenirse çöp silah. Bilen birisi yazabiilr mi?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Aynı durum Scorpion Bow da da mevcut. Bug mı değil mi onu bilmiyorum açıkçası.
    Last edited by NocturnalCreature; 03-27-2019 at 09:18 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by uon View Post
    uzun zamandır araştırıyorum insanlar neden Cb alır diye en sonunda birisi söyledi rpr ücreti almıyormuş. alsa bile 1k tutmuyormuş. hoşuma gitti eğer bug değilse almak isterim. bug ise aldıktan sonra fixlenirse çöp silah. Bilen birisi yazabiilr mi?
    Çoğu Uniqe itemde bu özellik mevcut hem silahın Durability(Silah yanma değeri) değerleri yüksek hemde RPR Yani tamirde daha az coin gidiyor. Silahın tercih edilme sebebi ise Hem daha zor uzun sürede yanıyor hemde RPR'si az. Mesela Uruk Hai slotunda İron Bow +7 30 dakikada yanıyorsa Chitin Bow'da 45 dakikada yanıyor.

Tercih edilmesinin sebebi bu.

Banned
    rpr ücreti düşük diye silah mı alınır kardo, unıqe ıtemlerin hepsinin düşük zaten de bu kadar düşükmü bilemem ama 10 15k dır bu rpr parasını vermemek için cb almanın bir mantığı bence yok

Senior Member
    bug deildir yıllardır öyle uniq itemlerin rprsi ucuzdur.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by tartiqozzz View Post
    Çoğu uniqe itemde bu özellik mevcut hem silahın durability(silah yanma değeri) değerleri yüksek hemde rpr yani tamirde daha az coin gidiyor. Silahın tercih edilme sebebi ise hem daha zor uzun sürede yanıyor hemde rpr'si az. Mesela uruk hai slotunda İron bow +7 30 dakikada yanıyorsa chitin bow'da 45 dakikada yanıyor.

Tercih edilmesinin sebebi bu.
    ne alaka? Helenİd kullandim eagle kullandim gayet Çatir Çatir rpr parasini aliyor sundrİes chİtİn bow İse 1k bİle almiyor nİye kİ? AmaÇ ne? Scorpİon bow de almiyor dİyorlar? Bug mu deĞİl mİ konu bu?

Banned
    Quote Originally Posted by uon View Post
    ne alaka? Helenİd kullandim eagle kullandim gayet Çatir Çatir rpr parasini aliyor sundrİes chİtİn bow İse 1k bİle almiyor nİye kİ? AmaÇ ne? Scorpİon bow de almiyor dİyorlar? Bug mu deĞİl mİ konu bu?
    kAnkA nEdEn bAzI hArfLerİ bÜyÜk yAzIyOrsUn çOk çİrkİn gÖzÜkÜyOr....

bence bu bir bug ve oyuncular yüzünden saçma sapan pazarlanıyor. Enion Bow her zaman Chitin Bowun arkasında kalmıştır. Peki neden? Cb çokmu iyi eb den anlamış değilim. Hatta eb bence aha iyi verdiği str bonus okçuya weight kazandırmakta ve hasarı daha fazla.
    Ama nedense cb daha pahalı

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by TigeRium508 View Post
    bence bu bir bug ve oyuncular yüzünden saçma sapan pazarlanıyor. Enion Bow her zaman Chitin Bowun arkasında kalmıştır. Peki neden? Cb çokmu iyi eb den anlamış değilim. Hatta eb bence aha iyi verdiği str bonus okçuya weight kazandırmakta ve hasarı daha fazla.
    Ama nedense cb daha pahalı
    zamanında noah valkrie de bunun gibiydi fixlediler. umarım bug ise düzeltilir

Senior Member
    yetkili birinden açıklama bekliyorum ona göre alacağım