Results 1 to 3 of 3

Talking Tam bağimsiz portu/kurian cumhuriyeti :d

Gm beyler bu portu buycular kafayı yemiş
    Dün +8 yakmalık alacam adamın biri 400 kya koymuş aşağıda çıkıyor neyse gidip alacam portunun biri 600 k ya tam üstüne pazar kurmuş blocklamış orda en ucuza satan o char ama adamdan çekmen imkansız mecburen folka gidip 500 kya aldım.

Neyse attack ağaç sc lazım sell fiyatı 210 k ben de kendim kullanıyorum diye 170 k dan buy kurdum sonra Portunun biri yazmaya başladı sanki anasına sövmüşüm gibi yok işte senin gibiler yüzünden piyasa yükseliyor millet elindeki ezik itemleri bir halt sanıyor pahalıya koyuyor Adama diyorum ben kullanacam al-sat yapmıyorum NASIL MANYAKSA lale piyasa yükselmesin diye elindekiler benim buya attı.

Bitmedi geçen sell pazar kurdum itemlerin hepsini buy fiyatlarının 300 k üstüne satıyorum yine bir portu yazmaya başladı kardeşim o fiyatlar ney sen napıyosun diye Dedim 2 gün pazarda beklememek için buy fiyatının biraz üstüne satıyorum başladı ağlamaya şimdi ben de o fiyatın altına koysam güzel olur mu diye dedim koy ben fiyatı değiştirmem mesaj block yapıp geldi üstüme pazar kurdu

Tamam Hadi buyculara bir şey demiyorum adamlar oyunun nakit para kasası ama bu Portu/Kurianlar sıyırmış

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Sen de az sorunsuz dğilsin hani

Bu kadar yazıyı sırf Kurian/Portu pzarda çok yer kaplıyor demek için mi yazdın. Buy fiyatının biraz üstü nasıl bir mantıktır çözemedim. 1m ye buy var/1,5 m ye sel varsa 1,5 m den sell kurarsın veya 1m den BUYa satarsın. 1,1e sell kurarsan Buy fiyatlarıda düşer. Kendine farklı aksiyonlar aramalısın. CZ ye çık birilerine vur. Hırsını falan al. yok bunlar sana iyi gelmiyorsa parka çık dolaş biraz. Salıncak için bebeleri dövme haa
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Kim ne isterse koyar pazara kimene istersem bedava koyarim adi ustunde pazar