Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Junior Member

Thumbs up 0YUN NEREYE GiDiY0R ??? HERKESiN KARAKTERİ TEHLiKEDE !!! K0RKMAKTA HAKLIYIM ...

Öncelikle herkese Merhaba...

Şuan gördüğüm kadarıyla forum haklı haksız ban yiyen hapse giden karakteri soyulan kısacası mağdur olan yada mağduru oynayan insanlarla dolu ki şu da bi diğer gerçek forumlarda etrafımdakilerle ve kendimide dahil edersem hatrı sayılır bir yoğunluk var haklı isyanlarda.
    Arkadaşlar çoğu insan bu oyunu internet cafe öğrendi şuan Knight Online burdaysa biz buradaysak buradaki en büyük pay internet cafelerdir. Ama şuan görüyoruz ki artık cafelerde bu oyunu oynayan insanlar yok. Eminim ki aktif bir şekilde şu oyunu oynayan hiç kimsede cafeden karakterine girmek istemiyor. Artık heryerde ban polisitkası diye bir şey var sanki. Sen cafeden karakterine giriceksin ama belki 1 ay önce orda ban tpt-x ban yiyen birisi olacak ve sen bu yüzden tpt-x ip match yani ip ban yiyeceksin. Bütün emek boşa gidicek
    Şuan çoğu np li karakterin poke leri var yani karakteri oynayan kişi sayısı 1 değil 1 den fazla hatta insan bazen sürekli oynadığı karakterinden sıkılıp arkadasının karakterine giriyor değişiyorlar pk atmak için bu da gayet doğal bir durum. Doğal olmayan tarafsa bunların yasak olması herkes sadece kendi karakterini oynaması gerekiyormus başkasının karakterine giremeyecekmiş pokesi olmayakmış bu ban sebebiymiş peki bu durumda yayıncılar neden ban yemiyorlar yada yayıncıların girdiği karakterler bu tamamen çifte standarttır başka bir açıklaması yok haksızlıkdır.
    Forumlarda okuduğum kadarıyla karsılıksız trade den de ban yenilebiliyormus buda ayrı bi saçma olay bence. Belki adam oyunu bırakacak itemlerini dağıtıyor yada clandan arkadasın sana item hediye etmek istiyor yada en kötüüsü koxper karakter oyun içinde koxper karaterden item aldın karsılıksız ban yiyorsun şimdi bu koxper karakter arkadasının karakteride olabilir oyundan bi karakterde olabilir senin bundan bilgin yoksa sana item vermisse senin burda sucun günahın ne ?

Arkadaşlar demem o ki sizde şahitsinizdir etrafınızda onlarca yüzlerce ban yiyen karakter vardır ve oyuna daha dün başlamamış aktif oynayan biriyseniz illaki de haksız yere ban yiyen bi arkadaşınız olmuştur. Sizce bu oyun böyle nereye gidiyor gelişmesi gerekirken neden geriliyor neden insanlar bu kadar isyan ediyor emekler neden hiç oluyor ne yapmamız lazım ne olması lazım.
    Başka bir konuda bi arkadaş tpt-x ip match konusuna dem vurmus demis ki bir binada oturuyorsunuz komsunuz hırsız gerekli merciler o hırsızı bulmak için tüm binadakileri hapse mi atmaları lazım??? gibi bir söyleşide bulunmuş ve bu örnek mükemmel bir örnek. Dünyanın hiç bi yerinde böyle bi adaletsizlik olamazken ne yazıkki Knight Online da böyle bir durum var.

Banlanan karakterlerini açtırmak için çabalayan insanlar görüyorum birde altına olayın içeriğini bilmeden banlanmıssan kesin hak etmissindir. Yoksa banlamazlardı diye açıklama yapan insanlar var. Davulun sesi uzaktan hoş gelir ama o tokmak bir gün sana vurunca anlarsın ne demek istediğimi.

Evet şu şekilde oynarsanız karakteriniz banlanmaz hapise girmezsiniz : 1 adet pc 1 adet internet bağlantısı o da sadece kablolu olacak yoksa şifreniz kırıp üst komsunuz da knight hastası bir insan çıkabilir hatta koxper cıkabilir o nun yüzünden ip ban yiyebilirsiniz. Pc nizin içinde sadece knight discord ve driverlar olacak başka hiç birşey kesinlikle olmayacak. Oyun içi karakterinizle kardeşinizden bile karsılıksız item almayacaksınız gerçi karsılıklı alsanız da banlanma riskiniz var. Bunun dısında pc nize deep freez ve paralo koyun sizden başka kimse pc nize oturmasın kurcalamasın ablanız anneniz babanız kardesiniz her kim varsa onlara başka pc alın sadece onu kullansınlar. Karakterinizi hiç bir arkadasınıza vermeyin baskasının karakterine girmeyin. JR sırasında harp çıksa dahi afk olmayın eslantta fazla gezmeyin slota mob çekti yada boss bulma koxpu var deyip ban yiyebilrisiniz .. Mümkün oldukça çok fazla pm den konusmayın fotoshop la küfür etti derler yine ban yiyebilirsiniz.

Şimdi size sormak istiyorum BİZ BU OYUNU NEDEN NASIL OYNAYALIM ????

Ben şuan bir karakter açıp ona item almaya korkuyorum yemin ederim. Bu kadar saçma salak şeylerden ban atılmaz yıllarımı verdiğim severek keyif alarak oynadıgım çok iyi dostluklar kurduğum güzel anılarım olan bu oyundan sırf bu ban politikaları yüzünden oynamaya korkuyorum. Eminim ki bir çok insan da benim gibi düşünüyordur.

Saygılarımla....... Eski Bir Knight Playeri....

af çıksın,af çıksın,af af çıksın,af çıksın.

Senior Member
    İlk mesajında destan gibi boş yapmışsın. Sen oynama zaten. Hiçbir arkadaşım ban yemedi. Şu forumda yüzlerce ban yedim diye ağlayan gördüm sadece 1 tanesi hatalı çıktı sanırım onun da telafisi yapılmıştı

Senior Member
    Oyun ilk çıktığından beri oynuyorum.Daha haksız yere ban yemedim.Hacklendim kazıklandım ama haksız ban yemedim.Yediğim hack'de trade hack.Eskiler bilir adama trade atıyosun tüm itemler ona gidiyo nasıl birşeyse artık Siz o kankilerinize güvenmeye devam edin.Onları TW verin bağlansınlar bilgisayara.Size gönderdiği müzik,fotoğraf dosyalarını da kabul edin.Hacklenince Yetiş NTT.Ama o kadar beyinsizsiniz ki hala arkadaşım yapmaz diyebiliyorsunuz.Lafım sana değil bu arada bu kafada olanlara.Hee sende bu kafadaysan üstüne alınabilirsin o ayrı.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Mağdur derken ? Koxp kullanıp ban yiyen, milletin anasını avradını ağzına sakız edip ban yiyen ya da onun bunun emeğine göz dikip lureden ban yiyen adam neden mağdur sayılsın ki var mı böyle birşey ? Ha charı soyulma muhabbetine gelirsek temiz oynayan her bulduğu linke atlamayan kimse hack yemiyor. Burda bu mesajları birçok legal kişinin yanında illegal birsürü kişi de okuyor. Hadi bir tanesi beni soymayı başarsın yemin ederim aldığı itemlerin yanında bir o kadarını daha vereceğim ve dava falan da açmayacağım. Soyulanların hepsi bilgisayarına indirdikleri şeylerden ya da clanında oyundan tanıştığı adama şifre vermelerinden soyuluyor. Bence mağdur falan edilmiyor aptallığının cezasını çekiyor sadece gayet normal.

Çar paylaşımı ban sebebi değil yanlış biliyorsun. İstersen çarı 50 kişiyle paylaş ve oyna. Ama yarın öbür gün çar veya itemler hack yerse nttgame sana destek veremiyor. Müşteri hizmetlerinden hiç bir destek alamıyorsun. Çünkü çar paylaşımı kurallara göre yasak.

Diğer konulara gelirsek, yanlış ban atıldığını düşünen itiraz edebilir. Zaten nttgame yetkilileri kanıtsız kimseyi banlamaz, banlayamaz. Belki yanlışlık olur binde bir o da tatlıya bağlanır itiraz edildiğinde.

yıllardır oynardım, sonra yine başladım aylardır oynuyorum.
    sakat işlere girmedim,sakat sitelerden setup yüklemedim, macro falan bilmem.
    hiç bir sıkıntı yaşamadım, hapis nasıl bir yer bilmiyorum bile.
    hesabı banlanan ya da hapse düşen kişilerin forumda yaptıklarının algı oyunu olduğunu düşnüyorum.
    "Ben banlandım bari milleti soğutayım" kafasındalar. temiz oynayan kimsenin hesabına bir şey olmaz kardeşim.
    geçiniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Koxp ve makro dan ban yersin anlarım da bunu savunacam diye soyulmuş olanları niye yanına çekmeye çalıştın bunu anlamadım
    İnternet hızından şikayet eden ile su eve az pompalanıyor diyenin aynı yerde kendini savunmaya çalışması gibi olmuş bu

Junior Member
    Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Koxp ve makro dan ban yersin anlarım da bunu savunacam diye soyulmuş olanları niye yanına çekmeye çalıştın bunu anlamadım
    İnternet hızından şikayet eden ile su eve az pompalanıyor diyenin aynı yerde kendini savunmaya çalışması gibi olmuş bu
    Kardeşim ben burda genel olarak konusuyorum ilerde sizinde başınıza gelebilecek şeyler. Bu gün yine ban konularında haksız yere banlandığını düşünenlerle dolu forum bu böyle gittiği sürece herkes bu oyundan soğur ben hile kullanmadım kullanmam felan diyenler ban yemese yada soyulmasa dair cz de atros riote den np kasmaya devam eder

Senior Member The_Empty's Avatar
    Bazı fanatikler gibi (ÖN YARGI) ile hareket etmem. Suç ispatlanana kadar herkes masumdur. Şunu demek istiyorum kanıtsız kesilen hiç bir cezaya güvenmiyorum.

Tags for this Thread