Selamun Aleykum

Herkese iyi oyunlar yıl olmuş 2019 çağırdınız başlattınız knight'a iyi güzel başladık eğlendik bi baktım koxp var abi nerelere geldik bi baktım lag var 50 mbit int var ama oyunda lag var 2004 de de aynı sorunlar vardı şimdi de aynı sorunlar niye çağırdınız bizi soymak içinmi milyarlar yatırılıyor ama buna bi çözüm yok neden yok benim bu oyuna devam etmem için bi sebeb gösterin.Koxp adam banlamakla bitmez ntt işten anlamıyosanız gidin anlayan birini getirin parayı biz fazlasıyla (DOLAR) olarak ödüyoruz 15 sene oldu tamam bir yerlere geldi bu oyun ama bu yeterli değil bu hiç birşey değil mağışımızı buraya bağladık ama sinir sitresten başka birşey vermiyor. Nasıl lag olur neden başka online oyunalarda lag yokta knıght online da var bunu bi kurum olarak hiç mi düşünmediniz mi? Ben buraya bir kere yazdım geçiştirme değilde açıklama bekliyorum bana söyleyin.knight online de söyledğiniz bu sorunlar devam edecek yada,Bu sorunları şu tarihte çözmüş olacağız tarih istiyorum ona göre devam edicem kolay gelsin.