Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Harpy dropları

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Harpy dropları

Harpy dropları saatlik olarak güncelleniyor mu saatlerdir şarkı söylüyoruz burada
    Kaç saat geçti aradan ayrı gayrı bitsin artık buluşalım gayrı mirage dagger diyip duruyoruz

Droplar gerçekten çok berbat 1 tane bile mirage dagger alamadım
    Eğer saatlik olarak değişiyorsa saatler en azından görüntülensin de boş yere vakit öldürmeyelim exp ve coinsten öte birşey alamıyoruz

He birde mana potu hepsi uniq

Member
    Nickname
    SinirliAdam
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TekTabanca
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    aç kardeş . sen drop konusu aç . yakında bırak itemi coins bile düşmeyecek

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Drop oranlarında herhangi bir değişime gidilmemiştir, bu tarz güncellemeler yapıldığında forum üzerinden duyuru yapılmaktadır.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Switch premium'un Disc premium özelliğindeyim
    Ve tam 3 buçuk saattir slottayım düşen 2 tane mirage dagger itemi ki 1 tanesi raven harpyden düştü
    bir saat içerisinde 15 mirage dagger 2 shard 1 iron impact düşerken
    2 gün sonrasında drop oranları düşmedi dediğiniz harpy slotlarından mirage dagger düşmez oldu

Koxper engelleme amaçlı farmı bitirmeyi amaçlıyorsanız koxperden önce biz bitecez
    Şu drobun başka bir açıklaması olamaz diye düşünüyorum ki bu slotlarda kasan şu anda 4 oyuncu vardı tek ben kaldım inadına kasmaya çalışıyorum ama ortada çıkan birşey yok

Ozaman sorun benim disc premium modunda mı diyecem VİP key de 13 tane mirage dagger var 11 tanesi 2 günlük 2 tanesi bugün çıktı
    Farm için takıldığım oyunda can sıkıntısından patlıyor benim gibi insanlar emeğin karşılığı bugün 0 başka hiçbirşey değil Gordionda karakter hacklendi itemleride geri alamadık gidelim yeni serverda kafamız dağılsın dedik burdada 1 haftadır droplarla bir aşağı bir yukarı oynanıyor. Herkes de sanıyor güncelleme gelmesi için reset lazım oysaki 2000li patchlerden sonra resetsiz de bazı komutlar çalışabiliyor

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Herkes de sanıyor güncelleme gelmesi için reset lazım oysaki 2000li patchlerden sonra resetsiz de bazı komutlar çalışabiliyor
    bu kadar çok şey biliyorsun ama dc prenin sayılabilen eşyaları etkilediğini bilmiyorsun

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Teorik olarak söylenen konuyu biliyorum ama bu teoriden ibarettir...
    Çünkü kullanılan sistemde kodlar ile çalışıyor exchange ile ayarlıdır
    Nasıl ki mavi kutudan alabileceğin itemler
    örnek: Chitin %65 Mirage Sword %35 Hell breaker %8 Dark vane %6 Defender of the lord %28
    Birinin oranı %65 diğerinin %35 diye birbirini etkilemez O kutudan sana %65 oranında chitin de atabilir %8 orandan tutarsa hell breaker de atabilir
    Mob droplarında ise farklıdır
    Mob üzerinde Exchange hesabı drop düşer
    Pot ile mirage dagger birbirini etkilemez çünkü bağımsızdır
    Aynı anda md ile pot almadın mı hiç?
    Potion of soul : %60 diyelim Mirage dagger %5
    Bu orantısala göre boş çıkma oranı %35 değildir %80de olabilir %0 da olabilir
    He dersen ki mirage dagger iron bow iron impact shard aynı anda düşer mi diye buda yapımcı arkadaşın yaptığı dağılıma göre belli olur eğer ayrı ayrı verdiyse dropları ayrı ayrı düşer ama yok hepsi paket halinde ise 1 kutudan 2 tane item (mirage dagger ve shard) alman imkansızdır...
    Discount premium ise ayrı bir exchange ile tüm moblara bağlıdır ve oransal olarak hepsini ayrı ayrı etkiler Mirage dagger veya potion of soul u aynı oranda yükseltir %5 ise %8 veya 10 olur real olarak ne kadar tekabul ettiğini bilmediğim için dc prenin etkisini tam oran söylemem ama çalışma sistemi bu şekildedir...

O kadar çok şey biliyorum ki hayal edemezsin hepsi komutlardan ibarettir...
    Last edited by siradanplayer1996; 03-26-2019 at 08:03 PM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    1 saatte 15 Md alan arkadaş neden gelip droplar çok yüksek demiyor da 1 saatte 2 tane alınca "vay işte droplar düştü şöyle oldu böyle oldu" diye sızlanıyor ?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    1 saatte 15 md 2 raven 2 harpy slotunda kişi başı 7.5 md kastığımız için olabilir mi? 2 kişiydik
    Cidden realist olun arkadaşlar farmcı adamın saati 8mden aşağı düşmez gidin kime sorarsanız sorun
    yeni eski sunucu farketmez saatte hadi geç 8i 5m den aşağı kasıyorsa ortada bir sorun vardır ya oyun yada oyuncuda

Burada tartışmamız gereken değişen durumlar mı yoksa benim veya başkasının kastığı itemler mi?
    Git gordionda stone golem slotuna saatte 10m kasarsın 145k ts kağıdı 175k magic hammer çöpleride satarsın rahat 10m yeni sunucuda yaparsan 2 katına yakın
    burda 3-5 md fazla çıktı diye insanların sinirleriyle oynamayın

Ukalalık bazen gereksizdir ve yersizdir.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ayrıca hayatında kaç kere gelip şurda çok fazla şey çıkıyor dedinde bugün gelip burda böyle post 1 sayı daha artsın merakındasın?

Aynı ay içerisinde hem switch hem discount premium çekmiş yani hizmet almak için bedel ödemiş insanım sence hakkımı aramak hakkım değil mi

Yada hakkımı aramak için önce senden mi fikir almam lazım?

720 postu nasıl kastığını anlayabiliyoruz buradan polemik yaratacağına çözüm üret post kasmayı başka yerde ara

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hiç gelip droplar yüksek diye konu açmadım haklısın. Ama gelip droplar düşük diye de ağlamadım. Çünkü dropların senin, benim, slotu dönen kişinin şansına bağlı olduğunu biliyorum. DC pre açıklamasında "saatte 5 md garanti!!" Yazıyor ve ona rağmen 2 md alıyorsan gel hakkını ara. Ama kimse sana böyle bir garanti vermiyor. Sen yine ara hakkını tabi ama haksızsın.