Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Harpy dropları

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Ne yapıyorsun kardeşim Pride fragment mi kırdırıyorsun ne şansından bahsediyorsun onda bile Eagle eye Holy knight assasin armor alma şansın var
    Ben sana demedim ki akşama kadar lich kestim 1 tane bus atmadı?
    Harpy mobunun drobu nedir mirage dagger sanki hayatında ilk defa harpyden mirage dagger düştüğünü duyar gibi burda saçmalıyorsun
    2005 yılından beri oynuyorum belki 1000 gün harpy kesmişimdir... Başıma ilk defa böyle birşey geldiği için burda yazı yazıyorum ki resetten sonra konulara bakarsan daha önce de yazdım düzeldi şimdi tekrar yazdım
    Burası zaten insanların gelip birşeyleri sorup merakını araması ve cevabını alsın diye var
    Gel sen ukalalık yap oyuncuları sinir edip küfür veya hakaret etsinler ceza alıp gitsinler diye değil
    Eğer katılmıyorsan yorumunu yaparsın çıkarsın gidersin uzatmanın alemi yok
    Ağlıyorsam da ağlamayan bebeğe mama vermezler.

Ben ne yaptıysam her zaman emeğim ile yaptım gelip milletin yaması olup orda burda post kasmadım bunun altını tekrar irdeleyeceğim.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Katılmıyorum yorumumu yaptım gittim. Başka konu altında buldun oradan yazınca geri döndüm. Yoksa sizin gibilere DC premiumun düşme ihtimali %1 olan itemi sadece %2ye çıkardığını anlatmak gibi bir niyetim yok.

Tutturmuşsun post kasmak post kasmak. Burada attığı post başı para mı kazanıyor insanlar? Ya da başka bir kazancı mı var? Sen söylemesen kaç postum olduğunu bilmiyordum ben. Evde oyun oynadığım için foruma girmiyorum genelde. İş yerinde ya da oyuna girmediğim zamanlarda TELEFONDAN foruma giriyorum. E mobil sürümde post sayısını görmek için profile tıklamak lazım ki hiç öyle bir uğraşın içine girmedim. Yani 700-800 postumun olması beni hiç ilgilendirmiyor. Sana giren çıkan nedir anlamıyorum.

Son olarak pride taşından eagle's eye alamazsın. Bilmediğin konular hakkında fikir yürütmezsen rezil olmazsın.

Senior Member
    Lvl kac onunla alakali olabilir

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Pride den Eagle eye çıkmadığı için çok fena rezil oldum şimdi sorma
    Bence sen bilmediğin konuda yorum yapma eğer %1 olsa idi iron belt ve iron neck çıkarmaktan daha zor olabilirdi

Bu arada giren çıkan derken uslubunu korursan sevinirim ayrıca yetkili arkadaşlar da gereken uyarıyı yaparlarsa sevinirim yaşını almış insanlarız
    Travestibar da konuşma yapmıyorsun ahlaklı ol?

Discount premium özelliği drop oranı artsın diye vardır ve harpy drobu saatte en az 1 mirage dagger ki 3e 4 e kadar çıkabiliyor atan biyer iken 3 bucuk saatte 1 mirage dagger almak nedir
    Bulunduğum camp içerisinde herkes gitti ben devam ettim hani çok bilmişliğinle dedin ya harpy kesenler de etkileniyor diye oda zırvalıktan öte birşey değildir

x:534 y:850 koordinatlarında 1450 kodlu mob 5 adet falanca exchange drobuyla bulunur
    öteki slotta kesilen senin slotunu eksiltmez aynı kodlu yaratıklar dahi olsa yine de etkilemez
    her slotta çıkan yaratıklar kendi başına orantısal olarak drop verir yani 1 slottaki 5 mobtan da aynı drobu alma şansın var
    aksi olsa idi hepsi aynı anda doğar aynı anda ölürdü senin demene göre yaklaşık 100 yakın harpy var 1ini öldürdünmü hepsi ex olması lazım

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Lvl kac onunla alakali olabilir
    68 hocam farm yaptığım için levelde kasmıyorum pek

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    droplarda güncelleme yok (yersen) , freeuserde de bir oynama yoktu taaki oyundan +freeuser 2000 yazana kadar. karşınızdaki insanları aptal yerıne koymayı bi tarafa bırakıp onları tam oyunu bırakma arefesindeyken oyuna kazandırmaya çalısın (eğer bir iş yapmak istiyorsanız)

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Vega'da mutlu ve huzurluydum Allah Belasını versin nerden soydularsa charımı güle oynaya keyifle birşeyler yapıyorduk

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    bu kadar çok şey biliyorsun ama dc prenin sayılabilen eşyaları etkilediğini bilmiyorsun
    cuk olmuş

Senior Member
    bu drop olayı 3-4 hafta önce bitti ve anladım ki 5-10 bin tl yatırmadan bu oyunu oynayamıcaz anında sattım charı itemi yüzlerce konu açtım droplar kapatıldı diye ama gel gelelim şu yukardaki lopez embesili gibi insanlar hala salak salak konusuyo hayat güzel saatte 1 md için güzel anlarınızı öldürmeyin çok şükür bıraktım buda son yorumlarımdan birisi droplarda dc premiumlarda nttgame nin olsun. 10-15 bin tl lik 3-5 kişi kendi aralarında pk atsın artık

Kardeşim bence drop olayı tamamen şans bugün 45 dk da raven harpyde 1 shard 1 ib 1 bus 2 md aldım. Sonra aaa iyiymiş drob dedim 1.5 saat daha uzattım 2 md aldım sadece. Dropların eşref saati var denk gelmen lazım heralde. Geçende 2 draki girdim bir tane wb atmadı 3.cü drakide superior draki box 3 wb attı