View Poll Results: Magelerin alan çapları ( genişliği ) değiştirilsin

Voters
233. You may not vote on this poll
  • Magelerin alan çapları (genişliği) küçültülsün

70 30.04%
  • Magelerin alan çapları ( genişliği ) aynı kalsın

163 69.96%
Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 138
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Mageler zaten çok uzaktan nova atabiliyor . Novalarına karşı alınabilecek herhangi bir subsite vs yok. Bu yetmezmiş gibi bir de CZ townlarının %80 inin kapsayacak büyüklükte alan skili atıyorlar. Warrior berserker skillerine laf söyleniyor fakat berserkerin etkili olması için sizde torment olması lazım. Warriorlarda subsite olmaması lazım ve sizin pt nizin iç içe olması lazım ki Warriorlar berserker ile sizi towna düşürsün siz sağa sola az kaçarsanız berserker 1-2 kişiyi yatırır ama magelerde durum öyle değil . Adamlara subsite işlemiyor veya herhangi bişey ataklarını düşürmüyor bir de bu yetmezmiş gibi adamların alan çapları cz bowl bifrost gate ile bifrost taşını kapsayacak kadar büyük yani siz ne yaparsanız yapın o alandan kaçamazsınız. Mageler en en en az 2-3 pt halinde dolanıyor. Bu da durumu tamamen çektim manayı salla novayı ırk kalktııııı asdafajsfjasdfsakjdsafa ' a dönüştürüyor. Ciddi anlamda magelerin kendini geliştirebilmesi çektim manayı salla novayı durumunun biraz kenara bırakılıp biraz daha taktik işine dönüştürmesi için magelerin alan çapları düşürülmeli en azından 2. nova gelene kadar kaçmaya bir fırsat olsun yoksa çektim manayı salla novayı durumu yıllarca devam eder.
    Yıllarca devam etsin Warior oyuncusuyum ben ve bizde descent ol vur yere vur diye şikayet ediliyor haklılar senin kafana göre mageyi komple kaldırsınlar çünkü başka birşeyi kalmadı onların novalarından kaçmanın taktiğini sen bilmiyorsan demek ki oyuncu olamamışsın.

3 party mage geliyor sen bunu bile bile kaçmayıp yada önlemini alamıyorsan bu senin oyun içeresindeki becereksizliği önden asas gider wariorlar descent olur.Full asas olsanız bile kesersiniz fakat daha bu aşamaya gelmediğin bu kadar belli ediyorsun.

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    magelerin nova atma süresi 3 katına çıkarılmalıdır mage elini kaldırıp göğe doğru dua etmeli ve ardından yukarıdan düşmelidir mantıklı olması açısından da böyle olması gerekir

Senior Member
    saçma sapan bir konu daha . mage zaten nerf yemekten oynancak bir jobluktan çıktı. hala neyin mesafesi kıstlansın . silsinler gitsin mage jobunu sizde kurtulun artık .

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hocam çete olduklarında gör sen onları. Solo asas harici bişi yapamaz.
    Tamam kardeşim küçültsünler, ama senin de büyütme operasyonuna ihtiyacın var. Çok düşünmekten kapasiteyi aşmışsın, saçmalık üretmeye başlamışsın. Mantığa gel ya, çete olduklarındaymış. Nerede solo pk atan mage bul bana göster?

O kocaman egolarınızı, küçücük warriorların içine sığdırmaya çalışmayın, mage'leri rahat bırakın artık..
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    İlginç bir istek.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    warriorların yere vurma skili gibi animasyonsuz vuracaksa küçülsün, hatta mesafe bile kısalsın. ama animasyonsuz vuracaksa. mage elini kaldırdıktan sonra nova düşene kadar herkes kapağı açık tavada patlayan mısır gibi dağılıyor. bunu yapamayan da bir zahmet daha fazla pratik yapsın.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

mage karekterini tümüyle kaldıralım da rahat edin şu oyun oyun olalı ntgame öncülüyünde magelere etmediyiniz eziyet kalmadı Arkadaş mage güçlüyse açın 1 mage oynayın veya asas güçlüyse açın bir asas oynayın size engelmi olunuyor lütfen oyunun dengeleriyle oynamayın

Senior Member
    şu mageleri yatırın sevin de siz de rahatlayak biz de arkadaş ne dert oldu ya

Mage için ne ağladınız be

Banned
    Cz sadece warrior ve priest giriş yapabilsin...