View Poll Results: Magelerin alan çapları ( genişliği ) değiştirilsin

Voters
233. You may not vote on this poll
  • Magelerin alan çapları (genişliği) küçültülsün

70 30.04%
  • Magelerin alan çapları ( genişliği ) aynı kalsın

163 69.96%
Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 138
    Senior Member

MAGELERİN NOVA ALAN ÇaPLARI KÜÇÜLTÜLSÜN

Mageler zaten çok uzaktan nova atabiliyor . Novalarına karşı alınabilecek herhangi bir subsite vs yok. Bu yetmezmiş gibi bir de CZ townlarının %80 inin kapsayacak büyüklükte alan skili atıyorlar. Warrior berserker skillerine laf söyleniyor fakat berserkerin etkili olması için sizde torment olması lazım. Warriorlarda subsite olmaması lazım ve sizin pt nizin iç içe olması lazım ki Warriorlar berserker ile sizi towna düşürsün siz sağa sola az kaçarsanız berserker 1-2 kişiyi yatırır ama magelerde durum öyle değil . Adamlara subsite işlemiyor veya herhangi bişey ataklarını düşürmüyor bir de bu yetmezmiş gibi adamların alan çapları cz bowl bifrost gate ile bifrost taşını kapsayacak kadar büyük yani siz ne yaparsanız yapın o alandan kaçamazsınız. Mageler en en en az 2-3 pt halinde dolanıyor. Bu da durumu tamamen çektim manayı salla novayı ırk kalktııııı asdafajsfjasdfsakjdsafa ' a dönüştürüyor. Ciddi anlamda magelerin kendini geliştirebilmesi çektim manayı salla novayı durumunun biraz kenara bırakılıp biraz daha taktik işine dönüştürmesi için magelerin alan çapları düşürülmeli en azından 2. nova gelene kadar kaçmaya bir fırsat olsun yoksa çektim manayı salla novayı durumu yıllarca devam eder.
    Last edited by borisbaba; 03-26-2019 at 04:06 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    hakısın kanka varriorunki de büyültülsün bovulun ortasında vursun cz de herkesedeysin

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Mage için ne ağladınız be.

Junior Member
    valla hocam mageyi komple kaldırsınlar ben ömrümde ilk defa bukadar ezik bir karakter gördüm ilk kez 80e mage kasdım hep 70de kalırdı ft için ya hiçmi işe yaramaz bi karakter cz gitsen gören free np die direk koşar keşke magemi başka bir joba değiştirseler hiçbir işe yaramayan boş bir karakter allah mage kasanlara sabır en kısa zamanda kurtulmalarını nasip etsin birde böyle konu açıyorlar komple kapatsınlar rahatlayalım

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus

Senior Member
    Quote Originally Posted by xNeGaNx View Post
    valla hocam mageyi komple kaldırsınlar ben ömrümde ilk defa bukadar ezik bir karakter gördüm ilk kez 80e mage kasdım hep 70de kalırdı ft için ya hiçmi işe yaramaz bi karakter cz gitsen gören free np die direk koşar keşke magemi başka bir joba değiştirseler hiçbir işe yaramayan boş bir karakter allah mage kasanlara sabır en kısa zamanda kurtulmalarını nasip etsin birde böyle konu açıyorlar komple kapatsınlar rahatlayalım
    Hocam çete olduklarında gör sen onları. Solo asas harici bişi yapamaz.

Mageleri direk silsinler sen rahatla.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    mageye bir torment hepsinin yanından rüzgar gibi geç herkesin avantaji farklı yönde...

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    mageye bir torment hepsinin yanından rüzgar gibi geç herkesin avantaji farklı yönde...

Senior Member
    Mage demeyin sinirleniyorum artık yahu bu kadar kırılgan bi jobun el düşmesi diye bi saçmalık var
    silah ve takı up lıyosun damagesi artmıyor
    ama oyunda rezistanse takıları var kimse takmıyor neden oyun asas warior oyunu tak dd tak jamadar git pkya
    oyun bozuk arkadaşlar mageler eski mageler değil mageye nerf dedikçe tilt oluyorum
    3warior = 1 pt mage kro utc geldikçe 3 pt mage = 1 pt mele oluyor oyunun aslı bu deil arkadaşlar korekodada böle değil ve usko saçmalık yuvası
    mage çok vuruyorsa rezistans takarsın warior vuruyorsa elindekine göre anti takarsı asas vuruyorsa dd yada jamadar takarsın oyunda olması gereken bu
    ama magenin damagesi değişmiyorrrrrrrrr warior asas str hp dex hp verebilirken mage int mp veriyor hp yok def yok tek yiyor ama buna karşılık damage atamıyor