Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Angry Dolandirildim x isimli oyuncu tarafindan. Bu serverin gm si ismi yokmu. Gmsi yokm

+7 hel breaker alicakken tradede gösterip onayladiginda onayladim. Item agirliktan dolayi sannedip üstüme gelmedigi için üstümü bosalttim. Tekrardan itemi koydu hel breaker koydugunu sanip gerekli mazemeyi verdim. +7 ii vs. Onayladi. Bende onayladim. +1 ii vermiş. Bu serverin gmsi yokmu? Nicki yokmu?
    Last edited by SkCLucky; 03-26-2019 at 11:53 PM.

Senior Member
    Gm isimleri bilsek direk olaya müdahale ettirirdim. Gitti onca emeğim gitti onca hakkim. Nasil gm si var bu oyunun.

Senior Member
    Bu araz oyuncusunun kİmlerle İrtİbat İÇerİne gİrdİgİnİ. Tradeden İtem verdİgİnİ gÖsterİcek bİr sİstemİnİz varsa var dİyİn. Yoksa yok dİyİn. Mahkemeyemİ gİdelİm İlla

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, eşyayı kendiniz onayladığınız için ne yazık ki bu durumda yapılabilecek bir şey bulunmamaktadır.

Bilginize

Senior Member
    Quote Originally Posted by S4YOK4N View Post
    Bu araz oyuncusunun kİmlerle İrtİbat İÇerİne gİrdİgİnİ. Tradeden İtem verdİgİnİ gÖsterİcek bİr sİstemİnİz varsa var dİyİn. Yoksa yok dİyİn. Mahkemeyemİ gİdelİm İlla
    Dostum dikkat etmen gerekir. Böyle oyuncular maalesef bulunmakta video çekmeem rağmen cr yolladım işlem yapılmadı. Bu oyunda adamların işi iş!

Junior Member
    Kendi şaşkınlığın kardeşim buna GM ler ne yapabilir, dikkatli olucaksın , bu oyun üzerine sadece değil bütün oyunlarda geçerli bu, ve sene olmuş 2019 hala bu numaraları yiyorsan Allah affetsin seni

arkdaşım yıllardır su oyunu oynarım hala daha bakarım trade ye ne koymus ne almıs eskiden cok vardı bunlardan
    kusura bakmada suc sizde hiçmi kafanız basmıyor bakmak zormu sonra gelip ağlıyorsunuz